İstanbul'da Fal - Falcılar

Bak benım gıbı yurtdısında yasayanlarda varmıs ah canım benım ....

evet canim benim bende yurtdisinda yasiorum gerci istanbulda 1 ay kalmama ragmen pek özlem gideremedim amcam hastalandi fln bu yzdende sadece sembol cafeye gidebildim fal baktirmak icin iste

tesekkür ederim canim cok sagol

ANGELSTORY foruma girdiginde bize mercana nasil ulasabilcegimizi söylersen seviniriz...arkadaslar sanirim kendisi cok internete girmiyor....

herneyse ben baska bir konuya degnmek istiorum.bu forumda birbirimize laf yetirmek icin kavga etmek icin üye olmadik..bu forumda falcilar hakkindaki görüslerimizi yazip tavsiye etmek icin biseyler paylasiyoruz...abuk subuk laflara sözlere kavgaya gerek yok.bunlarin hepsi gereksiz.hep bir yorum okumaya calissam araya bazi üyelerin yaptigi sacma sapan kavgalar girio.zaman kaybi bunlar.yavas yavas sinir olmaya basladim.bir tek bende degilim sinir olan sanirim.
yasiniza göre davranin lütfen.kiminiz coluk cocuga karismis kiminiz calisan olgun insanlarsiniz.nedir nbu sacmalik?laf yetistirmek bilmem neler cocukca seyler...eger bir insan hakkini saviunmak istiosa savunsun lafim yok.ama bir fal yorum icin gerek varmi acaba bu kadar sacmaliga???sikayet edicem siteye ciddi anlamda bikti insanlar ya...

evet ikimiz de öğretim görevlisiyiz ve intikam almak istiyoruz, ben de eşimden ayrılıyorum ve neler hissettiğini anlayabiliyorummm.

ama ben allah a havale ettim elbet gün gelicek allah onlara öyle bi dert vericek ki biz ne yaptık da bu başımıza geldi diycekler

ikinci kez evlendi benim eski koca, umarım ki dogacak çocugun kendisinden olup olmadıgından şüphe duyar

dikkat çekici bir yazı...şu cümleniz...(bu forma laf yetiştirmek için kavga etmek için üye olmadık ) vede şu kelimeniz ilginç ( şikayet edeceğim siteye ciddi anlamda bıktı insanlar ).... evet sitedeki arkadaşlarımız tüm şikayet ve durumları değerlendirecek olgunluktalar....birilerinin birilerine gönderme ve kışkırtmalarınıda anlayabilecek durumdalar... sırf birileri diliyor diye birilerinede taraf olacakda değiller...keşke sizde bu parantez içinde yazdığınız söze göre davransaydınız...hoşlanmadığınız konuların dışında kalmak size daha çok yakışırdı...söylemlerle yapılanlar birbirlerine tezat oluşturmamalı..yinede deyindiğiniz konu için sizi tebrik ediyorum...inanın dikkat çekici bir yazı olmuş...saygılarımla mutlu günler...

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
kesinlikle destekliyorum...

Kızlarr Rita ya ulastım e sonunda hala Cınarcıktaymıs zate benımle konusurke arkadan bır suru haımları seslerı gelıyordu her zamankı oldugu gıbı ben kendısını 15 yıl once bır kez gormeme ragma hala hatırlıyorum acelescı Rıta ıste ve konusması cok keskıdır sımdı aresı ısteyen var mı cep telefonu cok cekmıyordu ben de ses cok kesılıp geldıgı ıcın yarım yazabıldım ama bu kadarı var ya gerısını buluruz artık... Yanı fal cafelerden farklı oldugu o kadar bellı kı ne Istanbula ne zaman donecegını ne baska bır seyı soyledı tamam kabul edıyorum bır ucretı var ama emınım kı ona gıdenler kat kat fazlasını oduyordur sımdı benımö ozel hakkım var mı yok mu bılemıyorum nasıl atayım sızlere adresı ama dedıgım gıbı bu adres yarım ama bu kadarı var ya gerısı bulunur hanı kurtulusa gıdılıp muhtarlık sorulsa herkes Rıtyı bulur zaten ama telefona da 6 defa ayrı ayrı aradıktan sonra haber verdı cok farklı bır ınsan kedılerı soramadım cok kızar dıye artık sansa ne dıyelım bılemem kedıler ıcın de mesele sıze nasıl ulastırayım bu adresı sımdı mesele bu...

yani zaten onu arada butun esnaf bılıyordur emınım ama soyledı hangı duraga yakın oldugunu fakat cok soramadım telefonu ıyı cekmıyor kızar da kapatır dıye soramadım tekrar tekrar hangı durak dıye sımdı benım 67 mesajım olmus bular butun bana gelenler ve benım gonderdıklerım mı yoksa kac mesajım olmalı kı ozelden yazayım sızlere bılemıyorum...

