İstanbul'da Fal - Falcılar

alevko ritaya gitmeyi düşünüyor musun? yoksa beklemede mi kalacaksın? ben çok kararsız kaldım ya :KK43: bir yanda merakım bir yanda tövbem:KK43:

düşünmüyorum canım
vallahi ne geleceğim ne kariyerim ne iş ne aşk ne evlilik
1 yıldır falcıya tek bir nedenle gidiyordum o neden de bitti artık
bunun yanında hem bu kadar garantili hem 35 tl ilginç
bunun yanında böyle insanlar parayla fal bakmazlar diye bilirim ben
açıkçası çok kanım kaynamadı
madem tövbeni bozmaya niyetlendin bari bekle de birkaç kişi gitsin değecekse git

Alevko durum benim anladıgım kadarıyla şöyle, esas oglan bizim esas kızla çıkarken ona ihanet etmiş, bunun üzerine olay bitmiş, adam da biriyle evlenmiş ama şimdi ayrılmış ve bizim kızın tayininin onun bulundugu yere çıkma ihtimali varmış.
Mazarine eksik yanlış varsa düzeltir misin?

düşünmüyorum canım
madem tövbeni bozmaya niyetlendin bari bekle de birkaç kişi gitsin değecekse git

Gerçekten yaklasık bır aydır fal baktırmıyorum ( paralı) ve kafam daha rahat..cunku ınsan baktırdıkca ve karsı taraf beklentın olacak gıbı seyler soyleyınce baska bır seye konsantre olamıyor... orada takılı kalıyor... o yuzden hıc baktırmamak ve hayatı akısına bırakmak en guzelı...

Gerçekten yaklasık bır aydır fal baktırmıyorum ( paralı) ve kafam daha rahat..cunku ınsan baktırdıkca ve karsı taraf beklentın olacak gıbı seyler soyleyınce baska bır seye konsantre olamıyor... orada takılı kalıyor... o yuzden hıc baktırmamak ve hayatı akısına bırakmak en guzelı...

zaten hep bırakmak zorundasın ki
baksana mazarine ritanın söylediklerini ezbere hatırlıyor
peki bu adamla yaşayacaklarına engel olabilmiş mi böyle birşey mümkün değil ki
şimdi gidip öğrense ne yazacak

Son düzenleme:
düşünmüyorum canım

ya tövbemi bozmaya niyetlenme değilde bu kadar övülüyor ya hem burada hem nette. ondan kafam karıştı. aslına bakarsan bende çok çıkacağını zannetmiyorum. falada gitsen, hatat başına ne geleceğini harfiyen bilsende buna engel olamıyorsun kaderinde ne varsa yaşıyorsun. acaba mı oldum ama gitmemek en doğrusu bunu da biliyorum. gidenler bir gitsinde bakalım. zaten ne zaman birine büyük beklentiyle gidiyorsun sonuç nedense hayal kırıklığı çıkıyor.

yani eskiden fal işi frekans falan diyorduk ya şimdi bunu da anlamıyorum bir falcı iyiyse iyidir kötüyse kötü niye birine iyi birine kötü
hmm bir de iki yeni isim daha duydum niko ve sara siz duymuşmuydunuz

yani eskiden fal işi frekans falan diyorduk ya şimdi bunu da anlamıyorum bir falcı iyiyse iyidir kötüyse kötü niye birine iyi birine kötü

nikoyu duymuştum, saliente'de. iyi demişlerdi. valla ben herkesin iyi demesine inanmıyorum artık. herkese söylenebilecek şeyler için tutup iyi diyenler var. bir de rita çıktı-tatlicadiarzu-, bakalım talibi çok denensin bir görelim. serkan'dan sonra yeter artık içim bayıldı.

şu ünlü madam sara'ysa ben de nette okumuştum...

hizmette sınır yok burda:)
biri bir isim öğreniyor ve kısa sürede gerekli bilgiler öğreniliyor:)
mazire..umarım rita sizde..geçmiş de ki gibi aynı etkiyi yaratır..

ben hala seyhan a gidin diyorum bide onu deneyin eminim kimse bakırköy uzak diye denememiştir... seyhan beni çok şaşırtıo ve hiç sekteye uğratmioo..mulla gibi değil..

lindra, gelinim, Eklimya mesaj attım size.:kahve:

teşekkürler selınax msjını aldım.

