Isimler Kesinleştimi:)

banim kuşumun adıda ELİF AZRA olucak inşaallah.tabi son anda bi değişiklik olmazsa.ama yaklaşık 3 aydır elifim diye seviyorum.babasıda alıştı bu isme.hayırlısı olsun.

Benim kızımın adı Ayşe olucak.
O kadar çok alıştık ki bu isme eşim bile aradığında Ayşe ne yapıyor diye soruyor.

o iki seçenek olayı hiç olmuyor maalesef... çünkü yerleşmiş olarak kalıyor bir isim ve değiştirmek mümkün olmuyor. bizim ailede herkesin iki ismi var, o yüzden zorluğunu iyi bilirim. okulda başka evde başka olmaktan bıkmıştım. abimi ararlardı bizim kullanmadığımız ismi söylerlerdi ben de o kim diye bi düşünürdüm... eğer ikisi aynı anda kullanılmayacaksa gerçekten hiç gereği yok iki isim vermenin... iki isimli birinden tavsiyeler dinlediniz... şimdi beraber ve solo şarkılar :roflol: :roflol: :roflol:

evet yaa bizde alıştık tek isme kızıma öyle hitap ediyoruz ikinci isim koysakmı diye düşündük ama hic ilk ismin yanına başka bir isim begenemedik kulanılmıycagınıda biliyoruz eşimde hayır tek ismi olucak gerek yok iki isme diyor tek isimde karar verdik bizde bakalım

benim esim de ayse istiyor ama bakalim of ne zor ya ne yapcami iyce sasirdim uffffffffff:çok üzgünüm:

Benimde başlarda hiç hoşuma gitmemişti.
Ama anlamını öğrenince bu olacak dedim ve bir anda ısındım.
Anlamı rahat ve huzurlu yaşayan demekmiş. İnşallah kızımda isminin anlamıyla yaşar.ç
Canım eğer sen beğenmiyorsan eşinle konuş ikinizinde ortak beğendiği ismi koyun

kızlar bakmayın listede kızımın ismi Elvin Dila yazıyor ama biz ikisinden de vazgeçtik gibi...listeden de silmeye kıyamıyorum ismini dursun bakalım ismine kesin karar verinceye kadar... bu gidişle doğumdan sonra isim koycaz...eşim de sen merak etme sen hastanedeyken ben nüfus cüzdanını çıkartırım öğrenirsin ismini diyor....lülülülülülülaelaelaelaelae

umarım şaka yapıordur:smiley-cool:

benim yeğenimin ismi dila uremcim çok güzel bence söleemside çok güzel oluoo ama isim koymak çok zor gerçekten insan hiç bi ismi yakıştıramıo bebeğine...:icecream:

benim yeğenimin ismi dila uremcim çok güzel bence söleemside çok güzel oluoo ama isim koymak çok zor gerçekten insan hiç bi ismi yakıştıramıo bebeğine...:icecream:

doğru cnm insan bebeğine hiç bir ismi yakıştıramıyor biz de bu ara ilk düşüncemiz olan ZEYNEP DURU veya ZEYNEP DİLA üzerinde düşünüyoruz büyük ihtimal bunlardan biri olacakyerimseniben

bende KaaN dan vazgectim (simdilik) iki isimle ugrastirmak istemiyorum .. eFe olucak tek sanirsam.. fikrim degismezseeeeee

askıtocum bende senın gıbı ıkı ısımlı istemıyorum eren ısmınde daha çok yoğunlaştık ama yiğit ismınede kıyamıyorumm aynen çok kararsızım ne zormuşş yaaa insan bebiğine hiçbir isim yakıştıramıyorr.

ewet wallahi isim koymak pek zor ya bizde EGE ismini bulana kadar daha doğrusu bebeğimize yakıştırana kadar çok zorlandık ama sonunda karar verebildikk canım bebeğimin ismi kesinlikle EGE olucakk allahım hepimizin bebişlerini sağ salim kucağımıza almayı nasip etsinn isimleriyle yaşasınlar inşallah...

bebişlerimiz adlarıyla uzun ömürler uzun yıllar yaşamayı nasip etsin Allahımmm.tabi ilk önce doğsalardı alsaydık kollarımza inşallah oda olucak:asigim:

meraklıcım sen karar verdinmi oğluşunun ismine çok zor demiikarar vermek:)))

evet canımm tamer olucak inşallah:asigim:
eşimin adı taner oyle karar verdik.ama umut olmasını çok istedim.eşim çok istedi kıramadım.artık ikincisine ben karar veririm jeyyar
zor olmaz olurmu herkes bişeyler diyor klava:

çok güzel canımm adıyla yaşasın inşallahh baba oğul uyumlu olucaklar desene 2.yide sen koyarsın dediğin gibi ödeşmiş olursunuz:))))

öyle olucakta benden önce karar verenler var ikinci bebeğim için.
kim diceksin kaynanam
ikinci de erkek olcakmış onun adını kayınbabamın adını koycakmışızz
sırf bunun için doğurmam ikinciyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…