İş bulma siteleriyle ilgili yardım lütfen arkadaşlar

Benim bütün sitelerde üyeliğim vardır. İşlerimide hep net üzerinden buldum, hepside seviyeli şirketlerdi. İhtiyacı olan muhakkak arar merak etme...

tatlım ne mezunuzun önlisans yazıyor bılgılerınde merak ettım
tşk ederim bende bu yıl son senem bende önlisans okuyorum bir telaş başladı hemen ıs bulmak ıstıyorum da

Ben de şu an çalıştığım işi internet üzerindeki bir iş bulma sitesinden bulum. Ama şimdi değiştirmek istiyorum. İş ararken de gene orada arıyorum ciddi olarak bu işi yapan 3 firma var zaten. Bir de biraz daha düşük profilli işler için (yanlış anlaşılma olmasın lütfen kimseyi kırmak istemem) mesela garsonluk sekreterlik kasiyerlik gibi bunun için de cvyolla diye br site var. Cv oluşturup biçok yere gönderiliyor. Ve arayan çok oluyor. Ben de yaptım ama dediğim gibi hep ufak firmalardan aradılar. ben gitmedim...
Zaten büyük firmalar hem gazete ilanı verip hem de bu siteden ilan veriyorlar, isteyen istediği yerden başvuruyor. Eğer özellikleriniz onların kriterlerine uygunsa nereden başvurduğunuz çok önemli değil....
Ayrıca 2 gün içinde başvurduğunuz tüm yerlerden aramalarını beklemeyin. Hatta moral bozmak istemem ama mart-nisana kadar beklemeyin... Malum kriz, firmalar bırakın yeni eleman almayı olanları işten çıkarıyorlar....

X