İş imkanı var mı acaba?

Arzu9823

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2024
89
31
26
Merhaba ben şuan kpss çalışıyorum ama eğer atanamazsam diye alternatif iş imkanları düşünüyorum makyaja karşı ilgim var şuan evde kendimi geliştirmeye çalışıyorum kısmet olursa kursa gidip sertifika vs almak istiyorum. Ama bu sektörde tanıdığım kimse yok o yüzden bilmiyorum Size sormak istediğim iş imkanı var mı acaba? Yani kursa gittikten sonra kuaförlerde iş bulabilir miyim

Bende istiyorum ama kendim için profesyonel makyaj yapmak istiyorum yoksa milleti memnun etmek zor

bir arkadasim makyöz ve deli para kazanıyor. ama o 14-15 yaslarından beri eğitimini alıp ilerledi 🥲

Mac, bobbi brown, bu iki firmaya çalışmak için başvuru yapabilirsiniz egitimleri çok iyi Kerimcan durmaz falan Mac artistiydi düne kadar Nişantaşı'nda sonra isterseniz kendinizi geliştirmek için kurslara falan yazılırsınız eğer böyle bir hedefiniz var ise.

Mac, bobbi brown, bu iki firmaya çalışmak için başvuru yapabilirsiniz egitimleri çok iyi Kerimcan durmaz falan Mac artistiydi düne kadar Nişantaşı'nda sonra isterseniz kendinizi geliştirmek için kurslara falan yazılırsınız eğer böyle bir hedefiniz var ise.
Teşekkür ederim evet kendimi geliştirmek istiyorum 🪷

X