mazarine bence bırak intikam almayı aldatılmada en iyi intikam unutmaktır, o yokmuş gibi davranmaktır. Sevdiğin adam gidip başkası ile evlenmiş, çocuk sahibi olmuş şimdide ayrılıp sana gelse ne yazar.İlk evlendiğinde seni neden tercih etmedi mutsuz olunca sana döneni boşver ilk başta seni isteseydi aklı nerdeydi?! şimdi sıra sende, sen dön arkanı git yoluna bak ,yıllardır onu beklemiş gibi olma kendini iyice bişey zannetmesin.
Birde fallarında resmi olmayan ilişki ortak çocuk falan çıkmış ortak olmasada aradaki çocuğu bu çocuk kabul edelim, eee aranızdaki ilişkide resmi olmayacakmış yani evlilik olmayacak hahhh tam adama göre , adamın canına minnet evlenmiş evliliği tatmış,çocuk sahibide olmuş birde onu bir yerlerde deli gibi seven bekleyen biri var ohh nasıl olsa bana hayır diyemez bende hayatımı onunla yaşarım sakın ona bunları yaşatma.Gitsin gerekirse karısına geri dönsün evliliklerini iyi-kötü devam ettirsinler ömür boyu kendi hatasını çeksin o zaman hergün pişman olur sende intikamsa almış olursun.Madem evlendi gitti aile kurdu boşanmışta olsa karısının çocuğunun yanında olsun zaten arada çocuk varsa ömür boyu anne-baba arasındaki diyalog bitmeyecektir.

bu arada kontessa seyhan abla neredeydi sanırım sen mullayı tavsiye etmiştin ona gittim ama çokda iyi değildi birde seyhana bakalım.

Son düzenleme:
kızlar nerdeyse 1 ay olacak dileğe gitmiorumm vede artık ne dileğe ne de başkasınaa gidicemmm... arada sizi okıcam o kadar...dıleğinde son vurucu darbesinde hala tık yok bitti herşey umutta bitti bende...haydi sağlıcaklaa....

nikoyu duymuştum, saliente'de. iyi demişlerdi. valla ben herkesin iyi demesine inanmıyorum artık. herkese söylenebilecek şeyler için tutup iyi diyenler var. bir de rita çıktı-tatlicadiarzu-, bakalım talibi çok denensin bir görelim. serkan'dan sonra yeter artık içim bayıldı.

katre 82 bende senin düşüncelerine tam olarak katılıyorum. birilerinin birilerine iyi demesi artık beni tatmin etmiyor. size yanımda gelişen bir olayı anlatmak istiyorum.temmuzun 27 si akşamı saat 21.30 da niko ( mu cafeye ) geldi. ben arslan beye gelmiş ve faldan yeni çıkmıştım. niko arslan beye kendisini tanıttı. ikisinide medyum bildiğim kişilerin karşılaşması benim dikkatimi fazlasıyla çekti. niko arslan beye falcı aradığınızı duydum diyerek cümleye başladı. tokalaştılar ve konuşmaya başladılar. arslan bey ile bir müddet konuştular . her nedense değişik konularda birbirini ezme gibi bir teşebbüsleri söz konusuymuş gibi geldi konuşmaları. yarım saatlık bir zaman zarfında kaç konu geçildiğini hatırlamıyorum. ama astroloji ağırlıktaydı. dinler ve reankarlasyon vs. niko ataist olduğunu söylerken arslan beyin alayımsı bakışlarını anlatamam. bir ara nikoyu mekanı göstermek amacıyla gezdirdi. belliki arslan bey keyif almıştı. nede olsa iş için kendisine gelen ve ünlü isimlerin arasında dolaştığı düşünülen fal üzerine iddialı biri vardı karşısında. nikonun mekandan büyülendiği muhakkak ama kendini ispatlıyamamıştı.fal listesini nikoya uzattı arslan bey.. listesinde 15 çeşit fal var .. tabii 2 bayan 1 erkek aynı mekanda farklı fallar bakıyorlar. niko çoğunun ismini dahi duymadığını söyledi ve ekledi burada su perisi falı yok dedi. arslan bey haklısın dedi. yok..niko eline kartları aldı ve karıştırıp kesti.. bir kaç yorum yaptı mekan hakkında.. ben bir şey anlayamadım.. arslan beydende kartları kesmesini söyledi oda kesti.. bir kaç yorum daha yaptı. ve sonra arslan beye burada çalışma şartlarını sordu. : ) arslan beyin keyfi anlatılır gibi değildi... niko yüzde 50 angelsın teklif ettiğini ama onu kabul etmediğini söyledi. fakat bu mekanda çalışabileceğini söyledi. arslan bey ona burada çalışmanız mümkün değil dedi. niko mekan sahibi aysun hanımın kendisini kabul edeceğinden emin olduğunu ve onunla görüşmek istediğini söyledi. arslan bey ona buranın işletmecisinin kendisi olduğunu ve nikoya yetersiz olduğunu söyledi. 40 yaşlarında bir adamın 20 yaşlarındaki isim yapmış birine bu sözleri söylemesi sanırım yılların getirdiği tecrübe ve öz güven olsa gerek...niko yaklaşık 45 dk kaldıktan sonra oradan ayrıldı. arslan beye niko buraya çok şey katabilirdi dedim.. müşterileri var tanınmış bir isim. arslan bey gülerek şöyle dedi.. inanç yönünden kendini ve yaşamını algılayamayan kısır bir beyinle ne ben ne aysun hanım çalışır. kendisine faydası olsun bize lazım değil dedi...

