Flörtümün kız eklemesi..

Merhaba hanımlar.
Uzatmadan derdimi paylaşmak istiyorum. Yaşım 23. Flört ettiğim kişide 23 yaşında. 3-4 aydır tanışma sürecindeydik. Henüz yüz yüze buluşma ayarlayamadık. O yüzden sadece telefon üzerinden yazışıyoruz,görüntülü araşıyoruz ve telefonlaşıyoruz. Yakın bir zamanda yüz yüze gelmeyi teklif etmişti. Bu aralar buluşma yerini ayarlayacaktık ta ki bugün başıma bir şey gelene kadar.
Kendisi bir sosyal medya uygulamasi var. Açıkça yazabiliyor muyuz buraya bilmiyorum ama tktok uygulaması. Oradan bir kız görüyor ve ınstada bu kız ile takipleşiyor. Bu arada bu olaydan oncede ara sıra kız takip ettigi oluyor ama genelde kızlar bunu takip etmiyor. Daha sonrada kızları çıkarıyor.
Ben çok dikkate almak istemiyordum. Tanışma sürecindeyiz sonuçta flört ediyoruz henüz bir ciddiyetimiz yok. Sevgili bile değiliz olabilir ekleyebilir gibi bir düşüncedeydim ama. tktoktan gorup eklemek de.. Biraz moralimi bozdu açıkçası bu konu.
Bu bey ile konuşmalı mıyım sizce bu konuyu?
Daha yüz yüze bile gelmedik. Acaba o yuzden mi henuz beni ciddiye almıyor da bu şekilde hareketler sergiliyor. Napacağımı pek bilemedim.
Bildiğim şey çok üzüldüm ve kırıldım. Bana karşı bir saygısızlık olarak görmeye başladım artık.
Yüzyüze gelmediğin adam için yorduğun parmaklara yazık.

X