İstanbul'da Fal - Falcılar

şunuda söylemeliyimki falcıyı siz yönlendirirsiniz ben özellikle burada mullaya tarotunda istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz diye belirtiyorum isterseniz bütün desteyi sorun cvp verir.falı kısa tutmanız yada uzatmanız size kalmış.sorulan sorulara göre yanıtlar verir ayrıca.masal anlatan bi adam değil net şeyler söyler ve öyle olduğunu görürsünüz.mullaya ilk defa geçen sene ağustosta gittim ilk baktığı falda ne dediyse sonrakilerde de aynı şeyleri söyledi ilknde dediklerinin vadesi bile daha şimdi gelmişken bunları yaşamam imkansız görünürdü ama haklıymış diyebiliyorum bana haziran 2010 derdi yok canım daha neler derdim bundan 10ay önce hayaldi ve dedikleri aynen öyle oldu.ben artık zaten ona telefon açıp soruyorum bana akşam bakım yaparmısın diyorum şöle sıkıntım var böyle bişi var ne zaman çözülür diyorum bana ne kadar beklemem gerektiğini yada neyin ne zaman nasıl sonuçlancağını söylüo.o yüzden fal baktırdığınız kişiyle aranızdaki iletişim tamamen sizinle ilgili bişi..

Aynı şekilde tavsiye verdiğim seyhan ablam içinde bu geçerli onun bakımı mulladan daha farklı ama bana kısa 10dakka bakım yapıp ücret almadığı zamanlarda oluo beni sevdiğinden sıkıntımı gördüğünden.herşey fal değil güvenceğiniz kişiyi bu konuda bulduğunuzda size daha farklı davranıolar. Mullada öyle bana kızar bağırır çağırır sana söylüyorum bu böyle olucak der alır destesini çeker 3kart kendisi okur dualarını söyler bu adam şöle bi durumda şöle düşünüo daha bekliceksin ne yaparsan yap böyle olucak der. çok güvenir kendisine ve dedikleri şaşmadı.bu gücü nerden buluyor diye irdelediğim çok oldu.

Ben sizin kadar en az 5yıldır çok fal baktırdım çok insan tanıdım.kendimde 15yıldır kağıt falı bakıyorum. Zaten kendimde bazı şeyleri görebiliyorum.falcı olmak gibi bi derdim yok.ama insan kendisine bakmayı biraz abartabiliyor yada acaba yanlış mı yoruyorum diye ister istemez düşünüyor.o yüzden bir başkasının objektif görüşüne ihtiyaç duyuyorum ve bana saçmalicak birileri gerekli değil o yüzden de size ona göre tavsiye veriyorum. Ihtiyacınız olan şey ne?anlattığım gibi bişeye ihtiyacınız varsa bunlara gidin ama yok ben kandırılmak masal dinlemek istiyorum diyosanız öyle kişilere gidin. Onu belirleyin.ben mutlu oluyim die bana bişiler söyleyen insanları aramıyorum bana net şeyler söylicek ve bunu yaşicağım kişilere ihtiyacım var.
Bu söylediğim insanlar paragöz değiller siz mutlu olun diye konuşmuolar..aklınızda bulunsun.

geçen hafta bakırköydeki cafeye gittim fakat seyhan hanım yoktu.kendisine nasıl ulaşabiliris acaba..birde mulla ya nasıl ulaşırıs.

:hulya: Bence Ayten hanımın dediği Mu kafeye biri daha gitsin aklinialirimsmile
ondan sonra karar verip hepimiz gideriz :) şaka tabikide o zaman sen git dersiniz önce çok düşüncelere daldım bir yandan çok yakın bize gidip baktırsam diyorum ama birde pahalı geldi.birde ben soru sormayı pek beceremem ayten hanıma 1.5 saat bakmışta benim 10 dakkada biter kesin.birde keopsumu denemeli ne..fa baktırıp en fazla verdiğim para 50tlydi oda 15dakka salladı durdu.dilek diye bir kadın ama kadınlar kahvesindeki değil evde bakıyor bu fatihte zaten acayip sosyete bir kadın faldan köşe olmuş ama bişi bildiği yok:)birde evine gittiğimiz vakit yanındaki koltuğu boş bırakıyor kimse oturmasın oraya diyor:) teyzemin önerisinle gittim yoksa öyle eve falan gidilmezde onun senelerdir falcısı ama bana sallamacı olarak geldimafoldumben

