İşin İcinden Çıkamıyorum

Ya çok teşekkür ederim evet ailem 1 yaş büyük yazdırmış kimliğe malesef doğuda çok sık olur annem de madem bu kadar takintilisin 22 ye küçült diyor iyi hissedersin
Hala o kafadan kurtulamıyorsun. Senin önce bu kafadan kurtulman lazım. Yaş küçültmek falan nasıl bir mantık anlam kuramadım?!

Öncelikle o yaş küçültme hiç dediğiniz gibi bir şey değil, bir tane akıllı yok mu o evde saçma sapan hadi yap demişler. Benim bir tanıdığım küçülttü yaşını, kimlikte büyük yazmışlar zamanında ablasi ölünce onun kimliğini vermişler diye. İspatladı küçülttü, çünkü 30larinda ve bakardı, takıntı yaptı, kompleks yaptı. Sonra ne oldu, geçenlerde yaştan dolayı emekli olamadi siz bir de gerçek yasınızdan küçük yazdirip boşuna yıllarca fazla mı çalışmak istiyorsun?

Ayrıca yürüme sorununuz varsa neden fizyoterapi okudunuz ki? Bir çok işi ayakta yapmaları gerekiyor. Gidin bir rapor alın engeliniz için, e kppssden atanıp o aileden uzaklasin. Maaş almaya başlayınca da düzgün birinden terapi alın. Sürekli gelip şikayet eden insanlara sinir oluyorum ya.

Çok ilginç bir istek şimdi yaş küçülcek ama yaşanmışlıklar küçülmeyecek? Zaten yaşadığınız 27 yıl silinmeyecek sadece kağıt üzerinde olan bir rakam neyi değiştirmiş olacak tam olarak + mahkeme neye göre küçültecek yaşı ? Kemik yaşınız bu mu ?

Ben kendimi iyi hissederim sandım küçültünce.Kycukken kaza geçirdim fizyoterapi ile hastalık birazcık geriledi bu yüzden fizyoterapist olmalıyım dedim

Doğrusu bende bilmiyorum ve işin içinden çıkamıyorum.krndimi iyi hissederim sandım 22 deyince insanlara

Bence siz memnuniyetsiz bir insansınız. Söylediğiniz kadar sıkıntı çektiğinizi sanmıyorum.
Burda saydığınız şeylere sahip olsanız da mutlu olamazsınız çünkü sorun sizin düşüncelerinizde

Corona döneminden sonraki yaşlarınızı saymayın diyorlardı da siz fazla ciddiye almış olmayasınız? Ay gülesim geldi kusura bakmayın. Kimlikte 22 yazsa inanacak mısınız yani 22 yaşında olduğunuza?

Ayrıca fiziksel engeliniz varken nasıl fizyoterapi lisans okuyup bitirebildiniz? Son iki sene hep stajları oluyor onların. Hasta nasıl alabildiniz?

Yamuk yürüyorum dedim tamamen sakatim demedim ki bir dönem uzatmalı bitirdim okulumu

Bugün depremin yıldönümü kardeşim, bu kadar küçük şeyleri dert etme.Nefes alabilmek bile ne güzel oysa,gerisi boş.Allah ömür versin,hepsi olur.

Kardeşiniz var mı?
Kardeşinizi şu sebeple soruyorum. Kardeşinizden küçük yapamazsınız yaşınızı.
Ayrıca yaş küçülünce bir güncelleme gelmeyecek size, siz gene aynı siz olacaksınız. Sadece sizi tanımayanları kandırabilirsiz , bu ne işinize yaratacak

2003 lu ve 2005 li kardesim var .evet beni tanıyan herkes yaşımı biliyor ama yeni bir yere atanıp sifirdan başlarım diye düşündüm saçma belki bilmiyorum

Ben de sana şükür sebebi vereyim.bu yaşa kadar nişanlanacak ya da ruhunda yara açabilecek kadar ilişki imkanı yakalayamayanlar da var.

Doğrusu bende bilmiyorum ve işin içinden çıkamıyorum.krndimi iyi hissederim sandım 22 deyince insanlara
Siz yine kendinizi iyi hissetmezsiniz kimlikte 22 yazınca 22 yaşında gözüküyor olmayacaksınız. Bu seher de yaşıma göre yaşlı gösteriyorum diye karalar baglarsiniz.
Bana çok karamsar geldiniz hayata bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor.
Genç yaşta hem evim hem arabam olsun tatilimde eksik olmasın yiyip içip gezeyim ohhh, kulağa ne güzel geliyor ama bu ülkede bunların aynı anda olması için zengin çocuğu olmanız gerekiyor. Yoksa bunlar için insanlar gençliğini çalışarak geçiriyor.

Haklısınız ama ben kendimi çok geç buldum ve çok baskıcı ailede hakaretle baskıyla büyüdüm gencligim gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…