İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

Namı diğer mahsülcanım imzanı beğendim ama bir ekleyeceğim daha var:
'Türk çocuğu öksüz de kalmaz!' :KK16:

Namı değer Hayalcan'ım;
Ufak bir parantez ( Türklüğü kalbinde ebediyen yaşatan Türk ırkı sağolsun! ) En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Millan ; beni bu kadar merak ettiğini bilseydim GBT mi yazar öyle gezerdim forumda :KK1::KK1::KK1::KK16::KK54:

UfuruktenPrenses :KK69:

baya uzun zaman oldu,görüşemedik.. ama artık iletişim halindeyiz,yehuuuuu :KK19:

Esralorin hiçmi işin gücün yok senin hergün foto paylaşıyorsun amacın egolarınımı tatmin etmek sıkıcı ve itici şey seni.

Son düzenleme:
Namı diğer mahsülcan,
Ablanı arayıp beni whatsapp mahsunluğundan es geçiyorsun.
Yakın bir zaman içinde İzmit'e geldiğimde beni görmeye gelmezsen elimden çekeceğin var :KK51:
Özetle fiili sopadan değil de dilimdeki sopadan nasiplenirsin, beni ihmale devam edersen :KK53:

Son düzenleyen: Moderatör:
burası sevgi pıtırcıklaryla dolmuş.
beni seven herkesi seviim bende dermişim.:KK53:

Son düzenleme:
Namı değer hayyalcan, ihmalkarlığımın farkındayım, özür de diledik ya. Allahım yarabbim :KK19:
Antalyada olduğum süre zarfında olmadığı sürece kapım-gönlüm sana sonuna kadar açık. Hanım ablayla rutin konuşmalarımıza seni de dahil edelim, biz onunla 15 günde bir genel forum değerlendirmesi yapıyoruz :KK9:

Sevgili eski arkadaşım ofis, senden de ses çıkmamakta bir beğeniyle karşılık versen nolurdu?
Hep pas geç hep pas olmuyor :KK30:

ya hayyal abla unutur muyum ya:KK17:
kaç gündür ha mesaj atayım tanışayım ha konuşayım diye şeediyom ama utanıyorum:KK17:

Esralorin nickli üye;bana isim vermeden gönderme yapacağına buyur burda ismimi telaffuz edip yorumunu paylaşa bilirsin,kiblemem korkma:nazar:
Beni sana karşı yaptığım yorumlardan dolayı eğitimsiz olarak nitelemişsin,ben Ankara Bilkent üniversitesinde eğitim alıyorum ve herkesin girmeyi hayal ettiği bir bölümdeyim ,benim eğitim dışı hobi olarak okuduğum kitaplarda senin boyunu ikiye katlar,.
uslubum bazen senin gibiler yüzünden bozulabiliyor Buda benim karaterimle ilgili ,ben asla karşı durduğum hiç bir konuda sessiz kalıp susmam ,düzgün bir üslupla uyarırım anlamayana anlıyacağı tarzdada Cevabını veririm,karakterimi huyumu kimse değiştiremez bu aldığım eğitimde dahil ,eğerki ben senin tahmin ettiğin gibi bir insan olsaydım çevremde senin imreneceğin kişiler olmazdı.pek ev kızı arkadaşım yok işte onlar senin gibi düşündükleri için onlarla anlaşamıyorum.rahat ol kendini bukadar kibarlaşmak için kasma hepimiz insanız,sinirlenebiliriz,taşa biliriz oyuzden benim uslubumu sen düşünme,ben arkadaş çevremi sabitlemiş bir insanım,ama sen bu kibarlığındanda birşey kaybetme birgun senide bir gören olur,ezikliğini acısını benden çıkarma buda sana son yorumumdu:)

Son düzenleme:
BİBİSKREMVERSEM ; Hangi bölümü okuyorsun bilmiyorum ama üniversiteler senin seçtiğin branşta, konuyla ilgili akademik bilgi verir.. yani okuduğun bölüm seni bu alanda geliştirir,yetiştirir. Kastım bu değil. Belki de aldığın eğitimin nasıl doğru sosyalleşilir kısmına pek katkısı olmamış, o yüzden sana kişisel eğitim konusunda destek al demiştim.. Kişisel eğitim ile eğitim arasında çok fark var biliyorsun ki.. Ayrıca biliyor musun üniversite yalnızca kendi ayakların üzerinde durman konusunda sana bir şeyler katar onun dışında üniversitede okuduğun yaptığın her şeyi üniversite okumadan da deneyimleyebilirsin..üniversite okuyup da senin o sırf lisans eğitimi almadığı için aşağıladığın insanlar var ya (bunlar belki annelerimiz,babalarımız,her gün alışverişini yaptığın bakkal, her akşam çöpünü almaya gelen kapıcı,saçını başını yapan kuaför vs...) bir çok eğitimli insandan daha eğitimli ve sağlıklı düşünebilirler..Yani önemli olan o diplomayı eline almak değil. Esra Ceyda kardeşler de sizin okuldan mezundu diye hatırlıyorum. Bak bu iki kız kardeş de Ankara'nın en iyi okullarından mezun. Bilmem anlatabildim mi? Daha fazla da seninle muhatap olmak istemiyorum,bu senin için yazdığım son şey, çünkü görüyorum ki yavaş yavaş çirkinleşiyorsun ve ben bu tarz diyaloglara girmekten hoşlanmıyorum. Başarılar.

Sevgili arkadaşım ofis, 2009 dan bu yana 4 sene geçmiş eskimedik mi kızanım :KK52:

X