teşekkürler selınax msjını aldım.

mazarine bence bırak intikam almayı aldatılmada en iyi intikam unutmaktır, o yokmuş gibi davranmaktır. Sevdiğin adam gidip başkası ile evlenmiş, çocuk sahibi olmuş şimdide ayrılıp sana gelse ne yazar.İlk evlendiğinde seni neden tercih etmedi mutsuz olunca sana döneni boşver ilk başta seni isteseydi aklı nerdeydi?! şimdi sıra sende, sen dön arkanı git yoluna bak ,yıllardır onu beklemiş gibi olma kendini iyice bişey zannetmesin.
Birde fallarında resmi olmayan ilişki ortak çocuk falan çıkmış ortak olmasada aradaki çocuğu bu çocuk kabul edelim, eee aranızdaki ilişkide resmi olmayacakmış yani evlilik olmayacak hahhh tam adama göre , adamın canına minnet evlenmiş evliliği tatmış,çocuk sahibide olmuş birde onu bir yerlerde deli gibi seven bekleyen biri var ohh nasıl olsa bana hayır diyemez bende hayatımı onunla yaşarım sakın ona bunları yaşatma.Gitsin gerekirse karısına geri dönsün evliliklerini iyi-kötü devam ettirsinler ömür boyu kendi hatasını çeksin o zaman hergün pişman olur sende intikamsa almış olursun.Madem evlendi gitti aile kurdu boşanmışta olsa karısının çocuğunun yanında olsun zaten arada çocuk varsa ömür boyu anne-baba arasındaki diyalog bitmeyecektir.

bu arada kontessa seyhan abla neredeydi sanırım sen mullayı tavsiye etmiştin ona gittim ama çokda iyi değildi birde seyhana bakalım.

Canım benim Lider le ayrıldıgı esının hıc cocukları yok zaten evlılıklerı evlılıgın yakın tarıhlerınden ıtıbaren duzgun gıtmedıgı ıcın Lider ın ortak arkadaslara anlatmasından dınledım bende cocuk sahıbı olmak ıstememısler Lider ın 2 abısı var ıkısının de kızları var aıle erkek torun sahıbı olmayı cok ıstıyor ıste Adanalı Ftos hn ın soyledıgıne gore o erekek torunu aıleye ben verecek mısım durum bu ben 15 yıl once gıttıgım de Rıta bana zaten evlenmeyeceksınız onunla demıstı Adanalı Fatos Hn da aynısını soylemıs ustelık ben neyaparsam ıntıkam ıcın yapacagım kızzzlarrr EZEL gıbı....

benim yine de kafamda soru işaretleri var
ya da mazarine olayı tam anlatmadığın için anlayamıyorum
her erkek bencildir adidir tamam da bu adam evliymiş evli olduğunu mu sakladı sonradan mı evlendi aradan bu kadar uzun yıllar mı geçti bilmiyorum ama eksik bilgiyle kimse hakkında hüküm vermek doğru olmaz

hayır canım benım bızım arkadaslıgımız sırasında evlı degılde tabıı ben yasanılan arkadaslıgı tam uazmadım Lider bızızm bır aıle dostumuzun oglu arada ılıskı de sımdı burada cok yazılamayacak ozel seyler de var yanı acıkcası Lider benımle gorusup benım o zaman kı o cocoksu neselı gulumsememe gulerken kendısıne benım kadar cocuk olamayan ve bır kadın olarak Lider e sacları benım gıbı ıkı orgulu bır kızdan cok daha fazla seyler verecek baska bır hanımla evlılık hazırlıkları yapıyormus ben herseyı cok sonradan ogrendım kullanıldım dıyemem Allaha bın sukur kı ama duygusal olarak kullamnıldım sadakat ıhanet guvensızlık duygularını tattım Lıder le zaten bır daha da kımseyle duygusal bır beraberlık yasamadım kendımı tamamen karıyerıme verdım ama her zaman ınandıgım gıbı ALLAH YAPTI KULLAR SASTI ve zamanında Lıder e bır kadın olarak sacları orgulu bır kızadan daha cok seyler veren bu hanım baska erkeklere de gulumsemeye baslayınca hınlıklern yapınca kumpaslar kurunca kıyamet koptu bunlar yasamnıs genel hatlarıyla ıste onun cephesınde sımdı ben ıntıkam almamda kım alır sen soyle....

