İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

Weiss ve ebis ikiside birbirinden farklı yorumlara sahipler açıkcası ikisininde uçlarda ki yorumlarından haz etmiyorum.

Missplayful sen bilirsin, bana goze kalem cekmeyi ogret ya. :26: Goz makyajinin hepsi bile degil, sadece kalem olsa olur.
Pratikle olur demistik 2 sene once, hala cekemiyorum. Kalem surup arkasindan tasanlari temizlemekten biktim yahu.

bir de editle demişim yani rezil etti beni bileydim ısınamadığım üyeye seçerdim kadişi

vay be arkamdan neler neler konuşulmuş böbrek taşları nolcek

neyse konuya gelelim;

AUS seni neden beğeniyorum biliyor musun? 1 yıl önce nasılsa tavırların hala öyle,herkese karşı öylesin.yani rüzgara göre yön belirlemiyorsun.işte bu özelliğini beğeniyorum.

İsim vererek teşekkür edeyim bende ;

Çok teşekkür ederim kadesacım

Anaam eşim karşımda oturuyor , öyle bir salak gülümseme ilişmiş ki mesajına okurken yüzüme(hani şu tebessüm edişten ağız yavaş yavaş kapanmaya başlar ya ) , ne oldu diye sordu
Kapı gibi kadınım , koca göbeğimle öyle her rüzgar beni evirip çeviremez

Ofisim , şimdi okudum çok güldüm
Saklanmaya çalışılan tüm gerçekler kadesa sayesinde çıkmış meydana

ayaz_07 öyle bi sinirimi zıplatıyosun ki sana baktıkça günümüz gençliğinden umudumu kesesim geliyo neyse ki aklı başında genç kızlarda çok bu forumda

Rossamariys-Baybe bu ukelalığını neye borçlusun diğer foruma yazssam herkez üstüne alınır adetim de değil arkadan atmak o yüzden buraya yazıyorum
farkettiysn bol kusurlu yazdım, başka işin yok ya bol bol imla hatası bulursun

Medcezir bilirsin forum olarak hassas olduğumuz konu "üslup"tur

Son düzenleme:
DatluCadu; savunucusu gibi göründüğümün farkındayım ama rozun üslubu bana sorunlu görünmedi..En azından ona "ukala" diyecek kadar

Son düzenleyen: Moderatör:
İsim vermeden topiğine mi özeniyorsunuz?
Polemiğe girmekse niyetiniz buyrun girin lakin polemiğin sonuçlarına katlanmak zorunda kaldığınızda "ama bu site yönetimi" diye başlayan cümleler kurmayın.

Sarduşum, canım senin adına çok mutluyum, seninle birlikte ben de heyecanlıyım Elhamdülillah bunu da duydum, şimdi bir kişi daha var burda onun da güzel haberini duymak nasip olur inşallah..

İnşallah herşey yolunda gider ve harika bir gebelik geçirirsin, Allah yar ve yardımcın olsun canım benim.

bitanemmmm çok tşkr ederim ay duygulandım, allah razı olsun bu yolda aldığım ve alacağım yardımların içinn
rabim seninde sağlıkla oğluşunu kucağına almanı nasip eder inşşş canım arkadaşımm eksik olma..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…