merhaba elaya 86...
yazılarıma yanıt yazmışsın..özellikle MUCAFE hakkında esprili dokundurmalar yapmışsın:))ben bu sayfalara bişeyler yazarken maksadım sizlerinde kaliteye olan özleminizi gidermekti.MUCAFEde aslında fiyatlar o kadar pahalı değil.toplam 14 çeşit fal var ve 30TL ile 300TL fiyat aralığı bulunmakta.kulağına küpe olsun diye elimdeki kart vizite baka baka sana buradaki falların isimlerini yazayım.1-TAROT 2-KEOPS 3- SEMENDER 4-KELEBEK FALI 5-KAHVE FALI 6-MEYHANE FALI 7-YANIK FALI 8-SU FALI 9-İSKAMBİL FALI 10-AYNA FALI 11- ÇAY FALI 12-ARAP FALI 13- EL FALI 14- ROMEN FALI....
sana bir minik bir not düşeyim: fal üzerine kadıköyde ARSLAN BEY ve SEMENDER FALI konuşuluyor.Müşterileri isim yapmış oyuncular, avukatlar,doktorlar,öğretim üyeleri v.s.:))
güzelim...sınıf farkı var...KALİTE, KALİTE, KALİTE.....

çalıştıgınız mekanı övdügünüzü itiraf ederseniz daha samimi olursunuz.. tabi bu sadece benim fikrim

kızlar ben de gül hanıma gittim hatta yanımda kardeşimi ve onun arkadaşını sürükleyerek...randevuyla gittiğimiz halde yaklaşık 5 saat bekledik bide sıkıntıdan sakın orda tabu falan oynayalım demeyin onun için de ayrı iyi bi fiyat alıyorlar ;bu naslı bi uygula dediğimiz zamn ise burası ticarethane dedi adam şok oldum valla...gül hanıma gelince ben ilk çıktığımda baya etkilenmiştim ama kardeşimin erkek arkadaşının isminin harflerini bile bilememiş bide ikimizinde ilk çocuğunun isminin can olacağını söledi ben ozaman yıkıldım kardeşime de arkadaşına da çelişkili şeyler sölemiş

Form içinde adres telefon bilgisi paylaşımı yasaktır Reklam yapmak yasaktır
Bu form da tecrübelerinizi paylaşın lütfen :enbuyukkk:

kızlar ben de gül hanıma gittim hatta yanımda kardeşimi ve onun arkadaşını sürükleyerek...randevuyla gittiğimiz halde yaklaşık 5 saat bekledik bide sıkıntıdan sakın orda tabu falan oynayalım demeyin onun için de ayrı iyi bi fiyat alıyorlar ;bu naslı bi uygula dediğimiz zamn ise burası ticarethane dedi adam şok oldum valla...gül hanıma gelince ben ilk çıktığımda baya etkilenmiştim ama kardeşimin erkek arkadaşının isminin harflerini bile bilememiş bide ikimizinde ilk çocuğunun isminin can olacağını söledi ben ozaman yıkıldım kardeşime de arkadaşına da çelişkili şeyler sölemiş

güle bende gitmiştim. banada bir erkek çocuğun olacak can dedi. ama ben ismi öylesine söylüyorum. bu ismi koymasanda olur dedi. bu sıra düşünüyordum. insanların çocuklarına can ismini vermesini anladım filan diyordum. insanın canından bir parça diye. o da can deyince ben dedim zaten can ı beğeniyorum düşünüyorum koyabilirim dedim. o da ben öylesine söylüyorum bu ismi vermesende olur dedi. ama düşüncen güzel demişti.
sizede acaba bu nedenle söylemiş olabilir mi? ya da bu kadın herkese aynı şeyi söylüyor kafam karıştı.

aytenveyger hali hazırda hala övmekte pardon reklamını yapmakta olduğun cafenin ismini yazarken bile özellikle BÜYÜK HARF kullanıyorsun (ben özellikle oranın adını yazmayacağım ki senin reklamına destek vermiş olmayayım), hani adı kulakta kalsın yeter gibilerinden gözümüzün içine soka soka her mailinde yazıyorsun.
Bana hiç samimi gelmiyor birden bire siteye üye oldun ve tek yaptığın bu cafeyi övmek bir müşteri olarak cafe hakkında çok detaylı bilgiye sahipsin. fiyatları bile yazarken çok pahalı ama kalite diye yazıyorsun 300 tl'ye cafede fal bakılması ne demek!! orada çalışanmısın yoksa sahibimi anlamadım?! mesleğime ne yazdım bakın diyorsun ama bunları doğru yazdığın ne malum? kusura bakma ama birden bire üye olup sadece gittiğin cafeyi ve çalışanlarını etrafının temizliğini, pahalı ama KALİTE KALİTE diye diğerlerinden farklı olduğunu özellikle vurgulaman, sınıf farkı vs yazman ortaya çok farklı tablolar çıkarıyor.
Haa eğer gerçekten öyle değilsen biz yanlış anladıysak niye hala cafe hakkında reklam vari şeyler yazmaya devam edip bu kadar tepkiyi basit bir fal/cafe olayı için üzerine çekmeye devam ediyorsun onuda anlamış değilim.

