is arkadasimin ilgisi...

Hahahah istersen sana yönlendirebilirim. Alman olmasina ragmen ince bir insan.
Benim esimde boyledi beni aldatirken bile ben okul icin evden cikardim, bakardim sabahin körunde arka sokakta arabada beni bekler kahvaltilik almis bana birde kahve almis okula götürür. Basimi vururum yararim gider bileklik alir gecmis olsun hediyesi olarak. Bana böyleleri denk geliyor, ama önemli olan sadik olmasiymis

yani adam ilgili belli ve ilgisini belli etmekten de kaçınmamış belli . Neden olmayacağını düşünüyorsun peki belki başta öyle hissediyorsundur. Boşandıktan sonra tekrar düşün istersen .

Nedense kısa zaman içinde hayatına biri girecek gibi hissim var kelebek.
belki mutluluğu hak ettiğini düşündüğüm için.allah doğru insanları çıkarsın hepimizin karsisina...

yani adam ilgili belli ve ilgisini belli etmekten de kaçınmamış belli . Neden olmayacağını düşünüyorsun peki belki başta öyle hissediyorsundur. Boşandıktan sonra tekrar düşün istersen .
Yok yukardaa belirtmistim kendisi alman ayrica musluman degil. Yani benim sevgilime oturup domuz eti pisiremem anlatabiliyor muym? birde görunüs olarak hic etkilenmiyorum, nasil diyeyim ben mesela bakimina, giyimime dikkat eden biriyimözenli ve modren giyinirim, kendisi 10-15 yil geriden geliyor.cok farkliyiz. Benim cizgim ona karsi cok net

Nedense kısa zaman içinde hayatına biri girecek gibi hissim var kelebek.
belki mutluluğu hak ettiğini düşündüğüm için.allah doğru insanları çıkarsın hepimizin karsisina...
Belki bana kanin isindigi icindir bana ? Ama Etrafimdaki herkes bunu soyluyor bana.
Bana ise okadar uzak geliyor. Ama hayatima birinin girmesini mutlu olmayi cok istiyorum :) aminnn herkesin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…