İş yerinde canım yanıyor

Onların tek yaptığı dedikodu anca

Hayır tabii dalga geçmeleri gerekmez sizin orada duruşunuz sağlayarak laf ettirmemeniz gerekiyor. Diğer taraftan işinizi de güzel yapmanız gerekiyor.
Sadece bir gün karıştırdım ve bunlar yaşandı.Etik hakkı arayıp müşteri gibi şikayet edecem

Onlr da size dışarıdan birine cevap yazıyor gibi yazarlar.
Ben bunlrı bunları yaşadım derseniz süreç daha farklı ilerler. Yaşadığımız herşeyin arkasında durabilmeliyiz.
Sırf maaş gününü bekliyorum 6 gün çıkabilmek için

etik hat senin kim olduğunu söylemez. gizli tutarlar. ama tabi müdürüm bunu tahmin edebilir. başkalarına da böyle yaptığını duydun mu sadece sen mi? bu tarz durumlarda diğer çalışan arkadaşları da arıyolar çünkü. diğerleri yalaklık modunda olup herşey süper güzeliz diyebilir.

Her gün dalga geçiliyorım ve iş yapamadığımda müdürlerim salak gerisekalı diyor kçümsüyor.mutlıda değilim her gün kapanış yapıyorum artık ayaklarım ağrıyor
Salak gerizk*lımı diyolar , herhalde bana dense onu orda yerin dibine gömerimmm , nasıl devam ediyorsun çalışmaya.
Birdaha derse ses kaydına fln al yada videoya.. elinde kanıt olsun. Sonra tehtit et bakkk nasıl tırsıyoo ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…