İstanbul'da Fal - Falcılar

yok bu gay ayhan değil, başka ayhan gay olmayan.

diğer gay ayhan beşiktaşta bakıyor sanırıım. eğer oysa dediğin fena bir tip ama bence iyi bakıyor.

gay ayhan önceden kadınlar kahvesinde bakıyordu,ordan kovulmuştur kapris kafeyi denemiştir ordanda kovulmuştur bir türlü taksimde tutunamamıştır ve kesinlikle dedikleri doğru çıkmıyor en az 5kez baktırdım ona,onun sempatik tavırları hoşuma gittiği için giderdim başlarda. ama sonradan öğrendim ki kendisi faldan anlamıyor,işe gelirken psikoloji kitapları okuyor insan yapısı karakteri hakkaında bişiler yutup analiz ediyor ve gelip karşılarındaki kişilere bunları anlatıyor.bunu kadınlar kahvesinde öve öve biteremediğiniz(genel anlamda söylüyorum sözüm meclisten dışarı)falcıları anlatmıştı.insanları soymak adına müşterilerinden telefonuna kontör yüklemek için ya para talep ediyor tüm sevimliliğini takınarak veya bana şunu alsana bana bunu yapsana filan şeklinde takılıyor baktığı fallar beş para etmez bunu söylediğim için üzgünüm..onun insan olarak zor bir hayat yaşadığınıda biliyorum ama dürüst değil..

Son düzenleme:
gay ayhan önceden kadınlar kahvesinde bakıyordu,ordan kovulmuştur kapris kafeyi denemiştir ordanda kovulmuştur bir türlü taksimde tutunamamıştır ve kesinlikle dedikleri doğru çıkmıyor en az 5kez baktırdım ona,onun sempatik tavırları hoşuma gittiği için giderdim başlarda. ama sonradan öğrendim ki kendisi faldan anlamıyor,işe gelirken psikoloji kitapları okuyor insan yapısı karakteri hakkaında bişiler yutup analiz ediyor ve gelip karşılarındaki kişilere bunları anlatıyor.bunu kadınlar kahvesinde öve öve biteremediğiniz(genel anlamda söylüyorum sözüm meclisten dışarı)falcıları anlatmıştı.insanları soymak adına müşterilerinden telefonuna kontör yüklemek için ya para talep ediyor tüm sevimliliğini takınarak veya bana şunu alsana bana bunu yapsana filan şeklinde takılıyor baktığı fallar beş para etmez bunu söylediğim için üzgünüm..onun insan olarak zor bir hayat yaşadığınıda biliyorum ama dürüst değil..

onun foyası da psikoloji kitapları mı şimdi:) ahahah ama sanki ayhan değil gibi şu an beşiktaş symbol de, hoş bir gay ayrıca suratı falan, töbe töbee

ahhh ahhhh insanı soyuyorlar resmen iskambile ne sormak istersem bende soruyorum yahuu ..yok bacım paramı onlara veremiciiimmmm. uçmuşlar neden bu kadar pahalı ki yani..1000 basar gibi görünüyor da..

merhaba kontessa....
şimdi bu olayı yani pahalı oluşunu falların bende kendi kendime sordum...taaki fala bakan kişiye girene kadar...dedim yaa insanlar ister baktırır ister baktırmaz.fakat henüz türkiyede bakan kişinin olmadığını fark ettim....inanın bana pahalı olması kaliteden kaynaklanıyor...bizlerinde böyle bir meziyeti olsa bizde istediğimiz fıyatı sunmazmıyz sizce....arz taleptir bunlar....belki yazılarım arkadaşların canını sıkmış olabilir...sonuçta sohbet ediyoruz....
saygılarımla

ahh ahhhhh yaaa nasılda bizim kanka katinayı eleştirmiş üzüldüm valla.. siz işin ehli biriyle karşılaşmamışsınız öyle yabana atılcak bir kart armonisi değildir katina..içim acıdı valla katina yıllar yılı en iyi dostum oldu diyebilirim.

sizin adınıza sevindim....demekki baktırdığım izimirli bayan negatifmiş...hep olumsuzluktan bahsedınce insan kendini kötü hissediyor...

bikaç sayfa önce nilüfer hanımdan övgüyle bahsediliyodu?? gidipte memnun olan varmı?? kararsız kaldım şimdibilmiyorumkismile

nilüfer e gidenlerden biride benim. ben memnun kalmadım. genel şeyler söyledi yani tekrar gitmek isteği uyandırmadı bende. yinede son karar sizin.