Son düzenleme:
şunuda söylemeliyimki falcıyı siz yönlendirirsiniz ben özellikle burada mullaya tarotunda istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz diye belirtiyorum isterseniz bütün desteyi sorun cvp verir.falı kısa tutmanız yada uzatmanız size kalmış.sorulan sorulara göre yanıtlar verir ayrıca.masal anlatan bi adam değil net şeyler söyler ve öyle olduğunu görürsünüz.mullaya ilk defa geçen sene ağustosta gittim ilk baktığı falda ne dediyse sonrakilerde de aynı şeyleri söyledi ilknde dediklerinin vadesi bile daha şimdi gelmişken bunları yaşamam imkansız görünürdü ama haklıymış diyebiliyorum bana haziran 2010 derdi yok canım daha neler derdim bundan 10ay önce hayaldi ve dedikleri aynen öyle oldu.ben artık zaten ona telefon açıp soruyorum bana akşam bakım yaparmısın diyorum şöle sıkıntım var böyle bişi var ne zaman çözülür diyorum bana ne kadar beklemem gerektiğini yada neyin ne zaman nasıl sonuçlancağını söylüo.o yüzden fal baktırdığınız kişiyle aranızdaki iletişim tamamen sizinle ilgili bişi..

aynı şekilde tavsiye verdiğim seyhan ablam içinde bu geçerli onun bakımı mulladan daha farklı ama bana kısa 10dakka bakım yapıp ücret almadığı zamanlarda oluo beni sevdiğinden sıkıntımı gördüğünden.herşey fal değil güvenceğiniz kişiyi bu konuda bulduğunuzda size daha farklı davranıolar. mullada öyle bana kızar bağırır çağırır sana söylüyorum bu böyle olucak der alır destesini çeker 3kart kendisi okur dualarını söyler bu adam şöle bi durumda şöle düşünüo daha bekliceksin ne yaparsan yap böyle olucak der. çok güvenir kendisine ve dedikleri şaşmadı.bu gücü nerden buluyor diye irdelediğim çok oldu.

ben sizin kadar en az 5yıldır çok fal baktırdım çok insan tanıdım.kendimde 15yıldır kağıt falı bakıyorum. zaten kendimde bazı şeyleri görebiliyorum.falcı olmak gibi bi derdim yok.ama insan kendisine bakmayı biraz abartabiliyor yada acaba yanlış mı yoruyorum diye ister istemez düşünüyor.o yüzden bir başkasının objektif görüşüne ihtiyaç duyuyorum ve bana saçmalicak birileri gerekli değil o yüzden de size ona göre tavsiye veriyorum. ihtiyacınız olan şey ne?anlattığım gibi bişeye ihtiyacınız varsa bunlara gidin ama yok ben kandırılmak masal dinlemek istiyorum diyosanız öyle kişilere gidin. onu belirleyin.ben mutlu oluyim die bana bişiler söyleyen insanları aramıyorum bana net şeyler söylicek ve bunu yaşicağım kişilere ihtiyacım var.
bu söylediğim insanlar paragöz değiller siz mutlu olun diye konuşmuolar..aklınızda bulunsun.

bu uslüpla yazmanız gereksiz olmuş. benim sürekli gittiğim dedikleri birebir çıkan falcımla tamamen zıt şeyler söyledi. ben beğenmedim bu kadar basit. size çıkmış olabilir. falların hepsi masal zaten masal dinliyoruz biz de. geleceği tek ama tek bilenin allah olduğu aşikar, bu kadar iddialı olacak bir şey göremiyorum. çok daha iyilerini gördüm o kadar. kimi nasıl yönlendirebileceğimi gayet iyi bilirim ne soracağımı da.

