İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

Carrie ne zamandır görünmüyorsun nerelerdesin merak ediyorum :44:
Derinderin bir ara baya aktiftin forumda ama sen de ne zamandır yoksun :26:

Laale özlettin yorumlarını.Keşke bu kadar ender girmesen foruma...

Esmerimsin mario ile ilişkin nasıl gidiyor çok merak ediyorum.

datlucadu=çok fazla muhabbetim olmamasına rağmen çok ısındığım çıtı pıtı cimcime olduğunu düşündüğüm biri:76::76::76::89::89::89:

azerinnn=tanışmamızın açılışını yılan salatası topiğinde yaptığım ve ardından hoşsohbetiyle beni kendisine çekmeyi becerebilen azeri güzeli.Mütevazi,hoşgörülü ve ahtapot gibi heryere yetişebilen hamarat hatun

patsy=tam bir kapalı kutu olan,dertlerini hep içinde yaşayan,derdine ortak olup,onun biraz olsun rahatlamasını istediğim ve çok sevdiğim bir arkadaşım.

G-string_Giyen_Su_Aygiri=nickini çok beğendiğim ve hep görüntülü düşünmeme sebep verip beni gülümseten bir üye

pek fazla konuşma diyaloğumuz da olmamasına rağmen nickinden mi avatarından mı bilinmez :26:yorumlarını görünce okumadan geçemediğim biri

tesekkur ederim estosyilan salatasini unutmamana sevindim
mutevazi kismi da accik tartisilir sanki

NickimTam13Harf=avatarıyla dikkatimi çeken ve meraklı kişiliği ve meraklı yorumlarıyla beni hep gülümseten sevimli canayakın olduğunu düşündüğüm hoşsohbet biri

Elossa=10 parmağında 10 marifet derler ya tam da bu tarife uyduğunu düşündüğüm biri maşAllah

harika yemekler yaparak ve sunumuyla da asla yiyemem dediğimiz şeylerin bile en azından tadına bakmadan çıkamayacağımız bir mutfağı olan üye
mutfak becerisiyle de çok imrendiğim ve biraccıkın da kıskandığım biri

NickimTam13Harf=avatarıyla dikkatimi çeken ve meraklı kişiliği ve meraklı yorumlarıyla beni hep gülümseten sevimli canayakın olduğunu düşündüğüm hoşsohbet biri

Sayfanın sonuna doğru ilerlerken dedim biri de benden bahsetse bari

İşte bu noktada senin yorumunu gördüm, ben de gülümsedim Teşekkür ederim, sohbete de beklerim

cincikom: Sesini duydum, pırıl pırıl, sanırsın 18 yaşında bir çıtır
1 saat te sohbet ettik ayıptır söylemesi

Nikom: Özlüyorum ama ya

Rengom: Hem özlüyorum, hem buralarda fazla zaman geçirmesin istiyorum, bu ne yaman çelişkidir

Son düzenleme:

Bana söyleyene de bak senin sesin daha güzeldi sohbetin de tadı damağımda kaldı

Elifcino : Hiç mesajını görmedim ama hemen hemen her mesajın altında beğenisi var.

Mesajları okuduktan sonra sadece onun nicki gözüme çarpıyor. İlginç... :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…