önceden nilüferi aramıştım telefonla, akşam saati eve geliyormuş gidememiştim. ama telefonundaki konuşmasından sonra, içimdeki bir ses, boşuna gitme der gibiydi. şakkıdı
gidenler olursa paylaşsın lütfen.

iyice yıkıldım şimdi :KK43: yokmu peki memnun kaldığınız biri (angels burcu hariç ona gittim)

önceden nilüferi aramıştım telefonla, akşam saati eve geliyormuş gidememiştim. ama telefonundaki konuşmasından sonra, içimdeki bir ses, boşuna gitme der gibiydi. şakkıdı
gidenler olursa paylaşsın lütfen.

forumun nilüfer hanımla paylaşılan başlangıç sayfalarında,gündüz normal işe gittiğini akşam evinde olduğunu belirtmiş olan arkadaşlar vardı.hatta sadece cumartesi bakıyor diye yazan birinede rastlamıştım yanlış hatırlamıyorsam.bilginize..:)

sizin adınıza sevindim....demekki baktırdığım izimirli bayan negatifmiş...hep olumsuzluktan bahsedınce insan kendini kötü hissediyor...

evet daha öncede beyan etmiştim bakırköyde bu katinayı iyi bakan bir kadın biliyorum yazmıştım esra abla diye.

merhaba kontessa....
şimdi bu olayı yani pahalı oluşunu falların bende kendi kendime sordum...taaki fala bakan kişiye girene kadar...dedim yaa insanlar ister baktırır ister baktırmaz.fakat henüz türkiyede bakan kişinin olmadığını fark ettim....inanın bana pahalı olması kaliteden kaynaklanıyor...bizlerinde böyle bir meziyeti olsa bizde istediğimiz fıyatı sunmazmıyz sizce....arz taleptir bunlar....belki yazılarım arkadaşların canını sıkmış olabilir...sonuçta sohbet ediyoruz....
saygılarımla
elbette size katılıyorum,benim keseme uygun değil bide o kadar para vermeyi tercih etmem. ama insanlara kaliteli bi ortam ve insan sunmayı deniyolarsa bence öyle bi yerin varolmasıda bi okadar ilgi çekicidir zaten.bazı arzlar talebini yaratır:):1rolleyes:

iyice yıkıldım şimdi :KK43: yokmu peki memnun kaldığınız biri (angels burcu hariç ona gittim)

Reny, Angels ta Ayfer Hanıma baktırırım ben memnun kaldım ama gelecekle ilgili tahminlerinin tutup tutmadığını ileride görücez. Ona gidip memnun kalan var mı? Bir de sen Burcu' dan memnun kaldın mı? Onu denemek istiyorum da gelecekle ilgili tahminleri tuttu mu merak ettim

Burcu cok tatlı bi kız ben tarot baktırdım yanı bir kac birsey bildi diyebilirim yani gideceğim ülkeyi bildi ama ben tahmin et dedim ama çok genel konuştu diyebilirim bide her falcının yaptıgı gibi bi erkekten bahsetti ( uzun zamandır böle bişey yok hayatımda) gibi gibi .. ama kahve falı baktırmayada gidicem .. en azından moral veriyo hep iyi şeyler söyledi kaydirigubbakcemile3

kızlar ben çiftlikte bir falcı tanıyorum.Birsen kadının adı.Ben ve arkadaşlarıma 3 sene önce bakmıştı.biz o zaman memnun kalmıştık.Kendisi bir kaç tane ünlüyüde baktığını söyledi.isteyen olursa telefon numarasını bulup verebilirim.kendisi sizin söyledğiniz adrese geliyor yada bağcılarda bambu cafede randevu veriyor.fiyatı 40 tl idi en son.

ben yıllar önce nuray sayarıya gittim arkadaşlarımda hepimiz baktırdık çıkmadı falı bize.
angels ayten hanıma gittik beğenmedik orda iyi olan bence burcu ama henüz çıkmadı bana. kadıköyde ayhan var o da la porta cafe süreyyanın karşı sokağı uygun fiyata bakıyor kahveye genel ama ayrıntı anlatıyor. ben ayrıca gülü de beğendim etkili bakıyor ama henüz gelecek çıkmadı. birsen hanım varmış bağcılarda onun telini özelden atarmısın rica etsem. ayrıca ayhanı deneyeceğim beşiktaştaki sağol kate82

merhaba reny...
ben 2 gündür forumdayım...burada bir cafeden bahsettim...fakat burdaki arkadaşların bazılarından tepki aldım...reklam olarak dediler....ne gerek var dediler...bende yazınızı okudum...öenerebileceğim tek yer kadıköydeki MU CAFE.....özelinize yazmak isterdim ama daha yeni olduğum için kabul olmuyor.....

X