İstanbul'da Fal - Falcılar

Kızlar nedır bu fal cafe reklamları nedır bu durum hıc anlaamıyorum tamam ben de bırılerını onerdım ama benım onerdıgım bır cafe de degıl sankı bılet kesermıs gıbı kendı evınde bakıyor zaten evlerde bakanlar genelde yuzde 70 daha bılınen falcılar geldı elıme Istanbul un semtlere gore unlu falcılarının ısımler ama Anadolu yakasınd cok kıms yok soyleyeyım.. hoscakalın...

arkadaşlar forum ne hale gelmiş...kavga yeri değil burası....kimse kimseye haddini bildirmek zorunda da değil..çoğumuzun belirli sıkıntıları var ki bu forumdayız...birbirimizi kırmadan yorumlarımıza devam edelim...

kesınlıkle katılıyorum kavga ıcın burada degılız...

Ya bu zamana kadar kimse çok memnunun diyerek birini önermedi.
Önerdiyse de bu fikirden caydı bir süre sonra.
Ama hala yeni falcılar aranıyor pes yaa...
Neyse Allah'tan Ramazan'da durulur millet. sempatiksalakcinni

YA ARKADASLAR KAVGA FORUMU DEGIL BURASI.KAVGANIZI BASKA YERDE YAPIN BIZ BURADA FALCILAR HAKKINDA YORUM YAPIYORUZ.

ARKADASLAR ÖNCELIKLE UZUN BI SÜRE GIREMEDIM TATILDEYDIM.FALCI FALCIDA DOLASAMADIM ISTANBULDA SADECE CADDE SEMBOLDEKI LEVENTE GITTIM VE IYIKIDE GITMISIM HIC PISMAN OLMADIM.
LEVENT HEM UZUN BAKIYOR HEMDE COK MANTIKLI VE DOGRU SEYLER SÖYLEDI.
ESKI ERKEK ARKADASIMLA KAC SENE CIKTIGIMI NE ZAMAN AYRILDIGIMI ONUN NASIL BIR INSAN OLDUGUNU KARAKTERINDEN TUTUN SUANKI HALINI BILE BILDI.BENIM HAKKIMDA YORUM YAPTIGI SEYLERDE DOGRU CIKTI.GELECEKLE ILGILI BEKLEDIGIM SEYLER HAKKINDADA YORUM YAPTI OLIUR VEYA OLMAZ ORASINI BILEMICEM.OLURSA SIZINLE PAYLASIRIM.COK SEY BILDI COK MEMNUN KALDIM BIRDAHAKI SEFERE TEKRAR GIDECEGIM.BASTA BIRAZ SOGUK DURUYO SANKI AMA ALISTIM YANI PEK KAFAMA TAKMADIM COK SEKER BIR INSAN.GÜNDE KAC FAL BAKIYO YORGUNDU SANIRIM kaydirigubbakcemile2

Bak benım gıbı yurtdısında yasayanlarda varmıs ah canım benım ....

güneşlideki falcının vede telefonla bakan falcının kimsede tlfnu yokmu arkadaşlar Ben aranıza yeni katıldım ve gerçekten ihtiyacım var.Yardımcı olabilecek arkadaş var ise gerçekten minnettar olacağım.

Ah canım benım sen Rıta yı da bır dene ıstersen...

arkadaşlar forum ne hale gelmiş...kavga yeri değil burası....kimse kimseye haddini bildirmek zorunda da değil..çoğumuzun belirli sıkıntıları var ki bu forumdayız...birbirimizi kırmadan yorumlarımıza devam edelim...
haklısın smile 34 burası kavga yeri değil ama atışmaların başlangıcını incelersen çok sevinirim.. herkez senin gibi olgun değilki :) keşke kendi kafem olabilse....:)size tşk ederim..

arkadaaaşlar..
aytenvegeri boooooşverin!!!o kavga etmeyeee gelmiş buraya! gereksiz sinirlerinizi bozuyorsunuz..bırakın kendi kendi kendine kavga etsin!!
herkes normal paylaşlaşımlarına devam etsin...ben bu forum'un bu halini seviyorum:)..kavgalı halini sevmiyorumm:KK43:
etoile çok doğru yazmışsın tşk ederim..kavgayı seven biri değilim. beni yanlış tanımana çok üzüldüm.. ama senin görüşündür.. saygı duyarım... bana biri ön yargılı yaklaşmadığı sürece onu asla kırmam... sen ön yargılı davranıyorsun ve kendini taraf görüyorsun.. ama sanada kırıcı bir şey yazmayacağım.. ne sebeb nede gerek var. iyi eğlenceler...

:)) aynen aytenveger kendi çapında takılsın:KK3: abuk subuk konuşsun nasılsa kendi kendini ekarte eder, kimse ciddiye almıyor zaten vereliniortak biz işimize bakalım. Ramazandan önce bir yere baktırsam diyorum sanırım önümüzdeki hafta içi bakırköyde seyhan ablayı denicem çoğu kişi iyi demişti öyle aklımda kalmış ama çok sıra olursa bekleyemem bakırköyde başka tavsiye edeceğiniz bir yer olursa onu denerim zaten ondan sonrada bayramdan sonraya kadar baktırmam.
ya sizden allah razı olsun.... bu kadar çok adımı ağzınıza almanıza inanın gıbta ile bakıyorum...her birinize ne yapmış isem iyi yapmışım demek...abuk sabuk lindra ....seni ciddiye alanlar varda neden benim reklamımı yapıyor ve kendi ismininde anılmasını sağlıyorsun...senindemi reklama ihtiyacın var... buyur yapalım....belki seni ciddiye alırlar ne dersin..senin işin bu zaten....gereksiz işler müdürü....

honey88, sana da gönderdim, arkadaşlar msj gönderdiğim kişilerden de ritanın numarasını isteyebilirisiniz..daha ritaya gidip fal bile baktırmadım ama bir kaç gündür paso ritaya çalışıyorum, kafamçokkarıştı

bende merak ettim bu falcıyı çokta ihtiyacım var.Banada telefonunu verirmisin ve kaça bakıyor.:dance:

Kızlar Rıta ya ulasmak cok zor telefon calıyor calıyor acan yok bana lutfan bu Mercan hanım ya da bey bılemıyorum onun numarasını verırı mısınız lutfen cok az zaman var tayınıme bır de bu Guneslıdekı hanımın numarası varsa sımdı ona ıyın de dıyenler var yorumları cıkmadı dıyenler de var bılemıyorum artık Rıt terstır bılırım ılk gıttıgımız de de kapıya aramadan gelenlerı gerı gonderıyordu zaten adres yok 15 yıl onceyı hatırlayamıyorum ne yapacagız sımdı bılemem ben.

Arkadaşlar, İstanbul'da neredeyse bütün falcıları gezerdim eskiden. O zamanlar cafelerde fal bakılmıyordu. Sonra çok sıkıldım bıraktım. Bir gün bir arkadaşım tesadüfen Mercan'a baktırmış. Her söylediği çıkınca, bana da baktır dedi. Önce boşver dedim, sonra bir akşam çok sıkıntılıyken aradım. Randevu verdi. Telefonda veya msn de bakıyor. Ben böyle şey görmedim. İş,aşk hepsi çıktı. Hatta o dönem kimsenin bilmediği karışık bir mesele vardı. Onu bile söyledi, ben inanamadım. Baktırmak isteyen olursa, bende telefonu var. Ama kesin deneyim derim.

merhaba bana gonderırı mısınız lutfen Mercan ın numarasını tesekkurler...

X