İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar neler oluo şoklardayım :KK70:D kimi senaryo yazmış kimi almıs basını gitmiss ::::::::KK70: en güzel dönemler benim dönemimmişş bi dilek demisim baska bise dememisim :::::::KK70::KK70:::KK70: ki artık ona bile gitmiorum..falı bıraktımm !!!!!!!!!!!!!!! alevko kuşummmmm napıosun bi ses ver banaaa kankaazemuszemus

kızlar neler oluo şoklardayım :KK70:D kimi senaryo yazmış kimi almıs basını gitmiss ::::::::KK70: en güzel dönemler benim dönemimmişş bi dilek demisim baska bise dememisim :::::::KK70::KK70:::KK70: ki artık ona bile gitmiorum..falı bıraktımm !!!!!!!!!!!!!!! alevko kuşummmmm napıosun bi ses ver banaaa kankaazemuszemus

Evet canım. Bir iki tane kural tanımaz insan gelip mahvettiler şu güzelim forumu.
Yöneticiler halledecektir inşallah. :))

Honey88 canım yaaa özelden üstüste mesaj atmak için çok bekleniyor bu yüzden buraya yazıyorum.
Çok güzel bir mesaj yazmışsın.
Dikkate alınacaktır. turkbayragi

trayamour noldu kız banada anlat kim fal bakıyo kaydirigubbakcemile3

sorma burmik cok dertliyim dileke gidip bi moralimi duzeltesim var

Kadınlar kahvesi Dilekle başlayan fal merakım Pelin,Gülşen,Burcu,Mulla,Semra,Barış ile devam etti ama hala %100 nokta atışı yapanı bulamadım , hayır tekrar Dileğe dönmek istemiyorum 3 dak'lık fal seanslarına çok bozuluyordum kendimi dolandırılmış gibi hissediyordum yani masaya oturup kalkmam bir oluyordu hemen kasaya hesap ödemeye gidiyordum.Dilek son zamanlarda işi tam oldu bittiye getirmeye başlamıştı , alfabedeki tüm hafleri sayıyordu isminin içinde A,C,S,E,V,M,N vs gibi harfler olan diye bir başlıyordu ben hızına yetişip harfleri yazamıyordum.Keşke Dilek hakkını vererek şu falı baksanda eskiye dönsek galiba his olarak en çok senin hislerin kuvvetliydi.

Son düzenleme:
Kadınlar kahvesi Dilekle başlayan fal merakım Pelin,Gülşen,Burcu,Mulla,Semra,Barış ile devam etti ama hala %100 nokta atışı yapanı bulamadım , hayır tekrar Dileğe dönmek istemiyorum 3 dak'lık fal seanslarına çok bozuluyordum kendimi dolandırılmış gibi hissediyordum yani masaya oturup kalkmam bir oluyordu hemen kasaya hesap ödemeye gidiyordum.Dilek son zamanlarda işi tam oldu bittiye getirmeye başlamıştı , alfabedeki tüm hafleri sayıyordu isminin içinde A,C,S,E,V,M,N vs gibi harfler olan diye bir başlıyordu ben hızına yetişip harfleri yazamıyordum.Keşke Dilek hakkını vererek şu falı baksanda eskiye dönsek galiba his olarak en çok senin hislerin kuvvetliydi.

lidra hafta ii git bence hafta sonu olunca dilek evet öyle kısacık bakıyor birde çok sık gitmemek lazım ona. dilek aslında çok şey görüyor ama hepsini söylemiyor :KK43:

Ayy ne kadar mantıklı şeyler yazmışsınız.sempatiksalakcinni
Burası türkçe bir site değil unutmuşum.
Daha çok ingilizce ve fransızca yazılıyor.sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

(Kendisi TÜRK) HAKARET İÇEREN BİR CÜMLE OLDU HİÇ DE HOŞ OLMADI.
Türklere türklüğe hakarettir bu!

