İşin İcinden Çıkamıyorum

İnsan ilişkileri iyi gayet arkadaşları da var toplumda dalga da geçilmiyorlar aile içi zorbalığa birtek ben maruz kaldım ve sosyal problemleri olan birvtek benim aralarında
yani aynı ailede farklı farklı çocukla varsa tek sorun aile değildir üzgünüm. toplumda neden dalga geçiliyorsunuz kim yapıyor bunu

hayır tabii ki. sadece anlamaya çalışıyorum.
Ben temiz kalpli iyi niyetli kimseye bir kötülük yapmayan ama tpplum tarafından dışlanmış yapayalnız kimsenin arkadaş olmak istemediği kendi kimliğini bulamamış biriyim .Aile içi zorbalığı kardeşler arasında bir tek ben yaşadım ama diğer kardeslerimde anne ve babamı sevmiyor çok değişik bir aile yapım var

hayır tabii ki. sadece anlamaya çalışıyorum.
Neden bilmiyorum kimse beni sevmez iyi niyetle yaklaasam bile arkadaş olmak istemez ha en büyük etken karaktersiz oluşum nerede ne konusacagimi bilemem nasıl davranacagimi bilemem 5 yaşından itibaren ablamla abim yüzüme tukurmeye lakap takmaya basladilar 7 yaşından itibaren de dayaklar başladı bilmiyorum karakterim bu yüzden mi sekillenmedi yani hayatım koca bir hüsran hiç mutlu olmadım en mantıklı yol intihar heralde

kaç kardeşsin hem kardeş hem abla abi var belli ki stress topu olmuşsun. geçen sene kpssye girmiş miydin bir sürü atama var başvuru vs yap. 5 ay kaldı sık dişini fizyoterapi yüksek puanla alıyor ama kazandığına göre yapabilirsin. ya da klavye çalışıp katiplik vs dene. düz memurluk dene. senin o aileden uzaklaşmış olman lazım. kimse seni sevmiyorsa normal hayatta da farkında olmadığın garip huyların olabilir

5 kardeşiz evet düşünüyorum düşünüyorum bir sebep olmalı ya da direk itici geliyorum insanlara

5 kardeşiz evet düşünüyorum düşünüyorum bir sebep olmalı ya da direk itici geliyorum insanlara
ya çok tepeden bakıyorsun ya olur olmaz şeyler söylüyorsun ya da koku gibii bir sorun var ya da suratın aşık vs çeşitli çeşitli şeyler var psikolog psikiyatr ne diyor bu konuyla ilgili? ben de ortaokulda çok arkadaşı olan biriydim hiç sıkıntı yaşamazdım ama lisede içime çok kapanık bir çocuk oldum kimseyle konuşamadım edemedim 2. dönem tiyatroya katıldım 4 sene boyunca tiyatroyla ilgilendim üniversitede de devam ettim.benim kendimi yenmemi sağlamıştı. siz de böyle bir etkinlik düşünebilirsiniz kimsenin sizi tanımadığı. bakımsız vs birisi olabilir misiniz peki? suratı asık da olabilir yine

Asık suratlıyim doğru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…