İstanbul'da Fal - Falcılar

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
arkadaslar ben de artık cok girmiorum.... yazıları bile okuyamıourum yeniler cıkmıs baya... en son kadıkoyde oturan kuzenime gitmistim...yeni bi falcı bulmustu...5 arkadas gitmisler evine kurtulustaki rita hanıma... suya bakıomus ama genelde ck kalabalık oluomus o yusden sabah gidilmesi gerektini soledi... ha ben nie gitmiorum artık olumsuz seyler duysam kaldıramıcam...cünkü fallar yalann cıkmıooooooo...o kadnlar kahvesindeki dilekte her solediği cıktı ama onemli olan ckmadı artık ben bu isleri bıraktım... ki kendime sasıyorum ama ben bile bıraktıma gore artık....nese ben kuzenimle konusup acık adresi varsa ritannın adresini alıcm yazcam size... bol muhabbeetleerr

Canım cok yardımcısın sen sagol bılıyorum olumsuz oldugunu ama gercekten gıtmem gerek dıgerlrıne pek guvenemıyorum cunku bır ıs konusu yanı terfı meselesı soz konusu.

"Yuzuklerın Efendısındekı Nazgul un pençeleri gibi demirden pençelere hergün yüregımızı sokturenlerı unutalım mı kızlar yoksa unutmak affetmektır asla affetmeyelım deyıp ıntıkam mı alalım haydı gorusler bır ıkı..."

Sevgili mazarine iki derviş bir dere kenarına gelmiş bakmışlar dere çaglamış gidiyor, dere kıyısında bir kadın karşıya geçecek geçemiyor. Dervişlerden bir tanesi kadını sırtına alıyor hep beraber geçiriyorlar.
Bayagı yürüdükten sonra diger derviş kadını dereden geçirene soruyor sence dogru mu yaptın kadını sırtına almakla diyor. "Ben o kadını derenin kenarında bıraktım sen niye hala taşımaya devam ediyorsun" diyor taşıyan da. Kısacası diyecegim o ki eskiyi bırakmazsan yeniye yer açılmaz.

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
"Yuzuklerın Efendısındekı Nazgul un pençeleri gibi demirden pençelere hergün yüregımızı sokturenlerı unutalım mı kızlar yoksa unutmak affetmektır asla affetmeyelım deyıp ıntıkam mı alalım haydı gorusler bır ıkı..."

Sevgili mazarine iki derviş bir dere kenarına gelmiş bakmışlar dere çaglamış gidiyor, dere kıyısında bir kadın karşıya geçecek geçemiyor. Dervişlerden bir tanesi kadını sırtına alıyor hep beraber geçiriyorlar.
Bayagı yürüdükten sonra diger derviş kadını dereden geçirene soruyor sence dogru mu yaptın kadını sırtına almakla diyor. "Ben o kadını derenin kenarında bıraktım sen niye hala taşımaya devam ediyorsun" diyor taşıyan da. Kısacası diyecegim o ki eskiyi bırakmazsan yeniye yer açılmaz.

Cok mersı yorum ıcın ama yapanın yaptıgı yanına mı kalsın hanı ıntıkamı benı uzeni baska bır erkekle yeni bir arkadaslıga baslayarak almak degıl nıyetım nıyetım daha radıkal ıntıkam yontemleri bılıyorum bunun ıcın cok sogukkanlı olmak gerek ama oyle canıce seyler degıl canım.

arkadaslar ben de artık cok girmiorum.... yazıları bile okuyamıourum yeniler cıkmıs baya... en son kadıkoyde oturan kuzenime gitmistim...yeni bi falcı bulmustu...5 arkadas gitmisler evine kurtulustaki rita hanıma... suya bakıomus ama genelde ck kalabalık oluomus o yusden sabah gidilmesi gerektini soledi... ha ben nie gitmiorum artık olumsuz seyler duysam kaldıramıcam...cünkü fallar yalann cıkmıooooooo...o kadnlar kahvesindeki dilekte her solediği cıktı ama onemli olan ckmadı artık ben bu isleri bıraktım... ki kendime sasıyorum ama ben bile bıraktıma gore artık....nese ben kuzenimle konusup acık adresi varsa ritannın adresini alıcm yazcam size... bol muhabbeetleerr

slm rita hanımın iletişim bilgilerini banada verebilirmisin?Şimdiden tşk'ler

ritanın adresiyle ilgili bir haber alamadım alırsam yazarım ben öğrensemde gitmeyi düşünmüyorum
bu sefer fal işine kesin son verdim çünkü
ama geleceği bilen falcılar olduğu gerçek %100 tutturan var mı bilemiyorum ama her birinden birşeyler tutuyor
öğrendiklerim de kafa karıştırmaktan başka bir işe yaramadı bundan sonra kaderime bıraktım kendimi
geçmişle ilgili beklentim de kalmadı artık olan olmuş sevmiş mi sevmemiş mi gelecek mi gelmeyecek mi keyfi bilir
bunlar yeni hayat kararlarım bugün de kandil zaten kendimizi affettirelim bari
sizlere de bol şans
falı bırakan arkadaşları da yürekten destekliyorum bir ara kaytarmış olsam da yine yanınızdayım
dediğim gibi mazarine haber alırsam yazacam

Sevgili alevko acaba dedim astrolojık harıtamızla falcıların söyledikleri örtüşüyormudur? Bu kanıya nerden vardım, bana dogum haritama bakan kişi astrolojık açıların büyük bir aşk için çok uygun oldugunu söylemişti, evlılık için 2011 çocuk için 2012 yıllarının uygun oldugunu (o zaman 41 yaşında olacagım nasıl cesaret edeceksem çocuga) da söylemişti. Bunun akabinde güvendigim bir falcıya gitmiştim (fal cafelerden birine degil) o da fincanımda sadece aşk gördü. Geçenlerde senin mesajında ev taşıma, evlilikle ilgili tarihler sanki benim astrologun söyledigi tarihlerle örtüşüyor gibiydi. Benim burcum yengec, yükselenim kova bunu düşünerek sormuştum.
Aşk konusuna gelince devamlı evdeyim, çok zorda kalmazsam markete bakkala bile gitmiyorum (yok yok asosyal biri de degilim ama yıllarca calıstım artık evden burnumu bile dışarı cıkarmak istemiyorum)
Nerde bir insanla tanışacagım da aşık olacagım ?!

