İstanbul Bakırköy 12 Nisan Buluşma Fotoğrafları

kızlar ben sizlerle ilgili yorum yapmadım yaa özüürr
hepinizin maşallahıı varr allah sahibinize bağışlasınnn

Dedikodu yapmaktan mağazalara bakamadık ki, hee birde böcüğün yine çeyiz sancısı tuttu bir züccaciyeciye gittik ama bişi bulamadı böcükümmm
he yaa ama beğenemedım napım dığer mağazadakılerde aklım kalmıştı
süpersiniz
hepinizi birbirinizden güzelsiniz maşallah :nazar:
allah bozmasın dostluğunuz daim olsun
Şeniz
bütün güzeller toplanmış alışverişe gitmiş :nazar: :nazar: :nazar:
hepiniz fıstık gibisiniz
Şeniz
Vay Vay şunlara bak ne güzel çıkmşsınız yaaaa......
Şeniz
-----------------------maşallah maşallah maşllah----------------------
ne kadar tatlısınız hani bi laf vardır anasına bak kızını al o misalllll çok şekersinziii
----------------uğur böcüğü oy bu şirinlik ceyiz bakanıııııııı
hepiniz çiçisinizzzz:)
:eek: cok saol cnm
len böcük saçım beyaa kabarmış la şindi dikkat ettiydim de
kaldır onu çıbık :nazar:
olmas aslında burcu en guzelını koymuş daha çirkın halınde vardı unuttun mu :nazar:
dostluğunuz daim olsun :smiley-cool: yirim seni ben çeyis bakanı Şeniz
Şeniz
Tü tü tü maşallah süpersinizz kızlarrr :hooray:
Dostlugunuzz daim olsun inşallah ..
ßidahaki buluşmada bende geliyorumm kısmetseekaydirigubbakcemile
ınş cnm beklerız
allah razı olsun böcüküümm duygulandım neyapim eksi günler aklıma geldii :çok üzgünüm:
ne vuruyon bee

akln başına gelsın dıe vuruyom

Teşekkür ederiz kızlar, ama koskoca İstanbul buluşması olarak az kişiydik bir dahakine hepinizi istiyoruz. :p

kusum tskler
egem h geldın cnm
off ınş bıdahakı daha kalabalık olur bıde sıcak olur hava bende daha guzel gıyınırım:jeyyar:

kızlar nişsan vs. olsun sırf alışveriş için istanbula gelicem o meşhur bakırköy pazarına gidicem inşallah

bu ne ya ankarada böyle pazarlar yok çatlıyorum burda

Ayyy çok güzel..Çok isterdim gelmek.
Böcük deseydinya analarda geliyo diye. O zaman kesin gelirdik annemle ben. Tek başıma yollamıyo istanbula ne yapayım. Neyse bir dahakine cidden haberim olsun. Hepiniz çok güzelmişsiniz.

acemıperı ctesı gelcen ozmn yada bana takılcan pazar gelcen ben yardımcı olurum

nehırım anneler gelıyor demedık cunkum burcum ozelden dedı bende tabıkı gelsınler dedım öle yane son anda oldu bıdahakıne derım cnm merak etme

lepı tuhh be kacrdık sen genede de nerden beğendın hangı mağazadan

birara gidince ba-karsın belki hadi diyim sana da aşkın göksudan beğendimcaddenin üstünde hemenaltkatta köşede fuşya renkli dantelli siyahlı bi elbise gidip fotolarsam fopike koycam zaten parası fahişti alamdım 450 lira:nazar:

Dedikodu yapmaktan mağazalara bakamadık ki, hee birde böcüğün yine çeyiz sancısı tuttu bir züccaciyeciye gittik ama bişi bulamadı böcükümmm

bunlar beni de alıştırdılar eskiden elbise etek bakardım artık tabak çanak bakıyorum:roflol:
buaralar eskibene dönmeye çalışıom elbise bakarak:lepi:

yapma la habarım yok benden habarsız mi çektiydin yuhsa :nazar:

hanı yedığın sutlacın kapını ters cevırıp makınayıda otomata aldık ya unuttn mu:mymeka:

daha güzel mi :1shok: sakın ha daha mini giyicem dmeiş olmayasın sen sağda soldakilerlen kavga ederim baq :nazar:

yok nan bu yırtık olcak her yerı bu kadr ip ucu yeter kanımca:kahve:

acemıperı ctesı gelcen ozmn yada bana takılcan pazar gelcen ben yardımcı olurum

nehırım anneler gelıyor demedık cunkum burcum ozelden dedı bende tabıkı gelsınler dedım öle yane son anda oldu bıdahakıne derım cnm merak etme

cumartesi gelirim o zaman

istanbulu görmek istiyorum bir kere gitmiştim pek birşey anlamamıştım

ctesı ben en erken 2 cıkıyom cnm ama sen gelır baskasıyla gıderım dersen ozmn sen bılırsın
senın gelmen 2aya falan bulursa ozmn saatın onemı yok hava sıcak ve aydınlık olur benım ıcınde sorun kalmaz

X