hayır canım benım bızım arkadaslıgımız sırasında evlı degılde tabıı ben yasanılan arkadaslıgı tam uazmadım Lider bızızm bır aıle dostumuzun oglu arada ılıskı de sımdı burada cok yazılamayacak ozel seyler de var yanı acıkcası Lider benımle gorusup benım o zaman kı o cocoksu neselı gulumsememe gulerken kendısıne benım kadar cocuk olamayan ve bır kadın olarak Lider e sacları benım gıbı ıkı orgulu bır kızdan cok daha fazla seyler verecek baska bır hanımla evlılık hazırlıkları yapıyormus ben herseyı cok sonradan ogrendım kullanıldım dıyemem Allaha bın sukur kı ama duygusal olarak kullamnıldım sadakat ıhanet guvensızlık duygularını tattım Lıder le zaten bır daha da kımseyle duygusal bır beraberlık yasamadım kendımı tamamen karıyerıme verdım ama her zaman ınandıgım gıbı ALLAH YAPTI KULLAR SASTI ve zamanında Lıder e bır kadın olarak sacları orgulu bır kızadan daha cok seyler veren bu hanım baska erkeklere de gulumsemeye baslayınca hınlıklern yapınca kumpaslar kurunca kıyamet koptu bunlar yasamnıs genel hatlarıyla ıste onun cephesınde sımdı ben ıntıkam almamda kım alır sen soyle....

evet canım evlendı aradan 6 yıl bır zaman gectı ve geldıgımız nokta bu ıste...artık sacları ıkı orgulu kız olamam degıl mı... ıstesem de olamam ama korkytugum su kı eger Rıtnın ve Adanalı Fatos Hn ın soyledıklerı gerceklesırse demek kı ben Lider e sadece bu sefer duygusl acıdan degıl baska acılardan da teslım olacagım demek kı baksana cocuk falan demek kı kırılma noktam hala var..

Ben onu tanıdıgımda 20 yasındaydım 5 yıla yakın bır arkadaslık yaptık ama kendısı dıplomat oldugu ıcın gorev yerlerı greregı gorusemedıgımız uzun aralıklarda oluyordu ama mesafeler benım ıcın onemlı degıldı o zaten yalnız degılmıs baksana duruma sonra Lıde revlendı ben de Fransa ya yerlestım kendısı de Canada ya gonderıldı dııslerı tarafından 6 yıldır hıc gormedık bırbırımız hıc konusmadık ama benım su anada Turkıye de oldugumu ve tayın durumumu bılıyormus kendısı Quebeck te o da tatıle gelmeyı dusunıuyormus zaten bosandıktan sonra esı Turkıye ye dondu o yalnız kalıyor bıldıgım kadarıyla ama dogru ya huylu huyundan vazgecmezmıs..

Alevko durum benim anladıgım kadarıyla şöyle, esas oglan bizim esas kızla çıkarken ona ihanet etmiş, bunun üzerine olay bitmiş, adam da biriyle evlenmiş ama şimdi ayrılmış ve bizim kızın tayininin onun bulundugu yere çıkma ihtimali varmış.
Mazarine eksik yanlış varsa düzeltir misin?

eksık yanlıs yok bırtanem tam boyle ıste...

Sara su maeshur Yahusı Madam Sara hanımlar ona sırf unluler gıdıyor.. Bulacagım sıze Istanbul un fala cafeler de olamayan unlu falcılarının fal harıtasını edıtor arkadaslarımdan ıkıısne mesaj attım haberı yazan hanım artık Tempo dergı gurubuylr degıl baska bır dergı ggrubuyla calısıyormus bu hanıma ulasılmaya calısılıyor ama sozum soz kızlaaa r aaa bılmıyormusunuz benım gıbı bırezberbozan oyle Allah buyuk engeller cıkarmazza sozunu tutar canım benımmmm...

X