"anlattığım gibi bişeye ihtiyacınız varsa bunlara gidin ama yok ben kandırılmak masal dinlemek istiyorum diyosanız öyle kişilere gidin. onu belirleyin.ben mutlu oluyim die bana bişiler söyleyen insanları aramıyorum bana net şeyler söylicek ve bunu yaşicağım kişilere ihtiyacım var."

daha saygılı olun lütfen.

aytenveyger hali hazırda hala övmekte pardon reklamını yapmakta olduğun cafenin ismini yazarken bile özellikle BÜYÜK HARF kullanıyorsun (ben özellikle oranın adını yazmayacağım ki senin reklamına destek vermiş olmayayım), hani adı kulakta kalsın yeter gibilerinden gözümüzün içine soka soka her mailinde yazıyorsun.
Bana hiç samimi gelmiyor birden bire siteye üye oldun ve tek yaptığın bu cafeyi övmek bir müşteri olarak cafe hakkında çok detaylı bilgiye sahipsin. fiyatları bile yazarken çok pahalı ama kalite diye yazıyorsun 300 tl'ye cafede fal bakılması ne demek!! orada çalışanmısın yoksa sahibimi anlamadım?! mesleğime ne yazdım bakın diyorsun ama bunları doğru yazdığın ne malum? kusura bakma ama birden bire üye olup sadece gittiğin cafeyi ve çalışanlarını etrafının temizliğini, pahalı ama KALİTE KALİTE diye diğerlerinden farklı olduğunu özellikle vurgulaman, sınıf farkı vs yazman ortaya çok farklı tablolar çıkarıyor.
Haa eğer gerçekten öyle değilsen biz yanlış anladıysak niye hala cafe hakkında reklam vari şeyler yazmaya devam edip bu kadar tepkiyi basit bir fal/cafe olayı için üzerine çekmeye devam ediyorsun onuda anlamış değilim.

anlamamanız gayet doğal...herkes herşeyi anlayacak kadar kapasite yoktur...bunada saygı duyarız

merhaba elaya 86...
yazılarıma yanıt yazmışsın..özellikle MUCAFE hakkında esprili dokundurmalar yapmışsın:))ben bu sayfalara bişeyler yazarken maksadım sizlerinde kaliteye olan özleminizi gidermekti.MUCAFEde aslında fiyatlar o kadar pahalı değil.toplam 14 çeşit fal var ve 30TL ile 300TL fiyat aralığı bulunmakta.kulağına küpe olsun diye elimdeki kart vizite baka baka sana buradaki falların isimlerini yazayım.1-TAROT 2-KEOPS 3- SEMENDER 4-KELEBEK FALI 5-KAHVE FALI 6-MEYHANE FALI 7-YANIK FALI 8-SU FALI 9-İSKAMBİL FALI 10-AYNA FALI 11- ÇAY FALI 12-ARAP FALI 13- EL FALI 14- ROMEN FALI....
sana bir minik bir not düşeyim: fal üzerine kadıköyde ARSLAN BEY ve SEMENDER FALI konuşuluyor.Müşterileri isim yapmış oyuncular, avukatlar,doktorlar,öğretim üyeleri v.s.:))
güzelim...sınıf farkı var...KALİTE, KALİTE, KALİTE.....

paylaşımda bulunmak sınıf farkı diyerek insanları aşağılamak değildir.kapitalist düzene göre statükoculuk yapmak hiç hoş değil.terbiyenizi takının.hiçbir forum üyesine böyle bir saygısızlık yapamazsınız.
insanı karakteri kaliteli kılar en başta;mesleği ve toplumdaki yeri değil.

anlamamanız gayet doğal...herkes herşeyi anlayacak kadar kapasite yoktur...bunada saygı duyarız

Arkadaşlar nedir bu muhabbet reklam felan... burası bir forum sitesi değilmi ... dikkatimi çekti de ayten hanım ın üstüne gelen gelene ... gerçe beni alakadar etmez.. ben de bir insan olarak tepkimi belirtmek isterim. Galiba bi cafe den bahsedio (üzerinde çok durmuş olabilir)(reklam yapıyorda olabilr) ama eski yazılarının okudum diğer cafelerden de bahsediyor isim vermeyeyim.Ben şahsen gittim ayten hanımın dediği yere söylediği kadar var hatta daha fazla ... merak ediyorum ayten hanıma orada çalışıyor gibi bir laf kullanmışşınız ... VE ben oraya defalarca gittim öyle bir ismde falcı yada görevli yoq.. Ayrıca sizin herhangi bir cafenin sahibi olup başka cafelere müşteri yollamama amacıyla bu yoğun eleştirileri yapabileceğiniz de bir olasılık : X cafe Y cafe ben cafe ye önem vermem oradaki fallar ve falcıılar önemlidir benim için çünkü ben cafe den çok fal meraklısı bir insanım ... Şimdi beni de eleştirmeyin sakınn yerimseniben:kızgın:

