🔸İsm-i Azam Duasi 🔸

H M Canım listeyi uzat istersen bizlerin sayısından düşürürsün. Ne kadar nefes, o kadar dua

Reactions: H M
Ay kızlar bitince sizi ekleyecehim yine insallah bende üzgünüm inanın ama şimdi hep karışır

Buna sen katıl lütfen..
Ben biliyorum senın dha cok ihtiyacın var ben cidden dualarda bulunmak ıcın gırdım bılıyosunuz benı..
Baska dualarda bulusurz yıne sen burdan devam et lütfen
Allah razı olsun cnm benim ya cok mutlu ettin beni gerçektensana da okucam bu duayı, dua da edicem Rabbim günlundeki muradini nasip etsin ins

İsm-i Azam Dua Listemiz
SoLeiL12 ( Rahime) 6
@Life light (Elif ) 6
H M (Hatice ) 6
@beratbedirhan (Hanife) 6
M Maviayyy ( Aliye ) 6
@goah 5
@Mimariye 5 (Özge )
burcusami 5
F Feyzaanrr 5 ( Feyza )
@Kzbnylmz (Kezban ) 5
@tiniminihaniim (Esra) 5
@Harlofia 5
Yazarhanim 5 (Vüsale)
namaste21 5
Z zinciriye 5
@Buluts34 ( Safiye ) 5
ummhnisa 5 (Ümmühan)
Magnifiaque 5
aysenurt3991 5 (Ayşenur )
R rana20 5
@Tospaagtd (Tuğçe) 6

Aşağıdaki ismi azam duasından sonra okuanacak kısa duayı adeti bitirince okuyup niyetine bağışlayın inşallah okudugunuz kişinin.

Kişi başı adet sayısını yazdım isimlerin yanına ,aşağıdaki duayı okuyoruz inşallah abdestli olmaya özen gösterelim.
Adetken okumuyoruz.Mazeretimiz
bittikten sonra devam edecegiz.
İster okudukça yazın isterseniz toplu şekilde bitirince yazın hepsini bitirdim diye.
14 gün içinde bitirelim
18 Mayıs 2021 Başlangıç
Bitiş Süresi 2 Haziran 2021

Rabbim dualarımızı kabul eylesin İsmi şerifleri hürmetine

İSM-İ AZAM

Bismillâhirrahmânirrahîm
Allâhumme innî es'eluke bienne lekel hamdu lâ ilâhe illâ entel mennânu yâ hannân yâ mennân
yâ bedîus semâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm
yâ hayyu yâ kayyûmu, lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimin allâhumme innî es'eluke biennî eşhedu enneke entallâhu lâ ilâhe illâ entel ehadus samedullezî lem yelid ve lem yûled ve lem yekun lehû kufuven ehad
elif lâm mîm
allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûm
ve ilâhukum ilâhun vâhidun lâ ilâhe illâ huver rahmânur rahîm
yâ zel celâli vel ikrâm
yâ erhamer râhimîne, allâhumme innî es'eluke bienneke entallâhu lâ ilâhe illâ entel vahidul ehadul ferdus samedullezi lem yelid ve lem yuled ve lem yekun lehû kufuven ehad, lâ ilâhe illâhu
vahdehû lâ şerîke lehû
lehul mulku ve lehul hamdu ve huve alâ kulli şey'in kadîr
lâ ilâhe illallâhu ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm
es'eluke bismikel eazzul ecellul ekrem
rabbî rabbî rabbî yâ rabbî yâ rabbi yâ rabbî lâ ilâhe illallâhu vahdehû lâ şerîke leh lehul mulku ve lehul hamdu ve huve alâ kulli şey'in kadîr
el hamdu lillâhi ve subhânallâhi vel hamdu lillâhi ve lâ ilâhe illallâhu vallâhu ekber ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.

ISM-I AZAM duasindan sonra okunacak dua
Allahumme ecib dağveti vegdi haceti bi rahmetike ya erhame'r-rahimin ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve eshabihi ecmeıne amin ya rabbe'l-alemin el'fatiha.

