İstanbul'da Fal - Falcılar

işte yeni biri daha ilk mesajı ve bu cafeden bahsediyor yönetim lütfen bu arkadaşlara önlem alın bu arkadaşlar gün geçtikçe çete gibi çoğalıyorlar ve bizim canımızı sıkıyorlar.

hem bu arada yeni girenlerin söz hakkı yokmu bu forum sitesinde...ister yeni olur isterse eski...sizenee...yönetime şikayetini belirtene kadar uslubunuzu değiştirin...tabii bunuda anlayacak kapasiteniz varsa....

bu yazımın arkasından istediğinizi yazın....bir daha dönüp okumam bile...ama şunu unutmayınki herkesin bir kalitesi vardır...BUNU İSTER KABUL EDİN İSTERSE NİZ ETMEYİN.

hem bu arada yeni girenlerin söz hakkı yokmu bu forum sitesinde...ister yeni olur isterse eski...sizenee...yönetime şikayetini belirtene kadar uslubunuzu değiştirin...tabii bunuda anlayacak kapasiteniz varsa....

bu yazımın arkasından istediğinizi yazın....bir daha dönüp okumam bile...ama şunu unutmayınki herkesin bir kalitesi vardır...BUNU İSTER KABUL EDİN İSTERSE NİZ ETMEYİN.

Bir kelimeye takılıp kaldın sürekli kapasitesiz olduğumu yazıyorsun ve bana hakaret ediyorsun.Ayıp oluyor ama..
Ben sana ''KALİTEMİ '' göstemek için ters birşey yazmayacağım ve böylece ne kadar düzgün biri olduğum anlayacaksın.
Hem bu hareketimle sanada örnek olacağım ve doğruyu öğreneceksin.Böylece insanlığada katkım olacak :)))
Sevgiler, kendine iyi bak

Son düzenleme:

yeni girenlerin tabi ki yorum hakkı var ama samimi oldukları sürece. başka bir kişiymiş gibi üye olup kendinizi savunmaya kalktığınız ortada. yazı stiline bakarak rahatça anlaşılabiliyor. başkalarının kapasitelerini eleştiriyorsunuz ama yazı tarzınızı değiştirmeyi akıl edememişsiniz.
ben de sizi samimiyetsiz buluyordum, yazdıklarınıza inanmıyordum ama artık aynı zamanda seviyesiz de buluyorum.
lütfen daha fazla seviyenizi düşürerek muhabbet ortamımızı germeyin!!!

Doğum haritamı yıllar önce Taksim'de çıkartırıp yorumlatmıştım. O zaman konuşmalarını kasete de kaydetmişti. Kaseti kaybettim yıllar önce, söylediklerini de hatırlamıyorum. Sanki o an çok fazla etkilenmemiştim. Bir de ünlü astrolog Susan Miller'in astroloji kitabını satın almıştım. Ücretsiz doğum haritamı da yorumsuz çıkardılar. Zaten kitaba bakıp doğum ahritanı az çok yorumlayabiliyorsun.

2. isim olarak tavsiye edebileceğim isim Oğuzhan Ceyhan. İnternetten yorumlarını takip ediyorum. Baktıran birkaç ünlüyle ilgili bilgi var. Filiz Özkol'da var bilmiyorum inceledin mi?

Ay çok ayıp oluyo canım ama dedigin gibi Oğuzhan Ceyhan çok iyi gibi gözüküyo ama nasıl ulaşılır ona bulamadım ?? sende varmı adresi telefonu felan ??kaydirigubbakcemile2

Ay çok ayıp oluyo canım ama dedigin gibi Oğuzhan Ceyhan çok iyi gibi gözüküyo ama nasıl ulaşılır ona bulamadım ?? sende varmı adresi telefonu felan ??kaydirigubbakcemile2

Arama sayfasında arattır. İlk çıkan başlığa tıkla. Astro ile başlayan site.

olumunekankayizsmile saol cnmm online bakıyo malesef :KK43: yüzyüze görüşmeyle ilgili hiç bişey yazmıyo sitede :KK43: baktırmış birini bulsam :gitme:

bu uslüpla yazmanız gereksiz olmuş. benim sürekli gittiğim dedikleri birebir çıkan falcımla tamamen zıt şeyler söyledi. ben beğenmedim bu kadar basit. size çıkmış olabilir. falların hepsi masal zaten masal dinliyoruz biz de. geleceği tek ama tek bilenin allah olduğu aşikar, bu kadar iddialı olacak bir şey göremiyorum. çok daha iyilerini gördüm o kadar. kimi nasıl yönlendirebileceğimi gayet iyi bilirim ne soracağımı da.