Arkadaşlar nedir bu muhabbet reklam felan... burası bir forum sitesi değilmi ... dikkatimi çekti de ayten hanım ın üstüne gelen gelene ... gerçe beni alakadar etmez.. ben de bir insan olarak tepkimi belirtmek isterim. Galiba bi cafe den bahsedio (üzerinde çok durmuş olabilir)(reklam yapıyorda olabilr) ama eski yazılarının okudum diğer cafelerden de bahsediyor isim vermeyeyim.Ben şahsen gittim ayten hanımın dediği yere söylediği kadar var hatta daha fazla ... merak ediyorum ayten hanıma orada çalışıyor gibi bir laf kullanmışşınız ... VE ben oraya defalarca gittim öyle bir ismde falcı yada görevli yoq.. Ayrıca sizin herhangi bir cafenin sahibi olup başka cafelere müşteri yollamama amacıyla bu yoğun eleştirileri yapabileceğiniz de bir olasılık : X cafe Y cafe ben cafe ye önem vermem oradaki fallar ve falcıılar önemlidir benim için çünkü ben cafe den çok fal meraklısı bir insanım ... Şimdi beni de eleştirmeyin sakınn yerimseniben:kızgın:

işte yeni biri daha ilk mesajı ve bu cafeden bahsediyor yönetim lütfen bu arkadaşlara önlem alın bu arkadaşlar gün geçtikçe çete gibi çoğalıyorlar ve bizim canımızı sıkıyorlar.

Son düzenleme:
aytenverger ''onu anlayacak kadar kapasitem olmadığını'' yazmış bunlar çok basit yollar girme bu yollara :kahve:

kızlar ben uykusuz bi geceden ve uzun araştırmalardan sonra doğum haritasına kafayı taktım ben genelde birşeyi araştırırken önce ingilizce araştırırım malum dünyanın yarısı ingilizce konuşuyor daha fazla bilgi bulabilirim diye.. ve kesin karar verdim çıkarttırıcam kendime .Türkiye den en iyi isim Barış İlhan gibi gözüküyor(adam degıl kadınkaydirigubbakcemile3 ) sırf bunun için bi konu açtım ama kimse bişey yazmadı:2: Dogum haritasını iyi bir astralog çıkarırsa gelecekteki hayatınızıda anlatıyomuş yabancı makale,forum gibi yerlerde böyle yazıyor alkisalkisalkis ama işte ben başka birinden görüş almadan birine gidemeyenlerdenim varmı aranızda bilgisi olan ??

aytenverger ''onu anlayacak kadar kapasitem olmadığını'' yazmış bunlar çok basit yollar girme bu yollara :kahve:

basitliği siz başlattınız....sizlerde gitmiş olduğunuz cafeler hakkında bilgi verirken sizin içindemi ÇETE gibi olmuşsunuz dememiz lazım....yazık!!!!!!!

kızlar ben uykusuz bi geceden ve uzun araştırmalardan sonra doğum haritasına kafayı taktım ben genelde birşeyi araştırırken önce ingilizce araştırırım malum dünyanın yarısı ingilizce konuşuyor daha fazla bilgi bulabilirim diye.. ve kesin karar verdim çıkarttırıcam kendime .Türkiye den en iyi isim Barış İlhan gibi gözüküyor(adam degıl kadınkaydirigubbakcemile3 ) sırf bunun için bi konu açtım ama kimse bişey yazmadı:2: Dogum haritasını iyi bir astralog çıkarırsa gelecekteki hayatınızıda anlatıyomuş yabancı makale,forum gibi yerlerde böyle yazıyor alkisalkisalkis ama işte ben başka birinden görüş almadan birine gidemeyenlerdenim varmı aranızda bilgisi olan ??

Doğum haritamı yıllar önce Taksim'de çıkartırıp yorumlatmıştım. O zaman konuşmalarını kasete de kaydetmişti. Kaseti kaybettim yıllar önce, söylediklerini de hatırlamıyorum. Sanki o an çok fazla etkilenmemiştim. Bir de ünlü astrolog Susan Miller'in astroloji kitabını satın almıştım. Ücretsiz doğum haritamı da yorumsuz çıkardılar. Zaten kitaba bakıp doğum ahritanı az çok yorumlayabiliyorsun.

2. isim olarak tavsiye edebileceğim isim Oğuzhan Ceyhan. İnternetten yorumlarını takip ediyorum. Baktıran birkaç ünlüyle ilgili bilgi var. Filiz Özkol'da var bilmiyorum inceledin mi?

Son düzenleme:
X