İstanbul'da Fal - Falcılar

bu bilgi iyi oldu bir türlü baktıramadım diye merak edip duruyordum. Zorlamama gerek kalmadı:)

bu gay ayhan dışarıda bakıyordu. zaten esmer kara kaşlı kara gözlü çok zayıf kız gibi süslü bi tip. umarım aynı kişi değildir.

yok canım o gay ayhanı tanıyorum bu farklı bir ayhan
ama senin ayhanı deneyeceğim.

bu gay ayhan dışarıda bakıyordu. zaten esmer kara kaşlı kara gözlü çok zayıf kız gibi süslü bi tip. umarım aynı kişi değildir.

yok cnm bu kız gibi olan süslü ayhan değil, benim falcım olan ayhan baba olacak az kaldı. şeker bir insandır.

tamam anladım gay ayhan değil kaç liraya ve kahve mi tarot mu bakıyordu onu söylesen

tamam anladım gay ayhan değil kaç liraya ve kahve mi tarot mu bakıyordu onu söylesen

tabii ki yeterki iste...özelden 20 tl ye baktığını yazmıştım. kahve bakıyor. kimin mesajına yazıyorsun kontessa mı ben mi anlaşılmıyor. daha açık olursan ben de açıkça cvp verebilirim.

tekrar hatırlatayım bugün kandil olduğu için birçok falcı bugün fal bakmaz. Randevu alıp gitmenizde fayda var. Tecrübelerim bari bu işe yarasınaklinialirimsmile

bitti tükendimi istanbuldaki bütün falcılar bu arada kadiköy sinsi mantıdaki elif e giden oldumu ??

vay be kızlar... 193. sayfada bıraktım en son sizii ama coşmuşsunuz kaydirigubbakcemile3 10 gündür girmedim hiç tatil dolayısıyla.. okuyamadım da sayfaları ama baktım öle..yeni falcılar filan... ama ben bıraktım sanırım fallarıı... nese.. yazmasam da takıp edicem sizleri..şutarafagitti

slm

Özlem'in söyledikleri çıkmadı. Hatta bugün tekrar gittim. Bu sefer de daha önce söylediklerinden başka şeyler söyledi. Ama önce bunları demiştiniz diyince durumlar değişmiştir o zaman gibi bir açıklama yaptı ki bundan da hoşlanmadım. Sanırım bir daha gitmicem.

kadıköy narçil cafede zerrin hanım vardı.kendisini izmitten bilirim.acaba hala geliyor mu kadıköy'e?

ben 2 ay kadar önce gitmiştim.bi değişiklik olmadıysa haala ordadır heralde.
zerrin hanım okudğum okulu oturduğum yeri falan herşeyi söyledi
bayaa isim falanda söyledi ama söyledikleri genelde havada kalıyo
yani şunu tanıyomusun bunu tanıyomusun diyo evet tanıyorum ama o kadar
başka bişey anlatmadı isim sayıp durdu:)
çok tatmin edememişti beni yani açıkçası.
ama çok sevdim çok tatlı bi kadın.

size söyledikleri çıkmışmıydı?

diyorum size bakırköy seyhan ablam bi tanedir ikinciside mulla . ben onların dediklerinin çıkmadığı bilemedikleri zamanı görmedim.birebir yaşadım. ayrıca geçmişi bilmeleri mesele değil geleceğe dair yapılan tahminlerin olması mühim.beni dikkate alın ve gidin.memnun kalcağınıza eminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…