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile
Sevgili alevko acaba dedim astrolojık harıtamızla falcıların söyledikleri örtüşüyormudur? Bu kanıya nerden vardım, bana dogum haritama bakan kişi astrolojık açıların büyük bir aşk için çok uygun oldugunu söylemişti, evlılık için 2011 çocuk için 2012 yıllarının uygun oldugunu (o zaman 41 yaşında olacagım nasıl cesaret edeceksem çocuga) da söylemişti. Bunun akabinde güvendigim bir falcıya gitmiştim (fal cafelerden birine degil) o da fincanımda sadece aşk gördü. Geçenlerde senin mesajında ev taşıma, evlilikle ilgili tarihler sanki benim astrologun söyledigi tarihlerle örtüşüyor gibiydi. Benim burcum yengec, yükselenim kova bunu düşünerek sormuştum.
Aşk konusuna gelince devamlı evdeyim, çok zorda kalmazsam markete bakkala bile gitmiyorum (yok yok asosyal biri de degilim ama yıllarca calıstım artık evden burnumu bile dışarı cıkarmak istemiyorum)

Kızzzlarrr gunaydın Paristen aksama ınsallah Istanbul da uykuya dalacagım ucaga 3 saat var sımdı evden cıkıyorum son bır kez foruma bakmak ıstedım canım benım oyle dusunme kımınle nerede tanısacagım dıye ALLAH Yapar Kullar Şaşarmış diye bir söz vardır sen buna inan canım benim inşallah istedigin gerceklesır insallah artık Istanbuldan yazacagım gelecek sefer gıtmelıyım gec kalıyorum. hoscakalın hanımlar.

kapatmadan laptopu son birsey tıyatro oyuncusu Sevda Demirel bile 50 yasında ham de ıkız bebek sahıbı oldu ustelık yasındada hıcbır sey yok hadi bulalımda Rıta cıgı gıdelım. Byeee kızzzzlarrr.

normalde fal baktırmayı bırakmıştım ama şu rita yı çok merak ettim doğrusu. ama şu da var ne zmaan birine büyük beklentiyle gittiysem hiç olmadı. bu yüzden de bilmiyorum ama okuduklarım hayli ilginç şeyler. ramazan öncesi son bir rita yapıp da kapatmalı bilemedim valla kendimle çelişiyorum :)

sevgili cilek mazarine katılıyorum aşkın nerede nasıl karşına çıkacağı belli olmaz
ama aşkı boşvermek lazım tabi kimse bunu gönülden söylemiyordur ama ben keşke karşılıklı gerçek bir sevgi yaşasaydım da aşkı hiç tatmasaydım bile düşünüyorum bazen çünkü aşk acıdan başka birşey bırakmadı bugüne kadar kaldı ki bu forumdaki kızların %99u aşk acısı çektiği için bu forumdalar
bana kalsa bende evleneceğime pek inanmıyorum çocuk falan uzak hayaller gibi geliyor ama dünyanın işi belli olmuyor
allah hepimizin gönlüne göre versin

bu arada bütün falcıların söylediği gibi bizim buzllar ısınmaya başladı birkaç arkadaşça görüşmeden sonra tekrar sevgili oluyorsunuz dedi çoğu ama artık öyle korkuyorum ki çünkü ne zaman çok mutlu olsam kısa bir süre sonra acısı geliyor vaya ben getiriyorum bu sefer sessiz ve derin ilerlemeyi düşünüyorum usul usul
Rita mita boş işte dese ki bana rita bu adamla evleneceksin 2 yıl sonra boşanacaksın evlenmeyecem mi o adamla dese tayinin karsa ardahana çıkacak gitmeyecem mi neyleyim Ritayı

şu ritayı bulan yokmuuuuuuuuuuuuuuu............... bu kadının yerini bulamadım kafamçokkarıştı

bu arada bütün falcıların söylediği gibi bizim buzllar ısınmaya başladı birkaç arkadaşça görüşmeden sonra tekrar sevgili oluyorsunuz dedi çoğu ama artık öyle korkuyorum ki çünkü ne zaman çok mutlu olsam kısa bir süre sonra acısı geliyor vaya ben getiriyorum bu sefer sessiz ve derin ilerlemeyi düşünüyorum usul usul
Rita mita boş işte dese ki bana rita bu adamla evleneceksin 2 yıl sonra boşanacaksın evlenmeyecem mi o adamla dese tayinin karsa ardahana çıkacak gitmeyecem mi neyleyim Ritayı

:1shok::1shok: Alevkoooo barışıyor musunuz??? Ayyy ne hoşş..:nazar:

bilmiyorum tryamour sanırım bu sefer kendime dur demeyelim çünkü bu bizim rutinimiz birkaç gün herşey çok iyi olacak sonra yine çöküş dönemi
tabi birkaç falcımız bu sefer yüzükle sonuçlanacak kesin diyorlar ama hiç inandırıcı gelmiyor bana

Son düzenleme:
X