istanbul lokumları

kazen ne alaka yahu ?

kazen pıknık organızasyonu yapmak ıstedı ama katılım olmadı ya herhalde onu kastettı hep beraber pıknık organızasyonu yapak dıyee vala sahsen bne tanıdıgı bı kac kıısyle soyle guzle bıyerde yapıcagım pıknıgı dunyaya değismem bas haremdekıler corel bıtlıı kar masum masal cımcımede koruma:) yenıden dogmak garson:):):)kaydirigubbakcemile3

evet yahu
az kişi ve sıcacık ortam
süper olur
ha kalabalık olursada bişi diyemem o zamanda bol eğlenceli olur:)

nan fikir üretiyorum yerden yere vurmayın tamam kazeni eledim... Ama sakın askıya almayın bu olayı hee kendimi piknik için hazırlıyom şuan hayal kırıklığına uğratmayın beni...

merka etmeyın az sabır kesıf turumuzu yapak merka etmeyın bomba gıbı bı bulusmayla gelıcez azıck sabır şş kazen gıbı konusutm:)

Süper olacak piknik! KK'nin en güzel organizasyonu olacak. alkisalkisalkis:sm_cool:hihoyyyt

bende gelcem pikniğe bananeee....offf helikopterimde tam bozulacak zamanı buldu..... :roflol:

Günaydın lokum ablalar... :)
Dua edin bakalım, bugün iş görüşmesine gideceğim. N'olur kabul edileyim...:Saruboceq: Yoksa açıkta kalacağım. Staj yapamayacağım. Sonra da diploma alamayacağım. Of of mafoldumben

Günaydın lokum ablalar... :)
Dua edin bakalım, bugün iş görüşmesine gideceğim. N'olur kabul edileyim...:Saruboceq: Yoksa açıkta kalacağım. Staj yapamayacağım. Sonra da diploma alamayacağım. Of of mafoldumben

cnm hakkınd ahayırlısı olsun bızı haberdar ett

Halloldu!hihoyyythihoyyyt
Gıcık oldum herife ya... Sorunlu mudur nedir aynı soruyu bin kez yöneltti bana. Ama neyseki sonunda kabul edildim işe. Oh be... delikafadulden
Şimdi de okulda dersteyim. Karnım çok acıktı ders bitince yani tenefüste çay ve poğaça yesem iyi olacak. Acıktım cokacimcoook

Halloldu!hihoyyythihoyyyt
Gıcık oldum herife ya... Sorunlu mudur nedir aynı soruyu bin kez yöneltti bana. Ama neyseki sonunda kabul edildim işe. Oh be... delikafadulden
Şimdi de okulda dersteyim. Karnım çok acıktı ders bitince yani tenefüste çay ve poğaça yesem iyi olacak. Acıktım cokacimcoook

hadı hayırlısı seker cok sevındım artık ılk maasınla benı fethpaşaya goturursun:))

hadı hayırlısı seker cok sevındım artık ılk maasınla benı fethpaşaya goturursun:))
Henüz parayı konuşmadık... Çünkü vermese de olabiliyor. Staj çünkü bu. :1no2: Ekstra fazladan çalışmayı başka bir yerde yapacağım ya da hiç yapmam. Bilmiyorum. Planladığım gibi olmadı, o nedenle hayal kırıklığı var azcık. Ama harçlıklarımı biriktiriyorum zaten. Beraber gideriz Fethi Paşa'ya ablacım. cimcime eses'i de alırız, eğleniriz. hihoyyythihoyyyt

Henüz parayı konuşmadık... Çünkü vermese de olabiliyor. Staj çünkü bu. :1no2: Ekstra fazladan çalışmayı başka bir yerde yapacağım ya da hiç yapmam. Bilmiyorum. Planladığım gibi olmadı, o nedenle hayal kırıklığı var azcık. Ama harçlıklarımı biriktiriyorum zaten. Beraber gideriz Fethi Paşa'ya ablacım. cimcime eses'i de alırız, eğleniriz. hihoyyythihoyyyt

oy cnm bneım ben ısmarlarım sana kıss:))
sen daha yolun basındasın ılerde sabancı holdınge gıdınce bızı kızkulesıne goturursun:):)

oy cnm bneım ben ısmarlarım sana kıss:))
sen daha yolun basındasın ılerde sabancı holdınge gıdınce bızı kızkulesıne goturursun:):)

Kız kulesine götürmek ne kelime... Kız kulesini getiririm ayağına ablacım sengözlerimebaksanab

heralde kızıım kambersiz düğün olurmu gelürüm tebi...
Biriktir anacım harçlıklarını götüreceğin günden önce haber verde ne yiyeceğimi düşünem...İlk gidişimde tecrübesizlikten simite talim ettik :))cokacimcoook

heralde kızıım kambersiz düğün olurmu gelürüm tebi...
Biriktir anacım harçlıklarını götüreceğin günden önce haber verde ne yiyeceğimi düşünem...İlk gidişimde tecrübesizlikten simite talim ettik :))cokacimcoook

Tamam olur götürürüm tabii ki cimcime ablam :) cokacimcoook
Dondurma da yeriz. :icecream:

X