İstanbul'da Fal - Falcılar

Sevgili alevko,
Bu konularda biraz cahilim, kusura bakmayın.Ben ayda yılda bir fal baktırırım, genelde de eşe dosta , maksat muhabbet.Bu ara bu kpss beni çok sıktığından ve de endişelendirdiğinden epey stres sıkıntı yaşadım ve bu kişi denk gelince ben de gittim.Ben de çıkışta direk anneme, "Sanırım bir tek Muş ilinin içinde a yok hehe" diye geyiğini de yaptım.İnsan streslenince hem terapi hem de umut hesabı bu tarz bir muhabbetten bile medet umuyor ama dediklerine katılıyorum, tası tarağı toplayıp gidiyorum yapmak ya da şimdiden bebek patiği örmek son derece saçma :)
Umarım herkes içinde bulunduğu kafa karışıklığından, stres, sıkıntı ve soru işaretlerinden en kısa sürede kurtulur.
Mutlu günler.

yaf kızlar burda yorum yazmayıp sürekli yazılarınızı takip edenlerdenim.. paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim..bende sonuçlarımı paylaşayım dedim
yazdıklarınızdan genel olarak dikkatimi çeken 2 kişiye gittim.
biri monamideki sedattı ki ben hiç memnun kalmadım,verdiğim paraya acıdım..
diğeride kadıköy angels burcu..elektriğimiz inanılmaz uyuştu,iyice samimiyet yapınca burcunu sordum aynı burçmuşuz meğer,kovaymış o da kaydirigubbakcemile5 gelgelelim dediği şeylerden birinin süresi doldu..yıllardır unutamadığım kişinin haziranda arıyacağını söylemişti, haziran bitti ve tık yok senağlama böle işte sanırım burcu da aradığımız kişi diil..
ÇOK SIKI Bı FALCIYA ıHTıYACIM VAR BENıM

Şu kişi seni arayacak diyenlere artık benim de hiç inancım kalmadı. Ki bana 7,8 falcı dedi bunu. Yani o kısmı toptan kesip atmak lazım. %99 olmuyor çünkü.Hele ki o arayacak olan kişi eski sevgiliyse.

Şu kişi seni arayacak diyenlere artık benim de hiç inancım kalmadı. Ki bana 7,8 falcı dedi bunu. Yani o kısmı toptan kesip atmak lazım. %99 olmuyor çünkü.Hele ki o arayacak olan kişi eski sevgiliyse.

Tryamour'a katılıyorum, bence de eğer falcı konuyu açmayıp siz arayacak mı diye sorarsanız çok nadir olarak aramayacak diyorlar. Ama konuyu falcı açmışsa bir ümit olabilir. :uhm:

Tryamour'a katılıyorum, bence de eğer falcı konuyu açmayıp siz arayacak mı diye sorarsanız çok nadir olarak aramayacak diyorlar. Ama konuyu falcı açmışsa bir ümit olabilir. :uhm:

Aynen yaa. Gelecek mi diye sorunca herkes evet diyor.
Ama bana ben hiç lafını bile etmediğim halde dediler ve olmadı, olmuyor.
Her halükarda bana tutmuyor. Tamam o gelmesin. Yeni aşk gelsin.
Ama o da yok. Yaşayıp görmek en iyisi.

valla bana ayrıldığımızdan beri türlü türlü falcılar gelecek dediler.nerdeyse adam 10 aydır gelecek :) hatta ayrıldığımızın hemen ertesi ben kesinlikle barışmayı istemezken soktular bu saçma umudu içime.çok azı aramaz gelmez dedi.yaşadıklarım onları haklı çıkartıyor

Slm arkadaşlar purple cafe GUL Hanım bir numara diyorum.Şahsen ben gittim çok memnum kaldım israrla deneyin diyorum.Şimdiye kadar o kadar gittiğim falcılar içinde herşeyi bilen 1 numara diyorum.

bence sen bakırkoydeki güle git bir dahada başka falcıya gitmene hiçmi hiç gerek yok göreçeksin.

valla ben tam 5 aydır ayrıyken burcu 1 ay içinde gelecek dedi daha önce de ayrılıklarımız çok olmuştu ama en uzun süren 15-20 gündü neyse faldan 15 gün sonra biz barıştık ama ne barışma herşey çok güzeldi lakin burcu yine bitecek demişti benim yüzümden ve tabi bitti
sonrasında da burcu bana başka bir yol çizdi ve ardından gelen tüm falcılar... şimdi düşünüyorum bu kaderimdi de burcu bunu tesadüfen gördümü yoksa buna dayanarak ben mi adım attım gerçi ondan sonra biriz ve dilekte tekrar barışacaksınız dediler ben de buna dayanarak birkaç kere hamle yaptım ama benimkisi yemin ettim bir daha sana dönmem dedi ama biliyorum ki bu yemini defalarca etmişti yakın zamanda tekrar gelecek ama ne dilekin dediği gibi biz evleneceğiz ne de leventin burcunun birizin dediği gibi başkasına aşık olup başkasıyla evlenecem
hiçbirinin söylemediği gibi bu böyle sürüp gidecek ta ki ben buralardan gidene kadar hıh bende buraya yazıyorum alevko demişti dersiniz tüm falcılardan da iddialıyım bu konudaalsanaalsanasmile

anadolu yakası kartalda oturan biri olarak bi bakırköye gitmediğim kalmıştı onada gidiyim bari kaydirigubbakcemile3
yakınlarda oturupta gelmek isteyen arkadaş varsa birlikte gidelim, yolda laflarız
bu arada nekadara bakıyo?

Fal meraklılarına israrla gitmelerini denemelerini öneriyorum yorumlarınız buraya bekliyorum.

20 TL bakıyor.Ama muhakkak deneyin.Başka hiç bir şey demicem.....yorumlarınıza bekliyorum.

ay gideyim ben de buna bari, 10 temmuza ayarlıyım kendimi.

toplu olarak NLP, reiki, aydınlanma, çekim yasası ne varsa bir şeye başlamak paklar bizi. hatta topluca ruh çağıralım ya da toplu sinerji yapalım.kaydirigubbakcemile2

:sinifsinif:

gül.ü ortaya ben atmıştım, kuzenimin memnuniyetinden dolayı. sanırım baya tartışma çıkmış:S
haftaya ctesi olmadı pazar kesin, ist.te olcam ve gül.e gitcem.
buraya da yazarım arkadaşlar, umarım bende memnun kalırım da bu kadar insanı yönlendirdiğim için pişman olmam:/

20 TL bakıyor.Ama muhakkak deneyin.Başka hiç bir şey demicem.....yorumlarınıza bekliyorum.

geçmişi çok iyi bilmesinden mi memnun kaldın? herkes memnun kalıyor ama tabi özele girdiği için kimse tam açıklamıyor. yanlış anlama bende memnun kalanlardanım. şakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…