İstanbul'da Fal - Falcılar

reny ben kahve baktırdım.o bazen içinden gelirse kart çektiriyor.tarota niyeyse çok ısınamadım fal türleri arasından :S

kızlar gecen bir medyumun yazılarını okudum
diyor ki insanlar fal baktırınca güzel şeyler duymak isterler bu nedenle falcılar güzel şeyler söyler ve insanlar bunların olacaklarına inanarak hayatlarını bu şekilde yönlendirirler(yani bir nevi secret gibi birşey) ve olunca da o falcının bağımlısı olurlar
kötü birşey duyduklarında ise falcı falcı gezerler ta ki bekledikleri şeyi duyana kadar diyor
sanırım doğru bu bir bakıma

kızlar gecen bir medyumun yazılarını okudum
diyor ki insanlar fal baktırınca güzel şeyler duymak isterler bu nedenle falcılar güzel şeyler söyler ve insanlar bunların olacaklarına inanarak hayatlarını bu şekilde yönlendirirler(yani bir nevi secret gibi birşey) ve olunca da o falcının bağımlısı olurlar
kötü birşey duyduklarında ise falcı falcı gezerler ta ki bekledikleri şeyi duyana kadar diyor
sanırım doğru bu bir bakıma

çok doğru tespit alevko, alkisalkisalkis

of of canım o kadar sıtkın ki sanırım bu fal işine tekrar başlayacam
eskilere mi tekrar tur atsam yenileri mi denesem bilemedim şimdi:bbo:

selam...

en son arkadaşım Burcu ya gittmişti...onun duymak istediği şeyleri söylememiş..ama verdiği tarihte söylediği olay aynen gerçekleşmiş...

arkadaşım isteği olmadı:KK43:...ama Burcu nun yeteneği konusu:)

selam...

en son arkadaşım Burcu ya gittmişti...onun duymak istediği şeyleri söylememiş..ama verdiği tarihte söylediği olay aynen gerçekleşmiş...

arkadaşım isteği olmadı:KK43:...ama Burcu nun yeteneği konusu:)

ben de burcunun iyi olduğunu düşünüyorum burada bayağı kişi onun çok salaldığını falan iddia etti ama ben de kardesim de memnun kaldık zaten burcuyla başlayan akımdan sonra 4 falcı daha bana aynı şeyleri söyledi
içimde tekrar burcuya gitme isteği oldu şimdi

bu arada Alevko ben de seni merak edıyordum... ben de gırıp okuyorum ama itiş kakıştan başka bir şey yoktu gunlerdır maaleseff... şöööyle özümüze dönelim:)

yok canım buralardayım biz özelden konuşuyorduk birbirimizin gelişmelerinden öylece haberdar oluyorduk da durumlar yine karıştı hep dilekin yüzünden bir yanım hala dileke inan diyor ama

3 kere denemişsin zaten ben aradım yarın oradaymış
ya kızlar adresi bulan varsa sokak cadde olarak biri yazsın şu an bulamıyorum

alevko hoşgeldin, özlettin valla kendini.
cafenin sitesinde cemal süreyya sokak diye yazıyor. yakınında akmar varmış galiba, öyle de sorabilirsin.

burcuyu çok sevmiştim, çok pozitifti. tam olarak istediğim şeyleri söylememişti ama güzel şeyler söylemişti. temmuz dedi hala bekliyorum. soylediklerinin biri olsun bari.

Bu angel cafe burcu nerede acaba?

kadıköy eski iski binası var, yukarıya doğru olan sokağa gir cemal süreyya sokak. sokağın biraz yukarısında kalıyor. tabelası var angels diye. zemin katlı bir yer görürsün kolay bir yerde..

arkadaşlar
yıldızname hiç baktırdınız mı? nasıl bir şey olacak denilen şeyler çıktı mı?

arkadaşlar
yıldızname hiç baktırdınız mı? nasıl bir şey olacak denilen şeyler çıktı mı?
kur-an ı kerim le bakılıyor. ve bundan çok büyük paralar isteyenler var..
hayatınızla ilgili,en'leri söylüyorlar size yazılı olarak vermeleri gerekir..atıyorum evleneceğiniz insan,çocuk sayısı,sağlık,başarılı olucağınız yıllar filan gibi pek çok önemli detay söylüyorlar.çıkması gerekir çünkü yıldızname fal değildir.şakkıdı

burcuyu çok sevmiştim, çok pozitifti. tam olarak istediğim şeyleri söylememişti ama güzel şeyler söylemişti. temmuz dedi hala bekliyorum. soylediklerinin biri olsun bari.

size temmmuz bitmeden olucak olan her ne ise olursa,bende gidicem burcu ya merak ettim bu kadar tavsiye vereni görünce..:)

X