Isimler Kesinleştimi:)

NXIXLXSXAH

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2007
307
14
BEN NİHAYET KIZIMA İSİM BEĞENEBİLDİM.ALLAH NASİP EDERSE ADI CEYLİN NUR OLACAK.CEYLİN CENNETE AÇILAN KAPI DEMEK.ÇOK KARARSIZLIKLAR YAŞADIM AMA SONUNDA BUNDA KARAR KILDIM.BEĞENDİĞİM DİĞER KIZ İSİMLERİ ŞUNLAR(HALA İSİM BULAMAMIŞLARA BELKİ KAYNAK OLUR):)

SUDE
DURU
İREM
REYYAN
ECRİN
AZRA
EBRAR
BERRA

evet bizimkide kesinleşti kac aydır aynı degiştirmeyi düşünmüyoruz cünkü alıştık artık

Dilem
:dance:

ceylin cok güzel ama nur ismine hep antipati duydum tanıdıgım bir kisi yuzunden
ama eminim senin kızıkona coook yakısacak
adasucum seninde dilemin coookkk gusel
benim de oğluşumun adın EGE olacak

kızlar isimleriniz çok güzel benim oğluşumun adı EGE olucak hidenin bebişiyle adaş olucaklar:))

benim kızımın ismide NEHİR kızlar bende değiştirmeyi düşünmüyorum çünkü hep adıyla hitap ediyorum ben bile alıştım şimdi başka isimle hitap edemem heraldee....

banim kıjımın adı ECRİN olacak göbek adı bile var MELEK. Birde ben yeni öğrendim bebeğin kulağına göbek adını da okurlar mış bilmiyodum

kızzzzzz çorumlu sende kaynananın adını koyacanda bi içine sinmedi kııııııııııııı :))))))))

Bizde Yiğit Eren Düşünüyoruz Kaç Aydir Ama Oğluşumu Iki Isimle Uğraştirmak Istemiyomm Sadece Erende Koyabilriz...ama Başka Isim Düşünmüorumm çünk çok Aliştik Ismine...

benim oğlumun ismide batuhan olacak.batu diyoruz başka bişey demiyoruz.alıştı artık yavrucak,değiştirmek olmaz.bebişimi soranlar bile batuhan napıyor diyorlar.
hepsi isimleriyle yaşasın kızlar.Allah nazarlardan saklasın...

Pa$am'IN ismi EFE KaaN ama simdiden ailem ve arkadaslarim eFe diolar sadece, Kaan i kullanmiolar.. acaba ikinci isim koymasam mi diorum :S ben genelde severken efe kaan die sesleniyorum.. yani efe kesinde kaan da biraz daha kararsizim ......

walla hilmiyecim sen bilirsin ama iki isim zor oluo benim eşim hiç istemedi 2 isim koymayı onun 2 ismi var çünkü:))genelde zaten öndeki isim sölenio zaten ama sen bilirsin genede canım...

ben kız olursa hep ela diyordum onun için rumuzum bile ela.oglum bile ela diye seviyor karnımı

Pa$am'IN ismi EFE KaaN ama simdiden ailem ve arkadaslarim eFe diolar sadece, Kaan i kullanmiolar.. acaba ikinci isim koymasam mi diorum :S ben genelde severken efe kaan die sesleniyorum.. yani efe kesinde kaan da biraz daha kararsizim ......

canım tabiki sen bilirsin amaa iki ismi kullanmak zor oluyoo örneğinn birileri efe biriler kaan dicekk. gerçi şu da var büyüdüğü zamandaa iki seçeneği olmuş olucak iki ismi olduğu için hangisini kullanmak isterse onu kullanıcakk o da güzel bişey..

Bizim ki de belli Halil Aras olacak. Ben hep anlamı olan bir isim istediğim için, ilk zamanlar Kayra istiyorduk ama yoğun muhalefetle karşılaşınca değiştirdik..uzun sağlıklı mutlu bir ömür nasip etsin allahım bebişlerimize..

benim kıjımın adı merve olucak inş. aylardır kızımı merve diye seviyorum başka içime sinen bir isim de bulamadım , sanki başka bir isim yok .. o kadar yani.... :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…