Neysee kötü içerikk butonu tıklanırr..

turkbayragi

bir insan bu kadar akılsız bu kadar sempatiksalakcinni olabilir mi ?...bu yazımı ben mazarineye yanıt yazmıştım.. iyice baktıysan hangi sözlere ve neye yanıt olarak yazılmış anlardın... ama senden bu şekilde bir akıl beklenemez tabi....yinede parantez içindeki kendisi türk kelimesine açıklık getireyim. dedem (kendisi Türk) babam (kendisi Türk) ben (bende Türk) burada türklüğe ve türklere hakaret içeriği olan bir sözü nereden ve nasıl buldun o kuş beynine sorarım....evet yöneticiler senin gibi beyinsizleri buradan ciddi derecede temizlemeli...çünkü sen ve senin gibileri maalesef hem kardeş kavgalarını körüklüyor hemde kışkırtmalarınızla ortalığı karıştırabiliyorsunuz...sen ve senin gibileri yüzünden madımak otelleri yakılıyor... sen ve senin gibileri yüzünden insanlar yanlışı doğru zannederek sözlerinizin arkasından körü körüne gidiyor....yazımda Türk ve Türklüğe hakaret içeren ne gördün ? ne gördünde utanmadan suçlamalarda bulunuyorsun...adım gibi eminim.. sen yunan çocuğusundur...yoksa asla böyle bir şey yazmaya cesaret dahi edemezdin ......sen hepimiz hrant dinkiz diyen zihniyetcilerdensin.... zavallı.......................sana ve senin gibilerine sesleniyorum...ne mutlu türküm diyene....

bir insan bu kadar akılsız bu kadar sempatiksalakcinni olabilir mi ?...bu yazımı ben mazarineye yanıt yazmıştım.. iyice baktıysan hangi sözlere ve neye yanıt olarak yazılmış anlardın... ama senden bu şekilde bir akıl beklenemez tabi....yinede parantez içindeki kendisi türk kelimesine açıklık getireyim. dedem (kendisi Türk) babam (kendisi Türk) ben (bende Türk) burada türklüğe ve türklere hakaret içeriği olan bir sözü nereden ve nasıl buldun o kuş beynine sorarım....evet yöneticiler senin gibi beyinsizleri buradan ciddi derecede temizlemeli...çünkü sen ve senin gibileri maalesef hem kardeş kavgalarını körüklüyor hemde kışkırtmalarınızla ortalığı karıştırabiliyorsunuz...sen ve senin gibileri yüzünden madımak otelleri yakılıyor... sen ve senin gibileri yüzünden insanlar yanlışı doğru zannederek sözlerinizin arkasından körü körüne gidiyor....yazımda Türk ve Türklüğe hakaret içeren ne gördün ? ne gördünde utanmadan suçlamalarda bulunuyorsun...adım gibi eminim.. sen yunan çocuğusundur...yoksa asla böyle bir şey yazmaya cesaret dahi edemezdin ......sen hepimiz hrant dinkiz diyen zihniyetcilerdensin.... zavallı.......................sana ve senin gibilerine sesleniyorum...ne mutlu türküm diyene....

Mazarine denen şahıs o mesajı bana yazmıştı. Sen de üstüne atladın hemen.
Bana yönelmiş oldu.

Bu kez de bana hakaret demekk. Hmmm.
Yeniden kötü içerik ve yöneticilerr devreye girerr...
Hadi bakalım bekliyoruz.

Sadece ben değil başla üyeler de şikayet etti TÜRKLÜĞE HAKARET olduğu için.
Evet hepimiz kuş beyinliyiz. sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

100 de 100 nokta atışınında mine hanımı dene :) lahitideki selendir..... boş geçme...

Mazarine denen şahıs o mesajı bana yazmıştı. Sen de üstüne atladın hemen.
Bana yönelmiş oldu.

Bu kez de bana hakaret demekk. Hmmm.
Yeniden kötü içerik ve yöneticilerr devreye girerr...
Hadi bakalım bekliyoruz.

