iş yerindeki gıcık kızlar :)

bizim şirkettede var onlardan :))) amann ne komikler

Önceki çalıştığım yerde vardı bitane sonradan görme ama şu an çalıştığım yer mükemmel yaşıtım olan bisürü kız var çok güzel geçiyor vakitt:KK19::nazar:

bende kız mız yok Allahtan diğer birimlerde var onlarda bambaşka bir alem zaten :KK34:

eski işyerimde çok fenalardı ya kahve vakitleri çay sohbetlerı sabah kahvaltıları akçam 5 çayları vs veee bitip tükenmeyen dedikodular.....

Önceki çalıştığım yerde vardı bitane sonradan görme ama şu an çalıştığım yer mükemmel yaşıtım olan bisürü kız var çok güzel geçiyor vakitt:KK19::nazar:

yaa ne mutlu sana..ben ofiste tek başımayım saatler yıl gibi geçiyor:KK19::KK19:

bende kız mız yok Allahtan diğer birimlerde var onlarda bambaşka bir alem zaten :KK34:

eski işyerimde çok fenalardı ya kahve vakitleri çay sohbetlerı sabah kahvaltıları akçam 5 çayları vs veee bitip tükenmeyen dedikodular.....

öyle deme kızz kafa dengi olanlar iyi oluyo valla:KK52:

:)) bende calisicam da aksam 9 a kadar calisamam ya .d

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

amannn o sonradan görmeler çok fena oluyor valla bide bitane var fazla muhattap olmuyoruz tek kaldı kıskanç ne oldum delisi egoist ığğğ:KK1:

ayy burdakiler de hep 40 yaş üstü kimse bana hitap etmiyor çok sıkılıyorum
devamlı diyetteler öğlen herşeyi yiyip yiyip sonra yürüyüş yapıyolar
sonra da niye kilo veremiyoruz diye ağlıyolar
bitanesi de var evindeki bütün sorunları anlatıp anlatıp ağlıyo
bütün enerjimi emiyo kadın eve kamyon çarpmış gibi gidiyorum onun yüzünden
ayy içim bayıldı

şuanki işyerimden memnunum bütün kızlar çok iyi birbirinin arkasından kuyusunu kazan yok saolsunlar :nazar:

çok iş değiştiren bi insandım önceden.. çalışma arkadaşlarım kızlara acaip sinir olurdum sanki maaşı onlar veriyormuş gibi bi hawalar bi edalar ayy nefret eder hemen çıkardım...

heleki geçen sene bi çalıştığım yer vardıkiii orda erkek çalışma arkadaşımda Allahım ne çok kavga ederdik kedi köpek gibiydik resmen kaç kere bırakıp gidiyordum ofisten hep döndürüyordu beniii sonra yine kawga ederdik en sonunda bastım gitim tek başına kalmıştı duydumkii benden sonra o da çekip gitmiş hahahhah :KK1:

Her iş yerinde biri çıkar böyle. Takmamayı zamanla öğrenirsiniz..

Akraba yanında olduğum için rahatım kızlarda erkeklerde çok iyiler ama satışa gelen yeni bayan arkadaşta bi sinsilik var gibi

X