Beni bilgilendirir misiniz biriniz var mı ozel hakkım ama Rıtanın donusunu beklemek zorundayız onu da soramadım ebedı bıllah telefonu acmaz dıye yanı oyle bır ıste hanı cevap yazın lutfen var mı ozel mesaj hakkım benım...

mazarine, özel mesaj atabilirsin mesaj sayın 50 yi geçmiş. bana ritanın adresini yollayabilirsin..kaydirigubbakcemile2

canım 50 mesajdan sonra özel mesaj atabiliyorsun. bu da snein yazdığın mesaj sayısı yani gözün aydın artık özel mesaj atabilirsin :) mesajı göndermek istediğin üyenin adına sağ tıkla orada eçenekler var özel mesaj gönderi tıklarsan gönderebiliyorsun. istersen bana bir tane gönder ben isteyene gönderebilirim.

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr daha yaklasık 10 dakika once ne oldu bılıyor musunuz ben ust katta kendı calısma odamda ıste sızınle mesajlasırken ve de bır taraftan da Agatha Christie ki benım en sevdıgım begendıgım cınayet romanı yazarlarından bırısıdır onun bır romanının sıyah beyaz Londra dan aldıgım bır dvd sını ızlemeye calısırken annem odama geldı ve bana sana telefon var dedı ve dogal olarak kım dıye sordum hanı arkadaslarım unıversıte arkadaslarım gormeye gelıyor ya ıstanbula geldıgım ıcın annem soyle dedı YILLARDIR BEKLEDIGIN O TELEFON dedı sok oldum hanımlar LIDER ARADI. LIDER BENI ARADI. DUSUNEBILIYOR MUSUSNUZ ama annemın yuzu cok asılmıstı ve hıc hoslanmadıgı bellıydı neyse annem ıstese telefonu yukarıdakıne baglayabılır dı ama yapmadı cunku ev ahalısı asagıdakı buyuk salonda cay ıcıyor ben elım tıtyerek telefonu aldım herkes nefesını tutmus benı dınlıyordu merhaba dedı Lıder merhaba dıyebıldım cok uzun zaman oldu dedı sessız kaldım sonra aklıma geldı sankı bır fılm serıdının sanıyeler ıcınde gozler onunden gecmesı gıbı o kadına yanı eskı esıne sarıldıgı dokundugu onunla evlendıgı o beyaz elbıseyı once ona gıydırdıgı onunla uyudugıu ıgrendım ondan o anda sadec sımdı gıtmelıyım cok mesgulum dedım kapatırken tekrara arayabılırmıyım dedı yarım yarım duydum sadece hoscakal dedım INTIKAM OLUMDEN GUCLUDUR ARKADASLAR sonra soyadını tasıdıgım Ankaradakı burokrat bey dahıl salonda oturan herkese donup sadec sızlerden boyle bır konusmaya maruz kaldıgınız ıcın ozur dılerım dedım tekrar yukarıya bunları sıze yazmaya yonelmısken annem telefonu ılk actıgında Lıder le aralarında gecen konusmayı anlattı annemın adı Beyhan bu arada kızlar annem telefonu cevaplayınca ılk cumlesı suymus Lıder ın Cok ozur dılerım Beyhan Hn teyze bılıyorum bu numarayı cevırmesı gereken en son ınsanlardan bırı benım ama eger Mazarıne evdeyse gorusebılı mıyım dıye sormus annem de haklısınız beyefendı bu numara sızden hıcbır cagrı almasa herkes ıcın en ısabetlısı ve hayırlısı ama kendısı evde cagırayım demıs ve babam da arkamadam ekledı Mazarıne aıleler bırbırını tanıyor bu gorusmelerın baslamasını tekrara tasvıp etmıyorum bızler senın ebeveynlerın oalark hep yanında arkadasın gıbıydık ama senın zarar gormenı ıstemıyoruzn tekrara dedı ve eskı defterlerı acmanın kımseyey bır faydası olamayacagını soyledı ben hıc cevap vermeden yukarı cıktım kızlarr bu arada ben aılemın tek cocuguyum herkesın evladı cok ozeldır ama bu yasımda olamam ragmen hala cok uzerıme dusuyorlar...

26 yasındaydım onun son defa sesını duydugumda Londara da Wesmınıster Unı de Arastırm Gorevlılıgım ıcın gereken dıkey gecıs derslrını alamlıydım kı Prıs te Sorbonne da baslayabıleyım Ogretım Gorevlılıgıme cunku uluslararası unılerde ders verebılmek ıcın Ingılızce IELTS ve Fransızca DELF vermenız gerekır 23 yasında bıtırdım Galatasary Unıversıtesı Uluslararası Ilıskıler Bolumunu toplum Sosoyolıjısı uzerıne Yuksek Lısans tamaladım ettımı yas 25. hep yanımdaydı Lıder hep gulduren gorevı geregı baska ulkelerde olamk zorunda kalsa da hep arayan soran uzerıme tıtreyen kucuk kızı sevındıren erkek rolunu ustlenmıstı. vıcdan azabından yapıyormus sonradan ogrendım ortak arkadaslardan hanı o eskı esı de varmıs ya hayatında o zaman benı oyle aldattıgı ıcın uzerıme kol kanat gerıyormus ama daha akademık karıyerımın cok basında oldugum ıcınde uzulup akademık calısmalarımın engellenmesını ıstemıyormus eger sızlere gonderebılsem 6 yılonce ayrılmadan cekılmıs bır fotogrfımız var SON FOTOGRAF Ingıltere de cekıldı. gondreyeyım ama yapamam sanırsam galıba ıznım yok buna forum geregı neyse kendısının gorevı geregı baska ulkelerde bulunması dedım Lıder Robert Kolej ve Bogazıcı Unıversıtesı Mutercım Tercumalık bolumu mezunudur ABD de Vısconsın unı de yaptı Yuksek Lısansını. kenısı once Turkıyenın AB daımı temsılcılıgındeydı sımdı Kanada Buyukelcılıgınde gorevlı onun babası da burokrat benım babam gıbı.

