Bebekten sonra hayat

Kızlar selam kimseyle konuşamıyorum size anlatmak istedim yeni bir bebeğim oldu 3 aylık biraz sıkıntılı zamanlar geçirdik eşim çok yardım etti fakat bizimde aramızda bebekten sonra soğukluk var sarılma öpme hiçbirşey yok eskisi gibi değiliz yabancı gibiyiz evde sadece cinsellik olunca yanaşıyor onun haricinde yok tartışmak için bahane arıyoruz resmen onun haricinde herşeyime kızıyor eleştiriyor herşeyi kendisi iyi bilir havalarında küçümsüyor ne yapsam sanki sürekli yanlış yapıyormuşum gibi davranıyor bana geçen gün instagramda dolaşırken o bir kadın videosuna denk geldi açık saçıktı neyse ben bakınca değiştirdi ben olmazsam bakıcakmıydın dedim gülüyor sadece çok uzatıyorsun gibi laflar ediyor ttendyoldan fantezi iç çamaşırlar arıyor bana bak bu nasıl gibisinden gösteriyor yani orda gösterilen ürünler kadınların pozları filan iyice sinirimi bozuyor eşim kendimide bu aralar beğenmiyorum ben mi çok abartıyorum sizce
Eşinizin agrasefiliginin nedeni acaba doğumdan sonra tamamen anne rolüne girip es olmayı kadin olmayi mi unuttunuz çünkü olabiliyor kadin ve erkek anne baba olduktan sonra eş olma rolünü bırakıyor bu da evliligi bitiriyor fantazi kiyafetlerine size gostermeden baksa veya kendini tatmin ediyor olsa altinda birsey ararim bence adam sizden beklentisini bu sekilde dile getiriyor

Eşinizin agrasefiliginin nedeni acaba doğumdan sonra tamamen anne rolüne girip es olmayı kadin olmayi mi unuttunuz çünkü olabiliyor kadin ve erkek anne baba olduktan sonra eş olma rolünü bırakıyor bu da evliligi bitiriyor fantazi kiyafetlerine size gostermeden baksa veya kendini tatmin ediyor olsa altinda birsey ararim bence adam sizden beklentisini bu sekilde dile getiriyor
Eşinin agresifliğine başlarım yani. Her durumda öncelik adamların gönlünü hoş etmek olmasın. yeni doğum yapmış kadına abuk sabuk konuşamasın mesela. Kadın bir süre sadece anne olmak istiyorsa adam buna saygı göstersin. Lohusalıktan yeni çıkmış bu kadın el insaf

Eşinin agresifliğine başlarım yani. Her durumda öncelik adamların gönlünü hoş etmek olmasın. yeni doğum yapmış kadına abuk sabuk konuşamasın mesela. Kadın bir süre sadece anne olmak istiyorsa adam buna saygı göstersin. Lohusalıktan yeni çıkmış bu kadın el insaf
Ben esinin davranisini yorumladım sadece adamin anlayisli anlayissiz olmasi beni bağlamaz konu bunu gösteriyor

Anlattıklarınızın hepsi normal.
Normal olan her şeyin size batması da normal.

Çocuktan sonra çok şey değişiyor ve adapte olmak zaman alıyor.

Kızlar selam kimseyle konuşamıyorum size anlatmak istedim yeni bir bebeğim oldu 3 aylık biraz sıkıntılı zamanlar geçirdik eşim çok yardım etti fakat bizimde aramızda bebekten sonra soğukluk var sarılma öpme hiçbirşey yok eskisi gibi değiliz yabancı gibiyiz evde sadece cinsellik olunca yanaşıyor onun haricinde yok tartışmak için bahane arıyoruz resmen onun haricinde herşeyime kızıyor eleştiriyor herşeyi kendisi iyi bilir havalarında küçümsüyor ne yapsam sanki sürekli yanlış yapıyormuşum gibi davranıyor bana geçen gün instagramda dolaşırken o bir kadın videosuna denk geldi açık saçıktı neyse ben bakınca değiştirdi ben olmazsam bakıcakmıydın dedim gülüyor sadece çok uzatıyorsun gibi laflar ediyor ttendyoldan fantezi iç çamaşırlar arıyor bana bak bu nasıl gibisinden gösteriyor yani orda gösterilen ürünler kadınların pozları filan iyice sinirimi bozuyor eşim kendimide bu aralar beğenmiyorum ben mi çok abartıyorum sizce

