İs arkadasimin kina/dugunu

baby9999

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2024
22
0
26
Merhaba arkadaslar ben dun is arkadasimin kinasina gitmedim ama ameliyat sonrasi dinlenme icinde calistigim yerden rapor almistim is yapabilir haldeyim fakat baska sebeble almam gerekti
Ayrica dun işim vardi hastanede
Simdi kinasina gitmedim bugun nikahi var onada
Bu arkadasla arada konustum oldu diger is arkadaslarimla mesafeliyim ama onla biraz konusmuslugum var yani fakat cok samimide değilim bazen rahatsiz oldugumda oldu neyse
Yani sizce whatsapdan aciklama yapmali miyim? Tum ekip kinaya gitmiş , Yani niye takiyon onu dicen bilmiyorum arkadaslar dislanirim diye sanirim

Mesafeliyim diyorsunuz zaten niye dışlanmaktan korkuyorsunuz anlamadım
Onunla digerlerinden daha cok konusdum oldu , nisani hakkindada konusmustum . mesefeliyimde hepsi cok samimi takilip gittiler yani bu ozel gun ayip olmasin diye mesefelide olsam gitmem gereken bisey degilmi yanlismi dusunuyorum ben

Bu sabahdi gitmedim , aciklama yapmasam alirnirmi ki siz kizlar alinir misiniz is arkadasinizin gelmemesine o gelmeyenide bu yuzden dislar misiniz boyle tipler varmi is hayatinda
Çok yakın arkadaşımsa ve o gibi yanımda görmek istiyorsam alınırım, diğer türlü umurumda olmaz. Müsait bir zamanda tebrik edip hediyesini verirsiniz.

Çok yakın arkadaşımsa ve o gibi yanımda görmek istiyorsam alınırım, diğer türlü umurumda olmaz. Müsait bir zamanda tebrik edip hediyesini verirsiniz.
Hediye hiç vermedim bu durumda ben daha once ne verilir ki ? Siz ne verirdiniz .yuzune mi demeliyim sizce yoksa whatsapdan mi tebrik etmeliyim. Cok yabanciyim bu konulara ya

Hediye hiç vermedim bu durumda ben daha once ne verilir ki ? Siz ne verirdiniz .yuzune mi demeliyim sizce yoksa whatsapdan mi tebrik etmeliyim. Cok yabanciyim bu konulara ya
Ev hediyesi götürebilirsiniz, çok samimi değilsiniz galiba. Samimi olsaydınız bir ihtiyacı olup olmadığını sorabilirdiniz ama kafanıza göre bir şey alıp götürün artık.

Merhaba arkadaslar ben dun is arkadasimin kinasina gitmedim ama ameliyat sonrasi dinlenme icinde calistigim yerden rapor almistim is yapabilir haldeyim fakat baska sebeble almam gerekti
Ayrica dun işim vardi hastanede
Simdi kinasina gitmedim bugun nikahi var onada
Bu arkadasla arada konustum oldu diger is arkadaslarimla mesafeliyim ama onla biraz konusmuslugum var yani fakat cok samimide değilim bazen rahatsiz oldugumda oldu neyse
Yani sizce whatsapdan aciklama yapmali miyim? Tum ekip kinaya gitmiş , Yani niye takiyon onu dicen bilmiyorum arkadaslar dislanirim diye sanirim
Asıl açıklamalar ve gereksiz ozenler itici oluyor. Tam dışlanma aşırı hassasiyet gosterdıgınızde gelır
Bosvermıs umursamaz davranmak her zaman +1 dir, cazip olursunuz baskaları ıcın
Bence

Ev hediyesi götürebilirsiniz, çok samimi değilsiniz galiba. Samimi olsaydınız bir ihtiyacı olup olmadığını sorabilirdiniz ama kafanıza göre bir şey alıp götürün artık.
Cok degilim ki ? Ama konusuyodum arada severim kendisini ,sordumda biseye ihtiyacim yok dersede garip kacar simdi bana kalsa bardak felan gotursem hsjdjdsjs

Asıl açıklamalar ve gereksiz ozenler itici oluyor. Tam dışlanma aşırı hassasiyet gosterdıgınızde gelır
Bosvermıs umursamaz davranmak her zaman +1 dir, cazip olursunuz baskaları ıcın
Bence
Gercektenmi bu sekilde takilmak istiyorum aslinda ama alinir ayip olur diye cekincem var ,tam anlamadim bi kismi ,tam dislanma asiri hassasiyet gosterdiginizde gelir kismini yani

Bence şu anda whatsapptan yazmayın çünkü cevap veremez veya yüzeysel cevap verir bu sefer hepten yok bana mıydı tavrı diye düşünüp kendinizi yersiniz yani ben olsam öyle yapardım herhalde. Bu yüzden gördüğüm zaman tebrik ederdim, açıklama yapacak bir ortam olursa yapardım.

Ben böyle durumlarda içimden geldiği gibi davranırım. Şartları zorlamam.
Mesela iş yerinden bir arkadaşım vardı. Çok tatlı biri olduğunu düşündüğüm, yardimlasarak çalışmaktan keyif aldığım. Ama hiç dışarıya bir buluşma taşımadık. Benim için samimiyet o noktada kilitli mesela. Hatta bu sene başka yerde çalıştığı için özlediğime dair hal hatır mesajı bile yazdım. Görüşelim falan dedik ancak öyle kaldı. Geldi hepimizi ziyarete davetiye getirdi. Tebrik ettim mutluluklar diledim. Gelme konusuna insalllah dedim. Kinasina da nikahına da gidemedim.
Ama hediye için ortak para toplanıyordu. Katıldım.

Sonra hiç bir özel açıklama yapmadim ama gelemedim diye.

Bugun bir yerde karsilassak guzel hoş sohbet eder nasıl gidiyor diye sorarım. Kusura bakma gelmek nasip olmadı der kapatırım.
Yani benim kapatmam yeterli esasen onun içinde ne düşündüğünün çok önemi yok:)

X