🔸İsm-i Azam Duasi 🔸

İsm-i Azam Dua listemiz
elimraaa elimraaa
hasbeee hasbeee 🌺
@dilhun80🌺
H M H M 🌺
Evva Evva 🌺
Umut_2019 Umut_2019 🌺
Magnifiaque Magnifiaque 🌺
namaste21 namaste21 🌺
SoLeiL12 SoLeiL12 🌺
aysenurt3991 aysenurt3991 🌺
KurkmantoluS KurkmantoluS 🌺

İsmim: Ayşenur aysenurt3991 aysenurt3991 duası🤲
Duam:Allah'ım sen peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine, şafi sıfatının kudretiyle kızım Zeynep'in tez zamanda şifasını ver saçlarının kaslarının kirpiklerinin dökülmesi dursun dokulen yerlerden yenileri gelsin normale dönsün bir daha da tekrarlamasın bu hastalik. Sen ki olmazları olduransın,sadece sen ol dersen olur tez zamanda olması için sifana yönlendir bizi, sifada sende dermanda senden başka umut kapımız yok sen şifanı esirgeme kızımdan onun gulen yüzünü soldurma Ya Rabbim. Peygamber efendimiz (s.a.v) o güzel insanın hatırına duamı kabul buyur Rabbim. Allahım elimi açtım rızana geldim dua eden arkadaşlarımın duaya vesile olan arkadaşımında niyetlerini sen kabul eyle. Amin 🤲🌹

🤲Duamiza niyet etmeden önce
Tövbe istiğfar , Salavat-i Şerife ve Besleme çekelim inşallah.
Rabbim kabul eylesin.
Herkes 111 defa okuyacaktir.
Süremiz 1 gün. Herkes sırası gelince duasını yazsın takib eden günlerde.

Allâhu-Hû , Melik'ün, Semî'un,Kâdir'un Kerîm'ün, Halîm'ün, Latif'ûn, Alîm'ün, Muîn'ûn, Sâdik'un" 111 defa okunur..

KurkmantoluS KurkmantoluS duası🤲
Bebeğimi hayırlı sağlıklı bi şekilde kucağıma almak ve layıkı ile anne olabilmek. Rabbimin Evladının olmasını isteyen tüm kadınlara hayırlı bi şekilde bu duyguyu tattırması. Kalbimdeki kinin öfkenin nefretin yerine güzel duyguların gelmesi

İsm-i Azam Dua listemiz
elimraaa elimraaa
hasbeee hasbeee
@dilhun80🌺
H M H M 🌺
Evva Evva
Umut_2019 Umut_2019
Magnifiaque Magnifiaque
namaste21 namaste21
SoLeiL12 SoLeiL12
aysenurt3991 aysenurt3991
KurkmantoluS KurkmantoluS

İsmim: Ayşenur aysenurt3991 aysenurt3991 duası🤲
Duam:Allah'ım sen peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine, şafi sıfatının kudretiyle kızım Zeynep'in tez zamanda şifasını ver saçlarının kaslarının kirpiklerinin dökülmesi dursun dokulen yerlerden yenileri gelsin normale dönsün bir daha da tekrarlamasın bu hastalik. Sen ki olmazları olduransın,sadece sen ol dersen olur tez zamanda olması için sifana yönlendir bizi, sifada sende dermanda senden başka umut kapımız yok sen şifanı esirgeme kızımdan onun gulen yüzünü soldurma Ya Rabbim. Peygamber efendimiz (s.a.v) o güzel insanın hatırına duamı kabul buyur Rabbim. Allahım elimi açtım rızana geldim dua eden arkadaşlarımın duaya vesile olan arkadaşımında niyetlerini sen kabul eyle. Amin 🤲🌹

🤲Duamiza niyet etmeden önce
Tövbe istiğfar , Salavat-i Şerife ve Besleme çekelim inşallah.
Rabbim kabul eylesin.
Herkes 111 defa okuyacaktir.
Süremiz 1 gün. Herkes sırası gelince duasını yazsın takib eden günlerde.

Allâhu-Hû , Melik'ün, Semî'un,Kâdir'un Kerîm'ün, Halîm'ün, Latif'ûn, Alîm'ün, Muîn'ûn, Sâdik'un" 111 defa okunur..
Okudum canım ben

• Beğen
Reactions: H M
H M H M kuzu yeni listede beni ekleme olur mu

• Beğen
Okudum rabbim kabul etsin inş
KurkmantoluS KurkmantoluS duası🤲
Bebeğimi hayırlı sağlıklı bi şekilde kucağıma almak ve layıkı ile anne olabilmek. Rabbimin Evladının olmasını isteyen tüm kadınlara hayırlı bi şekilde bu duyguyu tattırması. Kalbimdeki kinin öfkenin nefretin yerine güzel duyguların gelmesi

H M H M Canım bence bu defa ismi azam değilde salatı tefriciye okusak mı.?Herkes kabul ederse tabii.Ben çok istiyorum tefriciye okuması

• Beğen
X