MEALI

Allah'tan başka ilah yoktur. Ancak, Celil ve Cebbar olan O'dur. O'ndan başka ilah yoktur. Ancak bütün kullarının hallerine vakıf olan ve kusurlarını örtbas edendir. Allah'tan başka ilah yoktur. Gece ile gündüzü halk eden O'dur. Allah'tan başka ilah yoktur. Tektir, şeriki yoktur, tektir ve birdir. Biz O'na hamdü sena ederiz. Allah'tan başka ilah yoktur. Ancak O vardır, tektir, ortağı yoktur. Tek bir Allah'tır. Biz O'na ibadet ederiz. Allah'tan başka ilah yoktur. Ancak O vardır, tektir ve ortağı yoktur. Tek bir ilahtır. Bizler O'na şükrederiz. Allah'tan başka ilah yoktur. Allah tektir, ortağı yoktur, Muhammed O'nun Resuü'dür. Hay ve Kayyum O'dur. Allah'ın rahmeti mahlukatının en hayırlısı olan Muhammedin al ve ashabının ve hepsinin üzerine olsun. Şehadet ederim ki Sen hem Rabbimiz ve hem de Halikimizsin. Allah'ım, beni mağfiret eyle, ey Allah, ey Allah, ey Allah Rahmetinle beni yarlığa Zira, Sen merhamet edenlerin en merhametlisisin.

liste kapalıdır

Nasıl oldun kötüyüm diyordun
Ya şafiyi bana mı cektınız anlamadımkı,
Aslında basım agrıyor ama daha iyiyim cok sukur..
Ya 2 gruba bırden bakınca bı anda yorgunluk cokuyor ama okumalara gecıncede rahatlıyorum.. Bak tefrıcıye cektım sımdı rahatladım daha iyiyim sağol sordugun ıcın balım bu arada

H M ay kizma bana ama anlamadim şimdi benim ismimim yaninda 5 yazıyor ya herkese 5 tane mi okucam

H M ay kizma bana ama anlamadim şimdi benim ismimim yaninda 5 yazıyor ya herkese 5 tane mi okucam
Ne yalan söyleyeyim yorumları okuyup anlamaya çalışıyorum ama yok anlayamadım.Şimdi adının yanında 6 yazanlara 6 kez 5 yazanlara 5 kez mi okunacak..Öyleyse sayı nasıl denkleşiyorBugün kafam birz yoğun anlamam güçleşti..
H M kusura bakma canım valla sormayayım dedim ama ..Bu arada adım Nilüfer eklersen sevinirim.

Kizlar siz diğer kişilerin yanında yazan sayıya değil kendi isminiz yanında yazan sayı kadar okuyorsunuz herkese.. kişi sayısındaki dengesizlik ten dolayi o şekilde dağıtmak durumunda kaldım.
Yan isminiz yanında yazan sayı neyse herkese okadar okuyorsunuz 5 yazıyorsa herkese 5 okuyorsunuz.

H M canım benim ismimi de ekler misin listeye

İsm-i Azam Dua Listemiz
SoLeiL12 ( Rahime) 6
@Life light (Elif ) 6
H M (Hatice ) 6
@beratbedirhan (Hanife) 6
M Maviayyy ( Aliye ) 6
@goah 5
@Mimariye 5 (Özge )
burcusami 5
F Feyzaanrr 5 ( Feyza )
@Kzbnylmz (Kezban ) 5
@tiniminihaniim (Esra) 5
@Harlofia 5
Yazarhanim 5 (Vüsale)
namaste21 5(nilüfer)
Z zinciriye 5
@Buluts34 ( Safiye ) 5
ummhnisa 5 (Ümmühan)
Magnifiaque 5 (Merve)
aysenurt3991 5 (Ayşenur )
R rana20 5(Rabia)
@Tospaagtd (Tuğçe) 6

Aşağıdaki ismi azam duasından sonra okuanacak kısa duayı adeti bitirince okuyup niyetine bağışlayın inşallah okudugunuz kişinin.

Kişi başı adet sayısını yazdım isimlerin yanına ,aşağıdaki duayı okuyoruz inşallah abdestli olmaya özen gösterelim.
Adetken okumuyoruz.Mazeretimiz
bittikten sonra devam edecegiz.
İster okudukça yazın isterseniz toplu şekilde bitirince yazın hepsini bitirdim diye.
14 gün içinde bitirelim
18 Mayıs 2021 Başlangıç
Bitiş Süresi 2 Haziran 2021

