İstanbul'da Fal - Falcılar

aman ne bu kurallar fılan sankı gızlı belge desıfre edıyoruz edıtor hanımlar olmasın boyle kurallar lutfen bır kayıtlı kullanıcı uye olarak rıca edıyorum kımse bırbırını ıncıtmedıgı surece palasabılelım ıstedıgımızın ıstedıgımız gıbı ıste.

bir sitede okudum medyum zodyak da iskambil falını israilli madam sara ve rita hanımdan öğrenmiş...bu kişiler farklı mı acaba...

ÜNLÜLERİN MEDYUMU ÜSTAD ZODYAK 6 KEZ DÜNYANIN EN İYİ TAROTÇUSU SEÇİLMİŞ AMERİKA MEDYUM MAGASİNS ANKET ARAŞTIRMASI SONUCUNDA DÜNYANIN EN İYİ MEDYUMLARI ARASINDA 3 KEZ TÜRKİYENİN EN İYİ MEDYUMU OLUP DÜNYADA EN UZUN SÜRE CANLI YAYINDA BAKIM YAPMIŞ KİŞİDİR.

bu kişiyi duyan var mı?

opuyorumnanaktan

emegınıze saglık tesekkurler belkı cevap alırız alamazsak ben ararım bu gazetecı hanımı dırekt olarak ama ben gül ıle rıta arasında bır fark olduguna ınanıyorum butun kalbımde rıtayı gormus ve dınlemıs bırı olarak gül e gıtmedım bılmem ama annemler gıtmıs olmasına karsın ıcıme sınmedı benım.

zodyak en iyi tarotçumu hadi be sallamış resmen, tavsiye etmem, yasakkelime baktırmak isteyenler baktırabilir tabi. mirmirmirmir

medyum zodyağa sorsan, israilli madamı ve ritayı kesin öldü diyecektir. :jeyyar:

zodyak rıtadan ve madam sara dan dersler almıstır zaten buraya Parıs ede gelır ama aradakı fark bu bey kendi yaptıklarını kendısı anlatır tamam yazılı basın yazar cızer ama dıgerlerı sessız kalır yanı alkısı en cok hakeden onu en sessızce karsılayandır mısalı bana gore benım dusuncemde boyle bu.buyrunnnnnnnnn

ya aslında bu gülde iyi bence, rita uzun bakmış sana belkide yurtdışında yaşayacağın için. biz buralıyız kısa kısa söylüyorlar, nasıl olsa bi daha gelir diye herhalde. guclubacismile

biraz araştırma yapptım zodyakla ilgili tuhaf ürkütücü şeyler okudum...bıraktım gerçi bu işi artık....eyvahedigeldismile

Iyı geceler hanımlar artık uyku vakti herhalde gonulden dılerım kı yeni hafta sıze basarılar ve gulumsemeler getırsın yorumlarınız ıcın benım yazdıklarımı okudugunuz ıcın cok tesekkurler elınıze kolunuza yuregınızen saglık eger hata ettıysem ya da can sıktıysam da affola.

bir ara mısırlı zeynep fırtınası kopmuştu, kimse bulamadı maalesef. mısırlı zeynep kayıplarda bulunamadı ama, inşallah ritacığımızı bulucaz :içelim:

yasakkelimeyasakkelime
ya aslında bu gülde iyi bence, rita uzun bakmış sana belkide yurtdışında yaşayacağın için. biz buralıyız kısa kısa söylüyorlar, nasıl olsa bi daha gelir diye herhalde. guclubacismile

Canım benim ben uzun yazdım konular karıstı bak ıyı geceler dedım ama yeni gordum senın yazdıgını ben Rıta ya gıttıgımde 17 yasındaydım yanı bundan 15 yıl once o zaman aklımın ucunda bıle yoktu yurtdısı gorevı henuz bır lıse ogrencısıydım bız bu hanımın yorum yetenegını tartısıyorduk dıger hanımlarla bırlıkte sen dıger sayfaları okuyamadın galıba yok oyle bır sey bıde herkes esıt herkes ınsan yurtıcı yurtdısı hoslanmam ben oyle boyle belırlenmıs hayatlar ama boyle farlılıklara ınananlar varsa da o yorumcuya hıc gıdılmemelı derım ayrım olmaz olmamalı.

mısırlı zeynep,
kızlar ben Mısırlı zeynep in yerini yazmıştım ama bir ara sayfalar silindi ya o ara silinmiş. Vosvos cafe&bar da mısırlı zeynep ama ben gidip baktırmadım o yüzdne çalışma saatleirni ve ücretini bilmiyorum.

bir ara mısırlı zeynep fırtınası kopmuştu, kimse bulamadı maalesef. mısırlı zeynep kayıplarda bulunamadı ama, inşallah ritacığımızı bulucaz :içelim:

bir arkadaş bulmuştu sanırım mısırlı zeynep'i vosvos cafedeymiş sanırım ...taksimde...

canım yazdıktan sonra okudum seninkini...buyrunnnnnnnnn

arkadaslar ben de artık cok girmiorum.... yazıları bile okuyamıourum yeniler cıkmıs baya... en son kadıkoyde oturan kuzenime gitmistim...yeni bi falcı bulmustu...5 arkadas gitmisler evine kurtulustaki rita hanıma... suya bakıomus ama genelde ck kalabalık oluomus o yusden sabah gidilmesi gerektini soledi... ha ben nie gitmiorum artık olumsuz seyler duysam kaldıramıcam...cünkü fallar yalann cıkmıooooooo...o kadnlar kahvesindeki dilekte her solediği cıktı ama onemli olan ckmadı artık ben bu isleri bıraktım... ki kendime sasıyorum ama ben bile bıraktıma gore artık....nese ben kuzenimle konusup acık adresi varsa ritannın adresini alıcm yazcam size... bol muhabbeetleerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…