İstanbul Bakırköy 12 Nisan Buluşma Fotoğrafları

burcu yok nan ona özel bulusma yapıyok:roflol:
ctesı olmaz zaten genel bı bulusma olsada ben gelemem

gulsah saol cnm

acemıperı kaybolun orda yanına bırını al ben bılem kayboluyom dıyım sana ben gecen yıl 5 tl gunes gozluğu almıstım:roflol: ama varya süper cok takmıyom zatı süs amaclı ama herkes cok pahalı bısı sanıyo nerden aldın falan dıyınce şok oluyorlar

gulsah saol cnm

acemıperı kaybolun orda yanına bırını al ben bılem kayboluyom dıyım sana ben gecen yıl 5 tl gunes gozluğu almıstım:roflol: ama varya süper cok takmıyom zatı süs amaclı ama herkes cok pahalı bısı sanıyo nerden aldın falan dıyınce şok oluyorlar

zati gıcık oluyom bu istanbul pazarlarına her şey var hem de sudan ucuz.

ben şimdiden aldıklarımı nasıl taşıyacağım derdine düştüm o kadar ucuzluğa dayanamam

Hepinizi gördüm kızlar delikafaduldendelikafadulden
Ule harbi çookk tatlısınız be uğurböcüğü ve lady çok çirkinsiniz bide kanka gibi poz vermişler...:dilcikar:
Lady len tam bir lazsın gözlere bakkk :asigim:

Ule harbi çookk tatlısınız be uğurböcüğü ve lady çok çirkinsiniz bide kanka gibi poz vermişler...:dilcikar:

hala yarılmadın mı la kıskançlıktan :nazar:

gözlerimden belli oluu demi laz olduum kafamçokkarıştı

Şeniz Şeniz Şeniz

herkes öle der çirkinim keşkem azcık makyaj yapsaydım bıdahakıne daha guzel olmak ıcın yapcam
gamyoncuiremsu

Hepiniz harikasınız. Neşeli bir buluşma olmuş belli. Hepinizin ağzı kulaklarında:)))Böcük kızçem toplantıda seni görmek ne güzel. Bol buluşmalı günler dileğiyle öpüyorum .

Süpersiniz kızlar...Böcüğüm havan batsın bu arada...Havalı böcüğüm ehüehü...

X