İstanbul Bakırköy 12 Nisan Buluşma Fotoğrafları

ıst havası çarpıyo adamı:jeyyar: sıbel apla

ebru ortın nasıl gız işe yarar mıyım:jeyyar: aksam işe cıksam dıom

ıst havası çarpıyo adamı:jeyyar: sıbel apla

ebru ortın nasıl gız işe yarar mıyım:jeyyar: aksam işe cıksam dıom

beyaz corabınla kırmızı o kısacık elbısenı gy bak gene nasıl ıse yarıyon..:jeyyar:sen onlarla hıc ıse cıkmadın galbam..tuhhh nazar degmesın..erkekeler kurban olsun saaa:1hug:
mubarek gun pekte ılerı gtme ...sole bı goz at yeter...

güzel ve samimi bir ortam ,ve şık ve güzel hanımlar , daha ne olsun , uğuböcüğüm , seni gördüğüme memnun oldum ,tahmin ettiğim gibi şık zarif ve güzellllll,dostluğunuz daim olsun güzel bayanlar izmirden sevgilerrr:nazar::nazar::nazar:değmesin size

beyaz corabınla kırmızı o kısacık elbısenı gy bak gene nasıl ıse yarıyon..:jeyyar:sen onlarla hıc ıse cıkmadın galbam..tuhhh nazar degmesın..erkekeler kurban olsun saaa:1hug:
mubarek gun pekte ılerı gtme ...sole bı goz at yeter...
o daha nekı hava soğuktu az yaz gelsın sen gör benı :jeyyar:
güzel ve samimi bir ortam ,ve şık ve güzel hanımlar , daha ne olsun , uğuböcüğüm , seni gördüğüme memnun oldum ,tahmin ettiğim gibi şık zarif ve güzellllll,dostluğunuz daim olsun güzel bayanlar izmirden sevgilerrr:nazar::nazar::nazar:değmesin size

cnm ablam saol sende cok ıyı bı annesın torunlarında cok tatlu Şeniz

uğur böceği nerde canımmm

dün acayip şeyler yaptımmmm

hayatımda ilk kez piskopat oldum belkinn

ya dün haniii bir talibb vardı ya bücüğün..onun annesi bizdeydi...oturduk konuşurkenn üst komşu ve kızı eve geldi...aklınca kızını yapıcak...bizim nejla teyze bir haberr..mutfaktayım kahve götürcemm kız elimden alıyor nejla teyze nejla teyzee...kaptım mı gıcık...kadının dizinin dibinde..ben başladım konuşmaya nejla teyzeye dedim ki..işte benim arkadaş senin umutla buluştu kızla anlaştılar...kısa zamanda evercezz..nejla teyze şoktaa..nie ben bilmiyorumm..bende süprizzzzzzz dedim..umudu aradım dedim ki umut nejla teyze sana bir kız yapcak çirkin becerksiksizz bende böle yaptımmm..ohh iyi iyi dedi...uğraşamam annemin bulduğuylaaa...ben acmadım böcek konusunu yarın gitcemmm

ama kız birden değişti konuşmayanınn dili çzöüldüüü bir havalarrrrr

bak dedim nejla teyze kız numara yapmış sanaa..kadıncağızz zaten ben istemiyordum kii..dedi..

yani büle şeyler yaptımmmm.....

uğur böceğimm yoksun görüşürüz ben çıkıyorum..vapur kalkıcak...ben burcudan sana ulaşırım görüşmek üzereee..öptümmm

siz benim evlilik yıldönümümde buluşun
sonra da nispet yapar gibi fotoları ekleyin :eek:klava:
aferin size :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar:

X