isim koyma silsilesi

arkadasim esiyle bebek dogmadan isim koydular sonra kaynanasi benim adimi koymuyorsun diye alindigini soylemis...kocasi sen koş git nufusa ismi yazdir ..kiz agladi ama yapacak birsey yok

Cocugumu kiracagima seni kirarim sevket ne la deseydiniz ya :KK70:

arkadasim esiyle bebek dogmadan isim koydular sonra kaynanasi benim adimi koymuyorsun diye alindigini soylemis...kocasi sen koş git nufusa ismi yazdir ..kiz agladi ama yapacak birsey yok
Allahtan esım oyle bırı degıl
Yoksa krız olurdu bu

Ayenn doğmamış çocuğa daha hayırlısini istesinler önce önünde iyi bı bahane var bence iki Şevket üçüncuye ne gerek ki ben merak ettim cinsiyet ini öğrenince bize yaz ama erkek olursa sen eşini yanına çek bı de şöyle anlamı çok güzel bir isim bul ki yok diyemesinler ilk bu konuyu da eşine aç gerisi önemli değil bir der iki der susar

Kendi oğullarının adını şevket koysaymış ya bu kadar seviyosa
Tümsülaleyi şevket yapmış adam :KK70:

Kendi oğullarının adını şevket koysaymış ya bu kadar seviyosa
Tümsülaleyi şevket yapmış adam :KK70:
Kaynımın ismide babasının ismi
Eşimde babasjnın amcasının ismini taşıyor
Allahtan o güzel modası geçmeyecek alaya alınmayacak isimlerden

Sana nasıl davrandiklariyla bir ilgisi yokki.Tut ki sana süper davrandilar,el üstünde tuttular, yine de çok saçma bunu istemeleri.Ne isterseniz onu koyarsiniz, kimseyi de ilgilendirmez.

Cinsiyeti öğrendiğimizde bilerek iki babanın ismini koyacaz demiştim ne yapacaksın ikisi de güzel değil demişlerdi ama kaynanam ilk torununa kendi adı kondu diye En büyüğünden altın taktı ve o torununu ayrı sever. Kendi adı sanki modern isimmiş gibi davranır... önemli olan eşinizle sizin kararınız hatta daha da önemlisi eşinizin sizi ciddiye alıp almaması. Sonuçta nüfus cüzdanını erkekler gidip çıkarıyor .. gittiği yerde istediği ismi yazdırabilir :/ babam benim Adımı öyle yapmış mesela .. annem şok olmuş kavga gürültü ile ismime annemin koyduğu isim eklenmiş. Şimdi olsa mahkeme ile falan uğraşılır :/
Yanlış bilgi. Kimliği isterse anne de çıkarabilir doğum raporu ile giderse. Genelde anne yeni doğum yapıp bebekle ilgilendiği için baba çıkarıyor.

Sana nasıl davrandiklariyla bir ilgisi yokki.Tut ki sana süper davrandilar,el üstünde tuttular, yine de çok saçma bunu istemeleri.Ne isterseniz onu koyarsiniz, kimseyi de ilgilendirmez.
İşte onlara göre bu var demek oluyor
Adı koyulunca onu medt edıyor oluyorsunuz
Ben cok sevdıgım , hayatınds önrmli yer kaplayan insanın ismini koyarım cocuguma ilerde sıkıntı yasatmayacaksa
Ama şimdi bunun bana ne gıbı bir faydası oldu 8 yılda
Hadı mukkemmel ilişkiler kurduk ailece dıyelım
Cocuguma bu kotulugu hayatta yapmam

Yanlış bilgi. Kimliği isterse anne de çıkarabilir doğum raporu ile giderse. Genelde anne yeni doğum yapıp bebekle ilgilendiği için baba çıkarıyor.
Aynen öyle
Yenı dogum yapan kadın genelde ugrasmıyor bunlarla

X