Oral ilişki sorunsalı

İlişkiden karşılıklı zevk alınmak isteniyorsa hani diyoruz ya ön sevişmeyi uzun tutmalı işte orda ön sevişmede hersey karşılıklı olmalı ben eşime oral yapıyorsam oda bana yapmalı belki de 13 yıllık evlilikte ilişkimizin halen güzel olması ön sevişmede ben ona o bana karşılıklı yapmamız zoraki veya görev gibi değil isteyerek yaptığımız için biz seviyoruz

Kibar cevap vermek zorunda değilsin. Bariz saçmalamış.
Ben şimdi buna ne diyim ki anlamayacak 🤭

Hayır olamaz. Bunu sevmeyen erkek, sanmıyorum ki olsun.
Karısından aldığı etkileşime göre karşı gibi davraniyordur olsa olsa yoksa bencede mümkün değil. Yapmaya karşıdır,tiksiniyordur vs ona ok diyebilirim ama kendine yapılmasına karşı olması için hiç bir sebep yok bence

Hayır olamaz. Bunu sevmeyen erkek, sanmıyorum ki olsun.
sevmeyen değil karşı olan erkek var oda benim eşim iyi birşey degil bize göre yani kanıtlanmıs bseyi yok ama mezhebimize göre muallakta olan bsey o yüzden tercihte etmiyoruz yoksa tabiki sever teklifte ettim mutlu etmek adına .. Bu cevabtan sonra olabilşyomus demekki dersiniz artk 🤣

Kızlar merhaba. Benim uzun zamandır rahatsız olduğum bir sorunum var. Her ne kadar bebiş dolayısıyla biraz seyrekleşmiş olsa da eşimle çok şükür güzel bir cinsel hayatımız var. Hemen hemen her ilişkide oral mutlaka yapar ama gelin görün ki ben temizlik ve koku takıntımdan kurtulamıyorum. Aslında bariz bir koku yok ama ter vs çok kapalı bölge illa kokar diye ilişki öncesi mutlaka güzel kokan bir ıslak mendille iyice temizlenme ihtiyacı duyuyorum. Duş bile almış olsam yine de iyice temizlemeden içim rahat etmiyor. Gelin görün ki bu noktada bir kısır döngü başlıyor. Islak mendil kullanımı haliyle akıntı yapıyor ve ben akıntı yüzünden daha çok ıslak mendil kullanma ihtiyacı duyuyorum. İlişki başlatacağını anladığım an anın büyüsünü bozup temizlenmek için tuvalete koşuyor olmam da cabası🤦Eşi oral yapan hanımlar sizler ne yapıyorsunuz? Ben bu döngüden nasıl kurtulurum bi akıl verin bana nolur 🙄
Genital bölge için jeller var onları kullanın öncesinde..

sevmeyen değil karşı olan erkek var oda benim eşim iyi birşey degil bize göre yani kanıtlanmıs bseyi yok ama mezhebimize göre muallakta olan bsey o yüzden tercihte etmiyoruz yoksa tabiki sever teklifte ettim mutlu etmek adına .. Bu cevabtan sonra olabilşyomus demekki dersiniz artk 🤣
Bence eşin çekiniyor…

X