Bence eşiniz hödüğün teki, üzgünüm. Bebeğiniz daha küçücük, çok taze annesiniz. Size bağırıp çağırıp eleştirmesi, saçma sapan ergen hareketlerle sizi kötü hissettirmesi, diyet yap falan demesi hic normal değil.
Kendi ihtiyaçlarını kendi yönetmesi ve size farkettirmemesi gerekiyor.

Yani kadın orda bir can taşımış, doğurmuş, emziriyor bakıyor. Fiziksel ve ruhsal olarak alt üst olmuş, hayati değişmiş.
Adamın sex ihtiyacını da kadın düşünmesin bir zahmet. Kaldı ki cinsel hayat öyle veya böyle başlamış zaten.
Adam kadının hayatını kolaylaştırır, mutlu hissetmesini sağlarsa cinsel hayat da daha güzel gider zaten.

Benimde 6 buçuk aylık bebeğim var. Top gibi sezeryan göbeğim var 55 kiloyum 167 boyum var. Kocam ağzını açsa yolarım onu. Doğum yaptıktan sonra da asla vücudumu düşünmedim. (Süt olsun diye bitmeyen yemeler falan)Sezaryen izim hala kıpkırmızı.. cilt yapımdan dolayı izlerim çok zor geçer.
Bi zahmet bize de 3 5 ay zaman tanısınlar anne olalım. 9 ay beklemişiz kucağımıza almak için. Bunu anlayışla karşılamayan erkeğe ben yol veririm. Eşimde bunun bilincinde olduğu için hiç yorum yapmadı tipimle alakalı yapamaz da zaten. Arada beraber dalga geçtik bu durumla.
Kendimi 5. Aydan sonra topladım bende. Ondan önce uykusuzluk yorgunluk derken çapulcu gibi geziyordum evde. Bana o zaman gel sana seksi gecelik bakalım falan dese alır o geceliği ona giydirirdim kesin 😅Bu hafta reformar a başladım.Onuda kendim için yapıyorum.

Bence normal değil. Erkeğin ihtiyacı varsa kadının da ihtiyacı var. Kadın ihtiyacını manken fotoğraflarına bakarak giderirse ne denli mantıklı değilse bence erkeğin de mankenlere bakarak tatmin olması mantıklı değil. Hadi bunu yaptı, eşe nispet gibi yapması onur kırıcı; oldu olacak karşılıklı birbirlerine manken fotoğrafı göstersinler. Evet bir alışma süreci olabilir ama bunu eşler konuşabilmeli, birlikte aşabilmeli. Yoksa herkes fantezi dünyasında yaşarsa işimiz var.

Benim de sırt ağrılarım için başlamam lazım acilen. Kilo vereyim biraz da öyle gideyim diye diye sırtım gidiyor çünkü
Bende bel ve diz ağrılarım için gidiyorum. Sürekli bebeğim kucağımda dizim ve belim mahvoldu😅 sizde hiç kilo vermeyi beklemeyin giderken daha rahat verirsiniz

Bende bel ve diz ağrılarım için gidiyorum. Sürekli bebeğim kucağımda dizim ve belim mahvoldu😅 sizde hiç kilo vermeyi beklemeyin giderken daha rahat verirsiniz
Benim de bebekten. Emzirme pozisyonu ve kucakta uyutmadan kaynaklı sırt bel benim de🥲 baya kamburum çıktı yani. ben bi yazılayım da devamı gelir inşallah bakalım

X