Istanbula ikinci tüp bebek yolculuğum yarın başlıyo..

Bu gün doktorumla görüştüm yarından ihtibaren 425 unite puregonla başlıyorum tekrar.Bu günden haplarım var ..TEDAVİ ücreti 2100 euro..Bayram günü muayenemi Ali Mesut bey yapıcak..

Hayırlısı ile herşey güzel gitsin inşallah.Ne kullanıyorsun ? Coraspin verdi mi dr ?

Bu gün doktorumla görüştüm yarından ihtibaren 425 unite puregonla başlıyorum tekrar.Bu günden haplarım var ..TEDAVİ ücreti 2100 euro..Bayram günü muayenemi Ali Mesut bey yapıcak..

hayirli olsun insallah insallah hersey guzel gider bebegine kavusursun

Bayramdan sonra da rahim filmi çektiricem.Kürtaj olduğum için rahimine bakmamaız gerekiyo dedi doktorum..Çok ilgiliydi her zamangi gibi..İçimde tekrar bir umut ışığı yandıı kızar..

Allah Allah...Rahim filmini neden istediler ki ? Bebeklerimi zamansız doğurunca ben de kürtaj olmuştum ama benim için böyle bir şeye gerek duymadılar..Sonuçta rahim filmim çekilmedi ve yine hamileyim..Rahim filmi tüplerin açık olup olmadığını anlamak için değil mi ? Yani tüp bebekte açık olsa ne olucak kapalı olsa ne olucak..Bana saçma geldi..
Ama bir bildikleri vardır elbet...
Ancak ben her düşükten,kürtajdan sonra rahim filmi çekilir diye bir şey ne duydum ne gördüm...
Dikkat et canım,para tuzağı olmasın....

Yok canım para tuzağı deyildir..Kürtajım burada yapılmadı.Hem düşükten sonra zor şeyler yaşadım.Rahim filmi çekilmeli.Tüplerde sıvı falan ola bilir sonra transfer zamanı eğer rahime akarsa kötü şeylerle karşılaşa bilirimm..

Çok sağ olun kızlarr...Canım arkadaşım sen de benim için dua et tanrım hamilelerin dualarını kabul ediyormuş..

Çok sağ olun kızlarr...Canım arkadaşım sen de benim için dua et tanrım hamilelerin dualarını kabul ediyormuş..

Allah ım inşallah tüm tedavideki arkadaşlarımın tedavileri pozitifle sonuçlanır.Hepimize sağlıklı hamilelikler nasib et yarabbim..Sağlıkla ve zamanında kucağımıza alalım bebişlerimizi..Kabul et inşallah dualarımızı Allahım..:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

hayırlı uğurlu olsun tedavin..inşallah bebeğine kavuşursun sağlıkla....

drgünaycım inşallah son tedavin olur veeee ikiz ikiz bebişlerin olur dualarım seninle inşallah hayırlı haberler verirsin takip edicem seni güzel haberler ver tamammı

Çoookk sağ ol hayatım.Amin inşallah.Tanrım sevindirsin hepimizi inşallahh...Sen ne yapmayı düşünüyorsun canım sweetim..?

cnm rabbim inşallah sağlıkla ve hayırlısı ile kucağına alacağın evlat hamielliği nasip etsin inşallah
kaç ünite vurunuyorsun puregona ek olarak başka ne gibi ilaçlar verdi öğrenebilirmiyim sağol

cnm yaa.çok sevindimm hem senin için hemde bana umut olduğun için..benim de dün yumurtalarım toplandı..5 yumurtam varmış ama 4ü iyi olgunluktaymış...3 ü döllenmiş...bugün aradılar yarın sabah transferim var cnm...kalitelerini bilmiyorum ama söylediklerin bana çok iyi geldi saol cnm...kaydirigubbakcemile3

Çok teşekkür ederim canım.425 ünite puregonla başladım hayatım.Başka avandamet.Elevit.folbiol.benexol b12.zitrotek.Şimdilk bunlar transferden sonra kan sulandırıcılar..

Kızlar puregon bulantı yaparmı?
ılk iğnemi oldum çok midem bulanıyor kızlar çıkarmamak için zor tutuyorum kendimi...

Ben merional ve fostimon kullanmıştım canım..Bilmiyorum puregonu hiç.
dr u arayıp sorsan bir ?.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…