İstanbul'da Fal - Falcılar

merhaba arkadaşlar:)

evet yaa..booşverin reklam yapanları..sessizlik...en güzel cevaptır:)
biz kendi işimize bakalım:)

ben rita konusunu merak ettim:)..giden olursa..lütfen paylaşsın!

handecim memnunniyet kişiye göre değişiyor ama ben gerçekten memnun kaldım. sadece faldanda değil...ben fal esnasında 3 bardak çay içmişim...neden mi ? hiçbir mekanda kristal bardaktan çay içmemiştim..aldığım keyfiyeti nasıl anlatayım.. hizmette bir yerlere gelmiş kişileri tanımak senide memnun edecektir. şimdiden keyfini çıkart.

tatil dönüşü gideceğim mu cafeye baktıracağım ve sonra burada sizinle paylaşacağım :)

bne şahsen güneşli nilüferi tavsiye etmem arkadaşlar zaten forumda gidenlerin büyük kısmı aynı fikirde önceki sayfalarda yorumları görebilirsiniz. kadın genel komnuşuyor öylede olabilir böyle de şeklinde bence vasatın altı birde yolu ters tamam iyi güleryüzlü insaniyetine bir şey demiyorum ama yorumları isabetsiz

yaaa aytenverger gerçekten çok komiksin ben burcu dediğin kişiye fal baktırdım yahu hemde ondan memnun kalmamıştım dedikleride çıkmadı zaten :))) gerçekten ilginç bir insansın ben falcı falan değilim sadece dürüst bir KK üyesiyim. Mesleğimi çok merak ediyorsan Mühendisim fizik,kimya,matematik çok iyi anlarım ama falı bilemem be güzelim :) ama mühendislikle ilgili konularda herhangi bir ihtiyacın olursa seve seve yardımcı olurum sorun değil. Sen nereden geldin aramızada huzurumuzu kaçırdın anlamıyorum. Planların,hikayelerin basit olmasın daha komplike ol bari de işe yarasın , hadi sana iyi geceler aytencimm...ha bu arada o cafe hakkında biraz daha yazı yazsana hani koltuklarını falan anlat,ortamın temizliğinden bahset hatta yine işi kaliteli insanlar ancak oradan anlara getir :KK66: fiyat listesini yazmıştın geçenlerde onu yine yaz bekliyoruz.
lindracım aynaya fazla bakar olmuşsun bu aralar.. komik gördüğün kişi kesinlikle sen kendinsin. mesleğini merakta etmiyorum..eteket meraklısı olduğun halinden belli.. paçalarından akıyor...senin mühendis veya falcı olman umurumdada değil.sanırım kendine bile yardım edemeyecek düzeydesin.bana fizik kimya ve matamatikten iyi anladığını ve yardım edebileceğini yazmışsın. inan çok güldüm. 15 yaşında bir oğlum var anadolu 3. sınıf öğrencisi :) 3 yıl evvelki matamatik olimpiyatlarında altın madalyası var.. başarıları ve diğer ödüllerini sana anlatırımda gücüne gider diye düşünüyorum. bana yardım edebileceğini söylemişsin ama asıl senin yardımın olursa oğlum sana teyzesi olarak seve seve yardım eder. boy ölçüşmeyi çoktan geride bıraktık biz. belliki senin halen ihtiyacın söz konusu...ben senin arana gelmedim güzelim. karşına geldim. huzurlu olmak pohpohlanmak ise : ) kusura bakma seni pohpohlamayacağım. heee palavra sıktığımıda düşünüyor isen sana oğlumun ismini seve sevede veririm. :) eğer yazdığım fiyat listesi aklında kalmamış ise o senin erkenden bunamandan olsa gerek..fazla merak ettiysen koltuklarıda :) gelde gör güzelim.. senin evinde yoktur....sen kesin merakına yenik düşü
p mu cafeye gidersin.. :) o dudaklarını yeyişini görmek isterdim.. kendine iyi bak tatlım... çatlatayım derkende sakın çatlama...

bence asıl falcı olan kendisi lindra yada falcı asistanı.fal baktıran kimse tek bir cafe yada falcıya odaklanmaz doğrusu.o habire mu cafe arslan bey deyip duruyor.
ayrıca bu kadar kibirli oluşun aytenveyger mide bulandırıcı.kimseyi küçük görür biçimde yorumlarda bulunman senin haddine değil.

