İstanbul'da Fal - Falcılar

Ya alevko öyle deme amaaa.. :KK43:(
Bu fırsat kaç kişinin eline geçer ki..
Lütfen iyi değerlendir. Olumsuz düşünme.
Ve bence Yıldız'ın söylediklerine değil Eylül'ün söylediklerine inan.
İnşallah bu kez her şey yolunda gider. Anladığım kadarıyla çok seviyorsun o kişiyi.
Hem bak falcılar neredeyse topikteki herkese yeniden beraberlik var, görüşmeler var falan demiş sevdikleri insanlarla.
Buna ben de dahilim. :KK43:(
Ama hiçbirimizde kıpırtı yok. Bu büyük bir şans senin için.

Bu arada Eylül sana tarih vermiş miydi? Ya da Yıldız?
Eğer verdilerse onların dediklerine uyuyor mu zaman?

İnşallah bu kez her şey yolunda gider. Anladığım kadarıyla çok seviyorsun o kişiyi.
Hem bak falcılar neredeyse topikteki herkese yeniden beraberlik var, görüşmeler var falan demiş sevdikleri insanlarla.

ne yalan söylıyım benım mevzudan artık sıtkın sıyrıldı... yanı olsa da su an havalara ucarmıyım bılmıyorum.. dusune dusune beynım sağlıksızlastı resmne

ama bu bizim ilk değil ki
belki elli belki yüz
geçen sefer küstüğümüzde de barışacaksınız sonra yine gelecek sana demişlerdi sonra ayrılcaksınız demişlerdi oldu bu sefer de karar değiştirip bu gelişinde değişmiş olacak yüzükle gelecek falan diyenler var, inanma yine gidecek diyenler var, bu böyle biraz daha sürecek diyenler var, beynim allak bullakkafamçokkarıştı

ne yalan söylıyım benım mevzudan artık sıtkın sıyrıldı... yanı olsa da su an havalara ucarmıyım bılmıyorum.. dusune dusune beynım sağlıksızlastı resmne

Aynenn yaaa... İnan öyle hissizleştim ki.
Artık salladım. Yeni bir aşk istiyorum kısmetse.
Eskiye de hayır demem ama ne bileyimm..Artık takmıyorum ki bu gayet iyi bir durum.
zemuszemus

ama bu bizim ilk değil ki
belki elli belki yüz
geçen sefer küstüğümüzde de barışacaksınız sonra yine gelecek sana demişlerdi sonra ayrılcaksınız demişlerdi oldu bu sefer de karar değiştirip bu gelişinde değişmiş olacak yüzükle gelecek falan diyenler var, inanma yine gidecek diyenler var, bu böyle biraz daha sürecek diyenler var, beynim allak bullakkafamçokkarıştı

Hmmm.. Bu adam aklına esince gelip, canı isteyince çekip giden cinstense zaten hayır gelmez. O zaman işler değişir.
Ama öyle bir promlem yoksa, senin de hataların varsa lütfen olumlu düşünmeye çalış alevko. Aşkı bulmak o kadar zor ki. Sen daha iyi biliyorsundur sanırım. Yaşın benden büyük.
Gerisi sana kalmış. Hayırlısı olsun hakkında.

ya hatalarım var kabul ediyorum hatta son küstüğümüzde söz verdim bir daha yapmayacağıma ama kabul etmedi
yıldız da bu sefer barışıp küstüğünde artık kendini suçlamayacaksın dedi

Belki bu kez o da daha ılımlı olur ve anlaşırsınız. Bak olumsuzluğa inanıyorsun öncelikli olarak. Bir de Eylül'ün dediklerini düşün. Tamam yüzük olayı abartı gelebilir ama mutlu olacaksınızdır belki de ve ardından ciddiyete binecektir iş.

Bu arada alttaki mesajıma cevap verirsen sevinirim. :)

Bu arada Eylül sana tarih vermiş miydi? Ya da Yıldız?
Eğer verdilerse onların dediklerine uyuyor mu zaman?