Rabbim dualarımızı kabul eylesin İsmi şerifleri hürmetine

İSM-İ AZAM

Bismillâhirrahmânirrahîm
Allâhumme innî es'eluke bienne lekel hamdu lâ ilâhe illâ entel mennânu yâ hannân yâ mennân
yâ bedîus semâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm
yâ hayyu yâ kayyûmu, lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimin allâhumme innî es'eluke biennî eşhedu enneke entallâhu lâ ilâhe illâ entel ehadus samedullezî lem yelid ve lem yûled ve lem yekun lehû kufuven ehad
elif lâm mîm
allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûm
ve ilâhukum ilâhun vâhidun lâ ilâhe illâ huver rahmânur rahîm
yâ zel celâli vel ikrâm
yâ erhamer râhimîne, allâhumme innî es'eluke bienneke entallâhu lâ ilâhe illâ entel vahidul ehadul ferdus samedullezi lem yelid ve lem yuled ve lem yekun lehû kufuven ehad, lâ ilâhe illâhu
vahdehû lâ şerîke lehû
lehul mulku ve lehul hamdu ve huve alâ kulli şey'in kadîr
lâ ilâhe illallâhu ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm
es'eluke bismikel eazzul ecellul ekrem
rabbî rabbî rabbî yâ rabbî yâ rabbi yâ rabbî lâ ilâhe illallâhu vahdehû lâ şerîke leh lehul mulku ve lehul hamdu ve huve alâ kulli şey'in kadîr
el hamdu lillâhi ve subhânallâhi vel hamdu lillâhi ve lâ ilâhe illallâhu vallâhu ekber ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.

ISM-I AZAM duasindan sonra okunacak dua
Allahumme ecib dağveti vegdi haceti bi rahmetike ya erhame'r-rahimin ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve eshabihi ecmeıne amin ya rabbe'l-alemin el'fatiha.

MEALI

Allah'tan başka ilah yoktur. Ancak, Celil ve Cebbar olan O'dur. O'ndan başka ilah yoktur. Ancak bütün kullarının hallerine vakıf olan ve kusurlarını örtbas edendir. Allah'tan başka ilah yoktur. Gece ile gündüzü halk eden O'dur. Allah'tan başka ilah yoktur. Tektir, şeriki yoktur, tektir ve birdir. Biz O'na hamdü sena ederiz. Allah'tan başka ilah yoktur. Ancak O vardır, tektir, ortağı yoktur. Tek bir Allah'tır. Biz O'na ibadet ederiz. Allah'tan başka ilah yoktur. Ancak O vardır, tektir ve ortağı yoktur. Tek bir ilahtır. Bizler O'na şükrederiz. Allah'tan başka ilah yoktur. Allah tektir, ortağı yoktur, Muhammed O'nun Resuü'dür. Hay ve Kayyum O'dur. Allah'ın rahmeti mahlukatının en hayırlısı olan Muhammedin al ve ashabının ve hepsinin üzerine olsun. Şehadet ederim ki Sen hem Rabbimiz ve hem de Halikimizsin. Allah'ım, beni mağfiret eyle, ey Allah, ey Allah, ey Allah Rahmetinle beni yarlığa Zira, Sen merhamet edenlerin en merhametlisisin.

liste kapalıdır

Iyide canım neden bazıları 6 bazıları 5 defa okuyor herkese..Ben 5 adetten 21 kişiye toplam 105 adet okuyucam 111 olmuyor..6 okuyan atkadaşlar 21 kişiye 126 adet okumuş oluyor.Hatimden 15 sayı fazla...
Yani 6 okuyan 6 kişi toplamda 756 adet 5 okuyan 15 arkadaş toplam 1575....Sonuçta grup olarak 2331 adet okumuş olacağız.Neden 2331 büyük hatim sayısımı oluyor..Ve neden hatim sayı 111 ken kimse 111 okumuyorda kimi 105 kimi 126 okuyor...Ben bir mantığa varamadım beynim yandı

Herkes sadece yanındakı rakamı okuyor ablacım ben anladım aslında..
Tam 111 e denk gelmesi ıcın kimine 6 kımıne 5 düşmüş..
6 kısıye 6 tane dusmus =36
15 kısıye 5 dusmus =75
Toplamda 111 yapıyor dogru
Sız ısımınızın yanında 5 yazıyorsa 5 okuyun 6 yazıyorsa 6 okuyun ablacım ne bır eksık ne bır fazla.. Kendınıze 1 fazla okumanızada gerek kalmıyor zaten sayı 111 tamamlanıyor otomatik yanlısım varsa düzelt H M

Toplamda sadece 5 tanemi okuyacağız..Ama herkese 5 tane okuyacaksın dedi H M kardeşimiz..Toplamda sadece 5 tane okuyacaksak 15 niye süre var ki.1 günde okunur

Bak canım herkese 5 okuyacaksın dedi arkadaş

Bak canım herkese 5 okuyacaksın dedi arkadaş
Evet 21 kısı var
21 kısıyede 111 tane ayrı ayrı okunmus olacak bu durumda
Sen ıstersen 1 gunde 21 kısıye adını nıyetlenerek 5 5 oku istersen günlere bolustur nasıl kolayına gelıyorsa..

Listeye 111 okunmayacak
Her kısiye 111 okunmus olacak orda bır herkesın aklı karıstı bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…