İstanbul'da Fal - Falcılar

kontessa bahsettiğin mulla ve seyhanın numaraları varsa paylaşır mısın?merak ettim.

Kadıköy Pilav cafe'de... Namını iyi duydunuz inşallah:) Var mı baktıran tanıdığınız?

kafenin sahibi abla mı acaba biriz hanım. onlar iki kardeşler çünkü orada bakarlar.ama bunun dışında birini mi aldılar kafeye merak ettim şimdi.

kafenin sahibi abla mı acaba biriz hanım. onlar iki kardeşler çünkü orada bakarlar.ama bunun dışında birini mi aldılar kafeye merak ettim şimdi.

kafenın sahıbı degıl..oncede Angels cafede çalışıyormus.. Bır suredır pılav cafede.. sız baktırmıs mıydınız?

evet cıktı ama zaman zaman da pek tatmin edici olmuyor falları
cunku aceleye getiriyor bazen
ben kendisini izmitten biliyorum
gercekten isteyerek baktığı zaman acayip biliyor isim isim anlatıyor olayları

bugün tesadüfen kadınlar kulübünden 2 kişi olarak mulla'ya baktırdık. pek tatmin edici bulmadık. bakalım hayırlısı...

nasıldı katre biraz anlatır mısın.birde senden burcuyla ilgili yorum isteyecektim.onun falıyla ilgili gelişmeler var mı?

nasıldı katre biraz anlatır mısın.birde senden burcuyla ilgili yorum isteyecektim.onun falıyla ilgili gelişmeler var mı?

mulla ile ilgili daha nokta atışı yapan falcıar gördüm. yani detay yoktu, çok mutlu bir geleceğin olacak vb gibi şeyler söyledi. çok klasik geldi. burcu temmuz dedi daha temmuz bitmeden bir yorum yapamayacağım. geçsin bakalım bir temmuz anlatırım

ayrıca inci kafe binnur a gittim, o da çok sıradandı.

keyifsizim...:1ninca:

kızlar nihayet bugün gül.e gittim. gerçekten tüylerim diken diken oldu:S harf falan deil direk isimler söyledi ve geçmişle ilgili sadece benim bildiğim çok ayrıntı olayları söyledi bana.. şuanla ilgili de bildi. geleceği de bekleyip görecem. ben etkilendim walla, isteyen denesin derim, bunca deneyimime dayanarak pişman olcağınızı sanmam.. ama gidecekler için baya bekledim ben randevu alın kesinlikle..

bu arada binnur a baktıran çoktu sanırım. geçmiş sayfaları tarıyorum bulamadım bir türlü. dedikleri çıktı diyen var mı aramızda binnur için?

az sonra zemzem suyu içicem, şaka değil...belki açılır ruh halim nurlar yağlarkaydirigubbakcemile3

bu arada binnur a baktıran çoktu sanırım. geçmiş sayfaları tarıyorum bulamadım bir türlü. dedikleri çıktı diyen var mı aramızda binnur için?

evet cnm ben binnura cok baktırım..genel yorum yapar ama sordugun sorulara cevapları cıkar..olucak der yada olmıcak..yada soyle olur ..hakikaten oluyor..sezileri kuvvetlıdır..sımıye kadar cıktı..

ben emıne akkaya ve tasulayı da cok tutarım
zaman zaman majestık tekı emre de 12 den vurmustur..şok geçirtur bazen verdıgı tarıhler gunu gune cıkar..bazen de olmaz..ama genelde o da ıyıdır..
mulla yı merak etım cokmu ıyı yoksa vasatmı anlamadım..yorumlar farklı mesela KONTES sana dedıgı neler cıktı.. cok ıyı demıssın??merak edıyorum gıtmeye degermı*?

Bu gül hanım nerdeymiş o kadar çok şey okudumki beynim karıştısempatiksalakcinni

:hulya: Bence Ayten hanımın dediği Mu kafeye biri daha gitsin aklinialirimsmile
ondan sonra karar verip hepimiz gideriz :) şaka tabikide o zaman sen git dersiniz önce çok düşüncelere daldım bir yandan çok yakın bize gidip baktırsam diyorum ama birde pahalı geldi.birde ben soru sormayı pek beceremem ayten hanıma 1.5 saat bakmışta benim 10 dakkada biter kesin.birde keopsumu denemeli ne..fa baktırıp en fazla verdiğim para 50tlydi oda 15dakka salladı durdu.dilek diye bir kadın ama kadınlar kahvesindeki değil evde bakıyor bu fatihte zaten acayip sosyete bir kadın faldan köşe olmuş ama bişi bildiği yok:)birde evine gittiğimiz vakit yanındaki koltuğu boş bırakıyor kimse oturmasın oraya diyor:) teyzemin önerisinle gittim yoksa öyle eve falan gidilmezde onun senelerdir falcısı ama bana sallamacı olarak geldimafoldumben