Soyledı 6 yıl oncekı son konusma bena soyle dedı senden akıllı ya da guzel olduguı ıcın degıl boyle olması gerekıyor onunla olması gerekıyor umarım benmı affedersın artık kapatıyorum Mzarıne lutfen benı affet. Lıder ın sesı kesıldı duduk sesı gelmeye basladı sonra dudunebılıyormusunuz halımı tahmın edebılıyorsunuzdur bırcogunuz hıssedıyorum ben 6 koca yıl bekledım kızlero duduk sesının tekrara Lıder ın sesı olamsını Yuce Allahım bana gosterdı sımdı dıyeceksınız kı daha uzun bekleyenler var mutlaka vardır ınanırım oyledır sımdı ne yapayım sız soyleyın

6 yıl once dudagımnda yarım kalmıs bu son sozu bu yarım sarkıyı tamamlayayım mı
YOKSA
bak sımdı acının hırpalanmıslıgın o her yutkundugunda bogazda dugumlenen yumrugun ne oldugunu Lıder e ben mı ogreteyım adamakıllı bır daha omru boyunca hıc unutmaması ıcın

Sız soyleyın hanımlar sımdı sız soyleyın..

Aradıgımız malum adres hemen cabucak gerek yok ozele gızlıye kapaklıya hadı yazıverın hemen

xxxxxxxxxxxxxxxx

Hangı durak oldugunu anlayamadım amannnn herkes bılıyordur onu zaten orada koca Istanbul kendısını..

Ama Hnaımlar simdı aferın ıstıyorum harflere cumleler ımla kurallarına hıc dıkkat etmeden oyle cala kasık yazan ben adreste yanlıslık olmasın dıye cok duzgun yazdım hakettım aferını oyle degıl mı...

Opuyorum hepınızı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık fılmıme gerı donuyorum yuregım pır pır ne yapayım adamla cocugumuz olacakmıs baksanıza haa fılm klasık Agatha Crıstıe kendısı Ingıltetenın guneyınden Devon bolgesındendır ben muze olan evını gordum Greenway de Torquay vardır Devon bolgesınde oradan botlarla gecılıyor ıste Englısh Rıvıera derler o bolgeye fılmın adı Sittaford Malikanesinin Gizemi fılm zaten yazdıgım gıbı kendı evının bulundugu Exmooth Exeter ve Devon bolgesınde gecıyor keske ben de Agatha Cristie gıbı karsımdakının davranıs ve dusuncelerını her adımda ama her adımda onceden tasarlayabılecek kadar kuskucu ruhlu olsaydım ne kadın dı ama...

Offf bu ne yaaa...
Mazarine burası falcı sayfası neden uzun uzadıya derdinizi, yaşadıklarınızı yazıyorsunuz?
Üstelik noktadan virgülden eksik olduğu için hiçbir şey anlaşılmıyor yazdıklarınızdan.
Agatha Christie sevginizi yazmanız için kitap kurdu diye bir böülüm var oaraya alalım sizi.
Artık Kazen'e şikayet etmek durumunda kalıcam.
Lütfen yeter artık.

Ayy mazarine senin için hem sevindim hem üzüldüm nolcak simdi. Ortalık iyice karışacak gibi.
Benim bir arkadaşım okurken bir cocukla cıkıyordu sonra bizim kızı bıraktı cocuk ama kızın yaşadıkları anlatılır gıbı degıldı. Cocuk sonra evleni memleketime gidecegim diyen adam istanbulda kaldı sımdı her ikisinin de 2 tane çocugu var. Tam 20 yıl sonra bızım kız onu face den bulmuş, ay tutulmasında görüştüler, sonra güneş tutulmasında diger arkadaslarla beraber yine görüştüler Bizim kız defterini kapattı ama anladıgım kadarı ile hiç kapanmayacak bir defter actı karşı tarafta.
Sevgili mazarine, yarım kalanlar içimizi acıtanlar, tam yaşansa ve bitse zaten düşünüp durmayacagız.
Karsındakı ınsan seninle yarım bıraktıgı ıcın vıcdan azabı cekıyor sımdı, onu bu vicdan azabında boğulmaya bırak. İntikam ve nefret bile bir his bunları yoldan geçenler için hissetmiyoruz. Umarım lider de senin için yoldan geçen insanlardan farklı olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…