güzel nilmil sen neden katıldın bu zıtlaşmaya aklım almadı :) ama madem laf attın :) senide boş bırakmıyayım.. sana ve senin gibilere ayıp olmasın.kibirimden bahsetmişsin güzelim.. senin miden benim kibirimden değil akşam üstü yediğin kokoreçten bulansa gerek... sadece bulanmakla kalsa şükret...sen kimin ve kimlerin avukatı isen açık söyle.. diğerlerine haddini bildirdim.. seninde bu saatten sonra bileceğin kesin..o kadar ilginç ki aynı kafeden peş peşe yazan iki küçük kız gibisiniz...söyle güzelim.. sendemi matamatikçi mühendissin...:) boynunuda dilinide burada paramı bükmüş.... yazık... sana kış kış...

cok falcı denedım ıstanbulda ve ıstanbul dısında cok ıyılerını ve bırebır cıkanları da fırst classın ne oldugunu da ıyı bılırım herkesın yorumu kendıne ajdanın falcısını deneseydın ne oldugunu anlardın fal baktırmanın. sana ıyı gunler bu benım dusuncem herkesi reklam yapmakla sucluyorsun asıl reklam yapan sensın daha fazla polemık yapıp benım adımı anmasan kımseyı de mesgul etmesen ıyı olur

adını anmamı istemiyorsan adıma yanıt yazma güzelim....yazarsan cevabı muhakkak gelecektir...evet ajdanın falcısına gitmedim :) dediğin gibi belkide şahanedir :) ama seninde arslan beye gitmediğin kesin :) önce gör sonra karşılaştır ve tavsiye et... senin düşüncelerinede saygım var :) burada birilerinin reklamını yapmayan kim ki ? oku oku bak birilerinin ismi var : ) sende şimdi ajdanın falcısını reklam etmedin mi : ) ??..
adını anmadan bye..

bne şahsen güneşli nilüferi tavsiye etmem arkadaşlar zaten forumda gidenlerin büyük kısmı aynı fikirde önceki sayfalarda yorumları görebilirsiniz. Kadın genel komnuşuyor öylede olabilir böyle de şeklinde bence vasatın altı birde yolu ters tamam iyi güleryüzlü insaniyetine bir şey demiyorum ama yorumları isabetsiz

kesinlikle umutluperi arkadaşıma katlıyorumm.nilüfer gidilecek bir falcı değil.paranıza ve zamanınıza yazık edersiniz....

ya sen hastamısın arslan beye gıttım ve bektırdım herkese satasıyorsun gıt ısıne senle ugrassamam

angelstory, mercan ne falı bakıyor yeri nerede, biraz daha açıklarmısın. ya da ben mi kaçırdım yazılanları. bilmiyorumkismile

güzel nilmil sen neden katıldın bu zıtlaşmaya aklım almadı :) ama madem laf attın :) senide boş bırakmıyayım.. sana ve senin gibilere ayıp olmasın.kibirimden bahsetmişsin güzelim.. senin miden benim kibirimden değil akşam üstü yediğin kokoreçten bulansa gerek... sadece bulanmakla kalsa şükret...sen kimin ve kimlerin avukatı isen açık söyle.. diğerlerine haddini bildirdim.. seninde bu saatten sonra bileceğin kesin..o kadar ilginç ki aynı kafeden peş peşe yazan iki küçük kız gibisiniz...söyle güzelim.. sendemi matamatikçi mühendissin...:) boynunuda dilinide burada paramı bükmüş.... yazık... sana kış kış...

laelaelaelaelae

ya sen hastamısın arslan beye gıttım ve bektırdım herkese satasıyorsun gıt ısıne senle ugrassamam
yazdığın yazıya bak...kişiliği analiz et demişler. hasta olan sanırım sensin...ben burada bana atılan bütün laflara elbetteki cevap vereceğim.. sen ve senin gibilerinin terbiyesizliklerini sinememi çekeceğim...bana söz atmadan ben kime sataşmışım....bencede benimle uğraşma...ellerin yanar....

bakırköyde bi kadına baktırdım güzel şeyler söyledi ama hiç biri çıkmadı :eek:klava:
bi daha da falcıya gitmeyi düşünmüyorum :umursamaz:

ya selinax herkese ritayı gönderdin bana niye göndermedin akannehir yoksa beni beğenmiyormusun :dilcikar:

X