:)

mulla şamandır,ailesinde kızılderililer var.7-8 yaşlarından beri bu işlerle uğraşıyorartık akrabam gibi oldu adam kendisini oldukça iyi tanırım ve dediği zamanlamaları hiç şaşmadı kesin ve net konuşur yuvarlamaz.2yıllık süreç içerisinde yaşamınızde neler olucağını görürsünüz.ben ilk baktırdığımda 6aylık süreçte söylediği şeyleri birebir yaşadım,hatta o ilk baktığı falla bile sonrakilerde çelişmedi.o bile şaşırtıcı. suyla başlar yaşınıza göre bir zaman aralığı belirleyip,hangi dönemlerde şanslınız ne zaman sıkıntılarınızdan kurtulursunuz ne kadar daha devam eder hepsini sıralar. aileniz sağlık iş konuları hepsini sorabilirsiniz.tarotla devam edio. biraz gergin bir yapısı olan bi adamdır ama rahatsız olmayın harbi biridir sizi mutlu etmek için bişiler uydurmaz ne görüosa söyler.gitmeye değer 15 lira falı.mulla her zaman haklıdır yanıldığını fazla duymadım.zamanlamaları doğru çıkıo.yani sürekli gitme ihtiyacı duymazsınız onu söylyim baştan.2-3ayda bir veya 3-4ayda bir.. çünkü söylediği şeyler uzun vadelidir.ona göre gidin

Son düzenleme:
merhabalar,ben yeni üye oldum.sistemi bilmiyorum.hata yapabilirim.neyi nasıl yapacağımı anlamadım.fakat bağcılardaki nilüfer hanımın adraes ve telefonunu çok merak ediyorum.özelden mesaj atmak ne?.bana Nilüfer hanımın adres ve telefonunu ulaştırabilir misiniz?

şunuda söylemeliyimki falcıyı siz yönlendirirsiniz ben özellikle burada mullaya tarotunda istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz diye belirtiyorum isterseniz bütün desteyi sorun cvp verir.falı kısa tutmanız yada uzatmanız size kalmış.sorulan sorulara göre yanıtlar verir ayrıca.masal anlatan bi adam değil net şeyler söyler ve öyle olduğunu görürsünüz.mullaya ilk defa geçen sene ağustosta gittim ilk baktığı falda ne dediyse sonrakilerde de aynı şeyleri söyledi ilknde dediklerinin vadesi bile daha şimdi gelmişken bunları yaşamam imkansız görünürdü ama haklıymış diyebiliyorum bana haziran 2010 derdi yok canım daha neler derdim bundan 10ay önce hayaldi ve dedikleri aynen öyle oldu.ben artık zaten ona telefon açıp soruyorum bana akşam bakım yaparmısın diyorum şöle sıkıntım var böyle bişi var ne zaman çözülür diyorum bana ne kadar beklemem gerektiğini yada neyin ne zaman nasıl sonuçlancağını söylüo.o yüzden fal baktırdığınız kişiyle aranızdaki iletişim tamamen sizinle ilgili bişi..

aynı şekilde tavsiye verdiğim seyhan ablam içinde bu geçerli onun bakımı mulladan daha farklı ama bana kısa 10dakka bakım yapıp ücret almadığı zamanlarda oluo beni sevdiğinden sıkıntımı gördüğünden.herşey fal değil güvenceğiniz kişiyi bu konuda bulduğunuzda size daha farklı davranıolar. mullada öyle bana kızar bağırır çağırır sana söylüyorum bu böyle olucak der alır destesini çeker 3kart kendisi okur dualarını söyler bu adam şöle bi durumda şöle düşünüo daha bekliceksin ne yaparsan yap böyle olucak der. çok güvenir kendisine ve dedikleri şaşmadı.bu gücü nerden buluyor diye irdelediğim çok oldu.

ben sizin kadar en az 5yıldır çok fal baktırdım çok insan tanıdım.kendimde 15yıldır kağıt falı bakıyorum. zaten kendimde bazı şeyleri görebiliyorum.falcı olmak gibi bi derdim yok.ama insan kendisine bakmayı biraz abartabiliyor yada acaba yanlış mı yoruyorum diye ister istemez düşünüyor.o yüzden bir başkasının objektif görüşüne ihtiyaç duyuyorum ve bana saçmalicak birileri gerekli değil o yüzden de size ona göre tavsiye veriyorum. ihtiyacınız olan şey ne?anlattığım gibi bişeye ihtiyacınız varsa bunlara gidin ama yok ben kandırılmak masal dinlemek istiyorum diyosanız öyle kişilere gidin. onu belirleyin.ben mutlu oluyim die bana bişiler söyleyen insanları aramıyorum bana net şeyler söylicek ve bunu yaşicağım kişilere ihtiyacım var.
bu söylediğim insanlar paragöz değiller siz mutlu olun diye konuşmuolar..aklınızda bulunsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…