Sadece ben değil başla üyeler de şikayet etti TÜRKLÜĞE HAKARET olduğu için.
Evet hepimiz kuş beyinliyiz. sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

dedim ya sen madımak otelindeki öncülerden biri gibisin diye... kalkkkkkkkkk galyana getirmek için uğraş bakalım....senin yazılarını bu yöneticiler okumuyormu ? senin yazındakiler kötü içerik taşımıyor mu ? sen yöneticilerin torpilli müşterisimisin ???sendede hem kızarmayan bir yüz hemde kıt bir zeka var.........yöneticileri sadece sen değil genel bekliyor.... kim kime çatmış kim kime hakaret etmiş...değerlendireceklerdir elbet......sana hakaret ediyorum evet...........çünkü sen benim yapmadığım bir şeyi bana mal etmeye kalktın..türklere hakaret ettiğimi söyledin...........sana hakaret ediyorum evet........sen beyinsiz bir mahluksun

arkadaslar ya ben gidemedim ama belki siz gidersiniz.CIT CIT CAFE diye bi yer var.hic duydunuzmu?mine hanim fal bakiomus.cokta iyiymis.arkadasim tavsiye etmisti.ama gidemedim zamanim olmadi malesef.paylasmak istedim sadece.belki gitmek isteyen olabilir...

arkadaslar ya ben gidemedim ama belki siz gidersiniz.CIT CIT CAFE diye bi yer var.hic duydunuzmu?mine hanim fal bakiomus.cokta iyiymis.arkadasim tavsiye etmisti.ama gidemedim zamanim olmadi malesef.paylasmak istedim sadece.belki gitmek isteyen olabilir...

mine hanım çıt çıt kafede değil : ) mu cafede..... :))

Evet arkadaşlar,sayfalarca hiç merakım olmadığı halde fal,falcı mesajlarınızı okudum amaşok oldum,
fal ve falcı dışında o kadar mesaj yazılmış ki,yazanları tebrik ettim uyarılarımla,
hanımlar Kadınlar Klübü sizin farklı amaçlarınızı yürüteceğiniz bir platform değil,
mahalle kavgaları gibi tartışacağınız yer hiç değil,
ağza alınmayacak laflar,hakaretler,küfürler kullanılacak seviyesiz bir yerde değil.
dolayısıyla o kadar uyarı yazdık ve bu son uyarımızdır...
topiği seviyesizleştiren mesajları özellikle yönetime almadım ki,
diğer topiğe girenlere örnek olsun diye,bu tarzda devam eden herkes gerekli cezayı alacaktır...
bu mesajımdan sonra,konu içeriği dışında mesaj yazan herkese,
reklam amaçlı,birbirini kötüleme amaçlı,hakaret içeren,karşılıklı tartışan herkese
gereken cezalar verilecektir...
seviyeli ve konu içeriğiyle alakalı güzel paylaşımlar diliyorum.
sevgiler...

Dikkate aldığınız için çok teşekkür ederim kendim ve arkadaşlarım adına. alkisalkisalkis

Artık rahat bir nefes alabiliriz, eskisi gibi devam edebiliriz. kaydirigubbakcemile2

Gereken yapıldı.

Dikkate aldığınız için çok teşekkür ederim kendim ve arkadaşlarım adına. alkisalkisalkis

Artık rahat bir nefes alabiliriz, eskisi gibi devam edebiliriz. kaydirigubbakcemile2

Gereken yapıldı.

yönetim hatalı karar aldı... taraf tutmaması gerekti... yazılarınızı ilk başından beri okuyoruz... kışkırtıcı ve yalan haber yaptınız ve yönetimi etkilediniz :) keşke adil olunabilinseydi.. çünkü sizinde burada yeriniz yok... şimdi sevinmenize kaldığınız yerden devam edin...nede olsa hatalarını anlayacaklardır...

X