İstanbul'da Fal - Falcılar

Mazarine, bırak bu intikam işlerini. Avlamaya giderken avlanabilirsin. Neden intikam alıyorsun, anlamadım. Senin nikahlı eşin falan değilmiş. Her görüşen, sevgili olanlar evlenmiyor, yada sonsuza dek beraber olmuyor. Bırak ne hali varsa görsün. Çekmiş gitmiş zaten, aradan uzun yıllar geçmiş. Bence kendine yapacağın en büyük iyilik, ona yapacağın en büyük kötülük geçmişe bakmamaktır. Onu yok sayarak, canını en fazla yakarsın(Tabi gerçekten sana değer veriyorsa, yoksa onun için hava hoş). Her şerde bir hayır ara ve deki; bu iş zamanında olmadığına göre demekki hakkımda hayırlısı olan buymuş. Kalbini yeni aşklara açki unutma ihtimalin artsın.
İntikam duygusunun peşinden gidersen, eminimki %100 üzülen sen olacaksın. Sadece Allah'a havale et. Bu arada resmi nikah dışı çocuk doğurulmasına karşıyım. Karşı olmamın sebebi ahlak açısından değil çocuğun geleceğini düşünmekten dolayıdır.

bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Bilmiyorum ki bılemiyorum bır daha ararmı acaba ne olur bılmıyorum..

İntikam duygusu yada geçmişi arkada bırakamamak, kabuklanmaya başlamış yarayı sürekli kaşıyıp kanatmaktan başka bir işe yaramaz.:1no2:

EEE ogrencısınız sız daha oncede ben sıze noktalam ısaretlerı konusunda nasıl davranacagınız hakkıda bır Ingılızce bır Frnsızca cumle yazmıstım okumak ıstemıyorsanız da lutfen okumayınız cumle kısıtlaması yok bıldıgım kadarıyla yasaklar arasında sızın sayfanıza da ısgalcı olarak gırmıs gegılım kullanın IMAGINATION U ıngılızlerın dedıgı gıbı yada Fransızlrı dedıgı gıbı AVOIR PEU D'IMAGINATION.. BYE NOW. yada AU REVOIR POUR LE MOMENT...

İntikam duygusu yada geçmişi arkada bırakamamak, kabuklanmaya başlamış yarayı sürekli kaşıyıp kanatmaktan başka bir işe yaramaz.:1no2:

Boyle mı dusunuyorsun gercekten yanı yaptıkları oylece orada sankı ovunulecek bırseymıs gıbı kalsın mı bu arada unutmadan yazabıldı mı herkes aradıgımız adresı..

Ya o yara kabuk tutmus gıbı gorunde ama hep kanadıysa bunca zaman o zaman ne olur pekı cok heyecanlandım onun sesını duydugumda cok kızlar anlatamam . Rıta cabuk donsun su Cınarcıktan ne olur...

Yöneticiye bildirdim.
İnşallah forum temizlenir. sempatiksalakcinni

Canım senı cok ıyı anlıyorum ama o benım ılk sevdıgım ılk deger verdıgım tabıı kı bu suer ıcınde benımle arkadaslık kurmak ısteyenler oldu ama ben hep bekledım bıraz eskı kafalıyım galıba aldıgım egıtıme ragman kızlar cok uzuldum ben cok hıc bır genc hanımın duymek ıstemeyecegı seylerle karsılastım cok canım yandı bendı tahmın edın ıste hanı KIZILCIK YEDIM KAN KUSTUM DENIR oyle oldu ıste bır yandan akademık karıyer bır yandan ıcımde yasadıgım kasırgalar cok yıprandım sımdı o geldı sımdı o dondu dersem kı sıze o kadın kımdı nasıl tanıstılar neler oldu bılmek ıstemıyorum yalan soylemıs olurum ben yanı yıllar sonra ben esının adının ne oldugunu ogrendım ortak arkadaslardan genel olarak bılıyorum ama onun ıcının nasıl yandıgını da bılmek ıstıyorum ayrılırken...

Yöneticiye bildirdim.
İnşallah forum temizlenir. sempatiksalakcinni

Sen bılırsın ben oyle her ıcımdekını dısarıya yazan bır ınsanımdır kendını cok buyuk gordun herhalde ben de snın yollarından gectım canım benım elestıren bırtek sen oldun ben yazarken kımseye hakaret etmedım yada kucultmedım kımseyı rencıde etmedım forum temızlenır sen de rahat olursun ...

hanımlar artık yazmayacagım bu kısa sure ıcınde sızlerle yazıstıgım ıcın cok memnun oldum okumak ıstemeyenler okumama hakkını kullanmamayı tercıh etmedıler.. hepınıze yasamınızda basarılar...

Artık sacları ıkı orgulu kız degılım desemde kızlar hala kırılma noktam zayıf benım hala zayıfım ıste...

Kırılma noktanın zayıf olduğu besbelli. Bunu anladığım için yazdım o mesajları. Kırılma noktan zayıf olmasa sürekli geçmişte takılıp kalmazdın. Sürekli arkana bakarak yürürsen önünden geçen fırsatları göremezsin.

Bir de o yara hep kanadıysa diye yazmışsın. O yarayı sürekli kanatan sensin. Sen de o yarayı açan o olabilir ama yarayı çabuk iyleştirmekte sana bağlı. Sen yaranı kaşıyıp durursan bunun için kimseyi suçlama.

Şöyle düşün; o hep anlattığın şekilde iki örgülü küçük kız, bir başakası tarafından düşürüldü ve kızın dizi kanadı. Normalde yapılan; yerden kalkıp pansuman yapıp yaranın iyileşmesini beklemektir. Sen ne yaptın, yapıyorsun peki. Seni yere düşüren kişi arkasına bakmadan oradan uzaklaşmış. Sen hala yerde oturup, dizini kaşıyarak ağlamaya devam ediyorsun.
Kalkma zamanın gelmedi mi?Sen yerde birkaç saat yada gün oturmuyursun. Sen oturup, yarana bakarken yıllar geçmiş, gitmiş...

Son düzenleme:

hem komik hemde çok aptalca.. dedemin dediği gibi (kendisi TÜRK):teytey:

hem komik hemde çok aptalca.. dedemin dediği gibi (kendisi TÜRK):teytey:

Ayy ne kadar mantıklı şeyler yazmışsınız.sempatiksalakcinni
Burası türkçe bir site değil unutmuşum.
Daha çok ingilizce ve fransızca yazılıyor.sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

(Kendisi TÜRK) HAKARET İÇEREN BİR CÜMLE OLDU HİÇ DE HOŞ OLMADI.
Türklere türklüğe hakarettir bu!

Neysee kötü içerikk butonu tıklanırr..

turkbayragi

selinax seni burda yakalamam iyi oldu, bana mesaj gelmemiş, attım demiştin ama. mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…