Isimler Kesinleştimi:)

aman boşver takma meraklıcım kimse karışamaz walla biz talıyoruz 9 ay neler çekiyoruz evlatlarımız için onlaramı sorcakmışız gerçi benim kayınvalidem hiç karışmıoda sende karıştırtma wallahi alışmasınlar hem ikincinin erkek olcağı ne malummuşş hiç takma kafana boşver canımm

Yok anam bir tane yeter..... İkinciyi düşünmüyorum.. Çalışan anneler için bir tane yeter bence. Hem onun geleceği için bu daha iyi... İlk ve Son....

aaa ne gıcıkk yaa
sinir olurumm ben böyle şeylerrree...:mymeka:
hamile kaldığım zamann ben gerekenii söylediimm zatenn. çocuğumun isminii ancak ben ve eşim koyabilir onun dışında kimseye koydurmam demiştiimm...
kimsede ağzını açamadıı...
iyi valla sen doğur tüm sıkıntıyı çekk hoopp ismini başkalarıı koysunnn..

walla benim kocişim bile karışmadı ismine ben Ege istiyorum deyince cok begendim hayatım dedi benim gülüm..:asigim:

değil kaynanam kimseler karışamaz oğlumun ismine
bi ara kayınvalidemler egeye can yada han eklesen dediler kıyametleri kopardım
istimemmmmmmklava:klava:

Yok anam bir tane yeter..... İkinciyi düşünmüyorum.. Çalışan anneler için bir tane yeter bence. Hem onun geleceği için bu daha iyi... İlk ve Son....
bencede ilk ve son bir daha tövbe şaka bir yana bu dünyaya bir evlat getirmek bile büyük cesarteken ikincisini getiremem zor... bizim kızımıza kayınvalidemizin ismini vercez bizde zeynep ben önceden de isterdim kayınvalidem dünya iyisi onun gibi olsun istedim karışılması kötü tabiki karışılmaması lazım ama işte onlarda bize güzelim oğullarını verdiler karşılığı olacak tabi bu işin:

ya benim oğlumun bi ismi yok hala bebeğim diye seviyorum. eşime şu isim nasıl bu isim nasıl artık bi isim koyalım oğlumuza deyince bekle bakalım daha çok var diyo. babasının ismini koymak istiyo arada şakayla karışık hiç isim bulamassak dedesinin adını koyarız zaten nüfusa gidince ben istediğim ismi koyarım sen görürsün o zaman diyo.:1shok:zaten ablası öyle söylemişti daha cinsiyeti bile belli değildi erkek olcak ben biliyorum ve adıda babamın adı olcak demişti sinir olmuştum ama ses çıkarmamıştım.kızlar kaldı 40 günüm buhran geçirmek üzereyimmm:1shok::1shok:

begendigin hic bir isim yokmu canim..?? sen sec ismini.. ya da en azindqan esini denemek icin bir isimi begeniyormus gibi yap bakalim ne dicek?babasini ismini koymaya karar vermis gibi geliyo bana sanki .. son an a kadar beklio

hilmişcim canım benim ne isimler söylüyorum ahh ahh ama bekle bakalım daha çok var diyo.ya sona yaklaştıkça sinirime dokunmaya başladı. kız 45 gün var şunun şurasında insan oğluna hiç bi isim bulamazmı. banada baba ismi koymak istiyo gibi geliyo ama hep şakaya vuruyo şekerim benim herüff

babasının ismi ne canım cokmu kötü yaww :uhm:

ya arzucum ismin kötü olmasından değil. ben istiyorumki gizli saklı olmasın içinden ne geliyosa onu desin.açık açık söylesin yaw. adam yemiyoz ya kızımjeyyarjeyyar bu kadar korkacak ne var dimi ama:roflol::roflol:

srose canım valla son güne bırakma adam son gun babamın adı ne olcak dedimi napacaksın..hiç valla bende gizli gizli iş yapılmasından hoşlanmam bana aleni dediler ama :bbo:

bzi batuhan dedik kimseye laf düşmedi valla.şimdiden herkes alıştı bile...

amaaaa oğlum değilde kızım olsaydı ortalık karışacaktı kesin.eşimin annesi rahmetli olduğu için anne tarafı hep onun ismini koyarsın artık falan diyordu.bende bişey diyemiyodum tabii.ama yanına bir isim daha ekliyodum.işin kötüsü eşimde annesinin ismini istiyodu.sırf bu yüzden 2. çocuk fikrinden soğudum,ya kız olursa diye...ismi koymazsamda bir sürü tantana.eşimin anne tarafı başka isimle baba tarafı başka isimle çağıracak çocuğumu,benim tepemin tası atacak.amaaan neyse oğluşum oluyor.BATUHAN'ım...

Kislar benim eltim gecen sene 8. ayda dogumyapti ve bebek dogana kadar eltim batuhan diyordu dogum olunca kaynim babasini ismi diye tutturmus eltim önce neden birsey söylemedin demis zaten benim istedigim olacakti niye söyleyeyim demis sinir......Ve enson iki isim koymaya karar vermisler yurt disinda olduklari icinde yabancilar polisi batuhan ismini kabul etmemis kayniminda canina minnet konsolosluktan kagit almamis böyle isin var diye Anlayacaginiz kütükte dedesinin ismi olmus oldu.Su anda annesi ve cevresi hala batuhan diyor bende dahil .Kimse dedesinin ismini söylemiyor dogru düzgün ama trdekiler söyleniyor saniyor bakalim bu sene izine gidecekler eltim orada kiriz gecirir kesin ((Allahtan benim esim ailesine falan sormaz ismi ne olsun diye bu 3. bebegim hepsini biz koyduk..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…