İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar şu anki durumla ilgili bir konuyu sadece levent ve yıldız söyledi burcuya biraz daha önce gitmiştim onlardan o yüzden o bilemedi demeyecem ama maltepe serkan ankarada eylül özellikle sorduğum halde söylemedi bunun dışında hepsinin söylediği durum da olmayacak

yani hiçbiri mi bilemedi alevko ben mi yanlış anladım okuduğumu ?

asıl terbıyesız sensın nilmile de terıyesızlestın tehdıtleını kendıne sakla ukala

canım ilk turda bilmiş olanlar vardı birşeyleri
ikinci gidişimde bir durumla ilgili levent ve yıldız doğruyu söylemişler burcuya 3- 5 gün önce gittiğim için bildi bilemedi birşey diyemeyeceğim ama ankarada eylül cevizlide serkan özellikle sorduğum halde bilemediler gelecekle ilgili bir konu hakkında ise durum tam olarak henüz belli olmasa da hani şu vurucu nokta dediğimiz şeyi %100ü de bilemedi diye düşünüyorum olması mümkün birşeyi de hiçbiri söylememişti ama oldu yani diyeceğim o ki fal işi yaş

asıl terbıyesız sensın nilmile de terıyesızlestın tehdıtleını kendıne sakla ukala

komediye devam ediyorsun...yukarıyı iyice incelesinlerde sana gülsünler bari.... sen değilmisin bana sataşan ? .. birde yağ gibi üstemi çıkacaksın :) çık bakalım .. artı tehdit eden kim onuda anlamadım : ) yazılarıma baktımda : ) sanırım anlama zorluğu içindesin tatlım. bu arada evet ... sen gerçekten terbiyesizsin.. vede başkalarının adınada konuşmaya çalışan zavallı....evet ukalayım : ) senin sayende....dilersen artık susss.. kendini küçük düşürme...

bu mesajdan anlaşılacağı üzere aytenveyger ve lopenzera_34 aynı şahıs.

arkadaşlar forum ne hale gelmiş...kavga yeri değil burası....kimse kimseye haddini bildirmek zorunda da değil..çoğumuzun belirli sıkıntıları var ki bu forumdayız...birbirimizi kırmadan yorumlarımıza devam edelim...

smile34 iyi güzel söylüyorsunda bazı şahısların kendi cafelerinin reklamını yapmak için ona buna sataşmalarına ve hakaret etmelerine sessiz kalamam üzgünüm.

arkadaaaşlar..
aytenvegeri boooooşverin!!!o kavga etmeyeee gelmiş buraya! gereksiz sinirlerinizi bozuyorsunuz..bırakın kendi kendi kendine kavga etsin!!
herkes normal paylaşlaşımlarına devam etsin...ben bu forum'un bu halini seviyorum:)..kavgalı halini sevmiyorumm

olsun boşver canım...bu böyle uzar gider..reklam yaptığını düşündüğümüz kişilere cevap vermeyelim biz de...

YA ARKADASLAR KAVGA FORUMU DEGIL BURASI.KAVGANIZI BASKA YERDE YAPIN BIZ BURADA FALCILAR HAKKINDA YORUM YAPIYORUZ.

ARKADASLAR ÖNCELIKLE UZUN BI SÜRE GIREMEDIM TATILDEYDIM.FALCI FALCIDA DOLASAMADIM ISTANBULDA SADECE CADDE SEMBOLDEKI LEVENTE GITTIM VE IYIKIDE GITMISIM HIC PISMAN OLMADIM.
LEVENT HEM UZUN BAKIYOR HEMDE COK MANTIKLI VE DOGRU SEYLER SÖYLEDI.
ESKI ERKEK ARKADASIMLA KAC SENE CIKTIGIMI NE ZAMAN AYRILDIGIMI ONUN NASIL BIR INSAN OLDUGUNU KARAKTERINDEN TUTUN SUANKI HALINI BILE BILDI.BENIM HAKKIMDA YORUM YAPTIGI SEYLERDE DOGRU CIKTI.GELECEKLE ILGILI BEKLEDIGIM SEYLER HAKKINDADA YORUM YAPTI OLIUR VEYA OLMAZ ORASINI BILEMICEM.OLURSA SIZINLE PAYLASIRIM.COK SEY BILDI COK MEMNUN KALDIM BIRDAHAKI SEFERE TEKRAR GIDECEGIM.BASTA BIRAZ SOGUK DURUYO SANKI AMA ALISTIM YANI PEK KAFAMA TAKMADIM COK SEKER BIR INSAN.GÜNDE KAC FAL BAKIYO YORGUNDU SANIRIM kaydirigubbakcemile2

:)) aynen aytenveger kendi çapında takılsın abuk subuk konuşsun nasılsa kendi kendini ekarte eder, kimse ciddiye almıyor zaten vereliniortak biz işimize bakalım. Ramazandan önce bir yere baktırsam diyorum sanırım önümüzdeki hafta içi bakırköyde seyhan ablayı denicem çoğu kişi iyi demişti öyle aklımda kalmış ama çok sıra olursa bekleyemem bakırköyde başka tavsiye edeceğiniz bir yer olursa onu denerim zaten ondan sonrada bayramdan sonraya kadar baktırmam.

Son düzenleme:
kızlar rita hanımın telefon numarasını buldum ve konuştum kendisiyle.şu anda istanbul dışındaymış.belki pazartesi akşamı gelebilirmiş.

canım bana lütfen rıta hanımın numarasını özelden atabılırmısın?sanırım bana eylülde gene ıstanbul yolu gözüktü rıtaya ugrıyım barı:cok sagol sımdıden

mazzarine rica etsem bana adanalı fatoşun telefonunu verebilirmisin özel mesaj atamıyorsun sanırım nasıl yapabilirim
ayrıca madam sara'yı merak ettim doğrusu ulaşınca onu da iletebilirmisin rica etsem

Ben adanadakı Fatos Hn ın numarasını bılmıyorum canım annemler onu bırkac hanım daha bırlesıp Istanbul a getırtmısler annem bana numarasını kesınlıkle vermez Sara yahudıdır ben hıc gıtmedım yalan soylemyeyim canım ben ozelden mesaj atamıyorum cunku hakkım yok daha dıger hanımlardan bırıne yazasrsan san arıtanın n umarasını verırler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…