Aynenn yaaa... İnan öyle hissizleştim ki.
Artık salladım. Yeni bir aşk istiyorum kısmetse.
Eskiye de hayır demem ama ne bileyimm..Artık takmıyorum ki bu gayet iyi bir durum.
zemuszemus

evet aynen devam... zaten benım hayatımda genelde ben bır ısın pesını bıraktımmı o iş olur... dedıgım gıbı bana bır baygınlık geldı mevzudan

canı isteyince gitmiyor da huzurumuz yok bende bıktım artık yoruldum
böyle konuştuğuma bakma gel dese durabilir miyim ki aman neyse
levent ve burcu 2 görüşmeden sonra dediler ağustos başını falan buluyor tarihleri
eylül ağustos 17sine kadar barışıyorsunuz kesin dedi 3 ay içinde de yüzük dediohaoldumsmile

canı isteyince gitmiyor da huzurumuz yok bende bıktım artık yoruldum
böyle konuştuğuma bakma gel dese durabilir miyim ki aman neyse
levent ve burcu 2 görüşmeden sonra dediler ağustos başını falan buluyor tarihleri
eylül ağustos 17sine kadar barışıyorsunuz kesin dedi 3 ay içinde de yüzük dediohaoldumsmile

senın ıcın ennnn hayırlısı enn guzelı olsun ınsallaaaahhh

Tamam sen rahat ol ve akışına bırak. Umarım istediğin gibi olur her şey. :)

Hepsi de tutturmuş. :) Güzell :KK66:

Tamam sen rahat ol ve akışına bırak. Umarım istediğin gibi olur her şey. :)

Hepsi de tutturmuş. :) Güzell :KK66:

dedim ya kafamı başka şeylere verip bu olayı önemsiz bir hale getirmeye çalışıyorum en iyisi böylesi sanırım gerisini de akışına bıraktım

Kızlar Su Karakuş'un sitesinde bir şey gördüm. Tılsımlardan bahsediyor, bu konudan haberi olan var mı.
Her bir tılsımın ögretildigi DVD'ler 150 tl. simdi durduk yerde o kadar para vermek istemiyorum. Bir size sorayım dedım.

Kızlar Su Karakuş'un sitesinde bir şey gördüm. Tılsımlardan bahsediyor, bu konudan haberi olan var mı.
Her bir tılsımın ögretildigi DVD'ler 150 tl. simdi durduk yerde o kadar para vermek istemiyorum. Bir size sorayım dedım.

Su Karakuş'un tılsımlarının faydası olsa önce kendine olurdu.

Son düzenleme:
sağol canım hepimiz için olumunekankayizsmile

sevgili alevko..

öncelikle herşey gönlünce olsun:)
bir konu da sana hak veriyorum..bu durumdayken...yani karar aşamasındayken...fal baktırma bence...kendini nasıl hissediyorsan...öyle karar ver.karar doğru da olsa,yanlış da olsa..senin kararın olur!
bu aşamada fal baktırsan...otomatik olarak ne söyleniyorsa...etkileniyor insan.

akışına bırak.fazla düşünme.olumlu düşün ve zaten sen kendi kararını vermiş olursun:)

merhaba bayanlar...
ben de artık akışına bıraktım her şeyi...olacak olan olay zaten olur...artık umutlanıp üzülmekten yoruldum...şu an garip bir hissizlik var içimde...yine düşününce üzülüyorum ama içimdeki bu bıkkınlık da ağır basıyor doğrusu....

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ya hatalarım var kabul ediyorum hatta son küstüğümüzde söz verdim bir daha yapmayacağıma ama kabul etmedi
yıldız da bu sefer barışıp küstüğünde artık kendini suçlamayacaksın dedi

Erken gunaydınlar hanımlar ıstanbul dan oncelıkle tunelın ucunda bır ısık gorunmus bu cok harekertlı bır haber ama buradatek bır sey onemlı kım ılk adımı attı bu karlık yolda tekrar ısıklı fenerlerı bır araya getırmek ıcın bu cok onemlı ıste buna gore stratejı belırlersınız sımdı dıyeceksın kı sen nıye oyle davranmadın benım ılıskım normal ılıskılerden cok farklıydı da ondan bılemem kacınız Turkıye de bır ozel kanalda yayınlanan EZEL ısımlı dızıyı ızlıyor ama ben Parıs te laptop tan youtube den ızlıyorum benım ıntıkamım ancak oyle olsa hanı hakkını bulur karsıdakı kısı benım durumum cok cetrefıllı ve karısık yuregımın derınlıklerınden beraber sevıncler yasayıp gulmenızı dılerım beyefendıyle ama bu sefer lutfen ve lutfen donanımlı olun ve hırpalanma olasılıgını lutfen elemıne edın ıyı sanslar...

X