"anlattığım gibi bişeye ihtiyacınız varsa bunlara gidin ama yok ben kandırılmak masal dinlemek istiyorum diyosanız öyle kişilere gidin. onu belirleyin.ben mutlu oluyim die bana bişiler söyleyen insanları aramıyorum bana net şeyler söylicek ve bunu yaşicağım kişilere ihtiyacım var."

daha saygılı olun lütfen.

ben saygılıyım,hangi uslupla konuştuğumuda gayet iyi biliyorum. siz sürekli yanlış anlıyorsunuz bende sizler kadar forumda tavsiye veriyorum . yorumlamayı beğenirseniz beğenmezsiniz o size kalmış. ama sorun değil yani.kimse kimseye karışmıo karışamazdaa.. yazıdan hoşlanmayabilirsiniz hoşlanmak zorunda da değilsiniz no problem.. ben mullanın zaten mizacının sert olduğunu da daha önceki yorumlarımda da belirttim. kesin ve net konuşur.hangi falın doğru çıkıp çıkmicağını zaman göstericek...fallar insanların seçimleri durumunda değişiyorr.. tartışma tadında konuşmanıza gerek yok illede mulla illede benim falcım demiyorum tavsiye veriyorum açıklayıcı yazıyorum ki insanlar kime gittiklerini bilsinler,beklentilerine uyup uymicaklarına karar versinler diye elimden geldiğince izah etmeye çalıştım. ama siz yanlış anlıyosanız o sizin bileceğiniz bişi..ben kendi gerek gördüğüm şekilde yazdım....siz beğenmediyseniz bu da sizin düşünceniz sizde saygı duyun..karşılıklı fikirlerimizi kabullettirmek zorunda değiliz.renkler ve zevkler tartışılmaz...:dance:

sevgili aytenveyger...

tabii ki yeni üylerinde söz hakkı var...düşüncelerini ve yorumlarını herkes yazabilir....ama hiç bir üyenin (yeni veya eski) diğerlerine kötü söz sarf etme hakkı yok...
ve maalesef siz sürekli bunu yapıyorsunuz.kalite...seviye....kapasite gibi kelimeleri kullanaranak...karşı tarafı rencide etmeye çalışıyorsunuz...

kalite,seviye ve kapasite yarışına girmedik..ve ucunda ödül de yok.bunu unutmayalım!

düşüncelerimizi paylaşalım.ama aksi fikirler yazıldığında...hırcınlaşmayalım..belki o zaman ...sizin değerlendirmeleriniz diğer kişilere samimi gelir!!!

selam kızlar .. artık falza girmiyorum ve anladığım şu ki bu forumda önceki paylaşımlarımızın yerini yeller almış. o samimi hava gitmiş başka bir hava gelmiş. lütfen yine önceki gib muhabbetlerimizi yapalım reklam vs seziyorsak da cevap vermyelim. zaten burada kim kimin lafına tavsiyesine güveneceğini biliyoralkisalkisalkis güzel fallanmalar:sm_cool:

arkadaşlar paylaşıma geri dönecek olursak şu ana kadar gittiğim falcılar arasında bana en çok çıkan tahminleri en çok tutan angels burcu oldu.

falkolik, ben de eski muhabbetleri, yorumları özledim. ama arkadaşlar nerdeler, küstüler mi yoksa tatile mi gittiler. arkadaşlar ses verin buralarda mısınız?

arkadaşlar paylaşıma geri dönecek olursak şu ana kadar gittiğim falcılar arasında bana en çok çıkan tahminleri en çok tutan angels burcu oldu.

Burcu'ya baktırdığın zamandan bu yana ne kadar süre geçti ve söylediklerinin şu ana kadar vade verdiği tarihlerden ne kadarı gerçekleşti?

burcu da diğer falcılar gibi bana temmuz demişti. temmuz geldi geçiyor ama olan birşey yok maalesef :KK43:

Bu konu hakkında son uyarımı yapıyorum
Konu dışında konuşmak birbirlerinize ima yoluyla hakaret etmeye devam ederseniz müdürelere bildireceğim ve gerekli işlemler yapılacaktır.
Konu hakkında yorum yapılmaya devam edilsin lütfen :enbuyukkk:

arkadaşlar ben burcuya 3 defa gittim.ilk gidişimde hoşlanmamıştım falından daha doğrusu olumsuz konuştuğu için.diğer falcılar ayrıldığım erkek arkadaşımla ilgili yok dönecek yok özürler dileyecek deyip burcu hiç bekleme bu seni aramaz kafandaki soru işaretleri bitsin istiyorsan sen arayıp görüşelim diyeceksin dedi.bende aramam o arasın diye beklerken yok adam aramıyor burcunun dediği gibi.dayanamayıp tekrar gittim burcuya bana ararsan bu ay görüşeceksin için rahat edecek demişti.ben arasam bile cvp vermez yada görüşmek istemez diye düşünürken zira çok kötü ayrılmıştık nerdeyse 1 yıl olacak.adam kabul etti.burcu bunu da söylemişti.kabul eder diye.ben cidden istemez diyordum.
yani demem odur ki dilek,pelin bilumum diğer falcılar umut saçarken bol keseden burcu olumsuz da olsa söyledikleri verdiği tarihler ve tahminleri tuttu.

arkadaşlar uzun zamandır ben de buranın tadı değiştiği için girsem de sadece bazılarıyla özelden konuşuyordum ama söyleyen kişiyi unuttum da haklı biz onları görmezden gelir yazdıklarını okumazsak ve yorum yapmazsak bir süre sonra aradan çekilirler

al benden de o kadar
bana burcu ve levent aynı şeyleri söylemişti burcunun verdiği bir tarih tuttu olay oldu
leventin de dediği başka bir olay tarihinde oldu
dilekin de dediği herşey tersine çıkıyor çünkü o leventle burcunun aksi şeyler söylemişti haklısın nilmil

X