ıslak mendilden sonra kuruluyor musunuz??

arikan2009

İyiki varsın bebeğim..
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2009
621
0
kızlar bebişlerin altını ısalk mendille sildikten sonra biraz nemli kalıyor sanki. kurulamaya gerek var mı sizce..

kurulamıorum.biraz soğuk oluo avcumun içini basıp ısıtıyorum.okkader:ecrin_bebek:

ben ıslak mendıl değil de ıslak havlu olanlardan alıyorum.onlar okada ıslak olmuyor bıraz nemlı oluyor.bebişin cıldıne uyguladığımda da oyle kurulama gerektırecek ıslaklık olmuyor.
senınkı ıslak kalıyorsa mutlaka kurulanmalı.pişik yapabılır.

yok canım benimki de ıslak havlu yazıyor mendil değil ama yinede öyle bir nemlilik hissediyorum. ama o kadar nem rahatsız etmez herhalde zaten maşallah şimdiye kadar poposunda en ufak bir kızarıklık bile olmadı...

kızlar ben size tavsiye o ıslak mendil yada havluları kullanmayın.bebek cildi için hiç uygun değiller.arkadaşımın bir tanıdığı kızının poposunu hep ıslak mendille temizlemiş ve bir süre sonra cinsel organında yapışma olmuş ve ancak ameliyatla ayırabilmişler.ben küçük bir kaba su koyuyorum ve bu kap içinde ıslattığım pamukla temizliyorum sonra da hemen kuruluyorum en baştan beri böyle yapıyorum hiç bir sorun yaşamadım.ve zannedildiği kadar oyalayıcı birşey değil yaniıslak mendiller pratik diye kullanılıyorsa inanın kullanmaya değmez.

aslında haklısın ben de ilk 2 ay sadece pamuk kaynamış soğumuş su kullandım son bir aydır bunları kullanıyorum.. diğerinin daha iyi olduğu kesin ama buda çok pratik oluyor.. şimdi kafama takılır içim rahat etmez benim bunları dedin ya..

bende biraz ısıtıyorum ıslak mendili öle siliyorum tgekraradan kurulamıyorum canım çok ıslak kalıyorsa kurula pişik falan yapar yada ıslak mendilini değiştirip daha kuru olanlardan al canım

Ben 2 aylik olana kadar hep ilik su ve yumusak tulbentle siliyodum ama zor oluyo surekli islak mendil pratik oluyo diye islak mendil kullanmaya basladim ama ben sicak suyla yikiyorum islak mendili hem pisik yapmasin hemde poposuna soguk soguk degmesin diye ama kurulamiyorum hic pisigimiz olmadi ama ben surekli kremliyorum pisik olmasin diye

kızlar ıslak mendil soğuk oluor ya ben hep kalorifer peteğinin üstünde tutuorum paketi sıcacık oluo ozaman mendil tavsiye ederim pratik ısıtma yöntemi

kızlar ben size tavsiye o ıslak mendil yada havluları kullanmayın.bebek cildi için hiç uygun değiller.arkadaşımın bir tanıdığı kızının poposunu hep ıslak mendille temizlemiş ve bir süre sonra cinsel organında yapışma olmuş ve ancak ameliyatla ayırabilmişler.ben küçük bir kaba su koyuyorum ve bu kap içinde ıslattığım pamukla temizliyorum sonra da hemen kuruluyorum en baştan beri böyle yapıyorum hiç bir sorun yaşamadım.ve zannedildiği kadar oyalayıcı birşey değil yaniıslak mendiller pratik diye kullanılıyorsa inanın kullanmaya değmez.
canım bizim çocuk dr muz. cinsel organını haftada iki kez parmakların tutp ayırıp 20 ye kadar sayacaksın dedi..yoksa yapışır ameliyat yapmak zorunda kalırız deii..çok güzel yazmışsın..mutlaka sizde yapın haftada iki kez yeterli imiş..aslında ıslak mendille ilgisi yok onun..sürekli kapalı durduğu için et birbirine kaynıyor zamanla herhalde...lütfen bu konuya önem verelim ..

ayrıca ben de bi kaba ılık su koyup pamukla siliyorum bebişimin poposunu.çok nadirde olsa bazı gecelerde zor gliyor ıslak mendil kullanıyorum..ama kesinlikle kağıt havlu ile kuruluyorum çünkü nemli bırakıyor..buda pişiğe yol açıyor..ve tabi sonradanda arko krem kullanıyorum pişik olmasın diye...çok faydasını gördüm arko kremin..tavsiye ederim..

canım bizim çocuk dr muz. cinsel organını haftada iki kez parmakların tutp ayırıp 20 ye kadar sayacaksın dedi..yoksa yapışır ameliyat yapmak zorunda kalırız deii..çok güzel yazmışsın..mutlaka sizde yapın haftada iki kez yeterli imiş..aslında ıslak mendille ilgisi yok onun..sürekli kapalı durduğu için et birbirine kaynıyor zamanla herhalde...lütfen bu konuya önem verelim ..

bu dediğin kız bebekler için mi acaba:uhm:

bu dediğin kız bebekler için mi acaba:uhm:

evet canım, kız bebişler için.
ben de bi hafta önce geçtim ıslak mendile.ıslak pamuk kullanıyodum şiimdiye kadar.üstelik de çevremden gördüğüm o kadar baskıya rağmen.
şimdi ıslak mendil kullanıyom ama muhakkak yumuşak bi tuvalet kağıdıyla kuruluyorum sonrasında.en son da arko krem sürüyorum.

Ben 2 aylik olana kadar hep ilik su ve yumusak tulbentle siliyodum ama zor oluyo surekli islak mendil pratik oluyo diye islak mendil kullanmaya basladim ama ben sicak suyla yikiyorum islak mendili hem pisik yapmasin hemde poposuna soguk soguk degmesin diye ama kurulamiyorum hic pisigimiz olmadi ama ben surekli kremliyorum pisik olmasin diye
leylacım bende öyle temizliyorum son 1 hafta üşendiğim için ıslak mendille temziledim hemen pişik oldu bu zamana kadar hiç böyle problemimiz olmamıştı ıslak mendili gezmeye gittiğimizde yada dışardaolduğumuzda kullanıyorum

X