İstanbul'da Fal - Falcılar

Canım benım ımagınatıon unu ıngılızlerın dedıgı gıbı kullan yanı bu harf seslı olursa ne demek olurdu dıye ya da fransızların dedıgı gıbı avoir peu d'ımagınatıon.. sagol canım uzgunum oldugu ıcın boyle.

Ne dediğinizi, anlamadım ama iyi bir şey sanırım.sempatiksalakcinni
Neysee..

Son düzenleyen: Moderatör:
her ne kadar artık fal baktırmayacağım desemde şeytanım dürtüyor valla. canım adresini aldın mı? ne kadara bakıyormuş sorabildin mi? ritaya gideceksek beraber gidelim ev olduğu için ben tırsıyorum azıcık :) fal çıkmasa bile tanışmış oluruz :)

adresini alamadım çünkü kendisi istanbul dışındaymış şu anda.Belki pazartesi akşamı gelirim dedi.Salı günü tekrar arayacağım.Fiatınıda 35.tl dedi

telefon edıldıyse mumkunmu almak numarayı . Sagolun.. Hanımlar bye sımdılık arkadaslarım gelmıs benı gormeye..

ben özel mesaj atamıyorum.selinax arkadaşımıza mail attım.ondan rica ederseniz telefon numarasını size özelden mesaj atar..yada bana mail adaresini verin oraya mail atıyım

banada ritadan gönderin bende istiyoruuum. delikafadulden
selinax banada gönder :Saruboceq:

Salinax aldım mesajını cok teşekkür ederim, kızlar belli bir gün ve saat belirlerseniz uygun olursam bende takılabilirim size.

haydaaa
mazzarine erkekler hakkında dedikodu yapıp intikam planlarını ögrenmek için seni "hayatın içinden" kısmında " ah erkekler" tarafına davet ediyorum, intikam soguk yenen bir yemektir

canlarim hepinizin iyi dilekleri icin tesekkurler ama sanirim kalbim bu isi bitirmeyi basariyor

mazarine asil dikkatimi ceken ise su senin bu adamla ortak cocuktan kasti ne bu hanimin tibben bunun tek yolu var ve senin aileni anlattigin kadariyla dusuncek olursak boyle birsey nasil olabilir ki ailen agzindan laf almaya calisiyor olabilir mi
ikincisi dikkat et intikam cok tehlikeli bir oyundur falina inanmamis olsam da sakin bu planda zarar goren taraf sen olma bosver sen bu isi allahindan bulsun

selam herkese...

bir kaç gündür girememiştim:KK43:
pekii...mazarinin bahsettiği rita olduğundan eminmisiniz?

selam herkese...

bir kaç gündür girememiştim:KK43:
pekii...mazarinin bahsettiği rita olduğundan eminmisiniz?[/QUOT

rita hanımın telefon numarasını doğma büyüme kurtuluşlu olan bir abladan aldım.Hatta kendiside bir kaç yıl öncesine kadar sürekli ona fal baktırıyormuş.sanırım yalnış değildir.

X