is arkadasimin ilgisi...

Adam baya baya ilgileniyo sizinle bence araya mesafe koymalisiniz siz ne kadar üzmek istemiyorum desenizde çünkü bu şekilde yakinliginiz devam ederse size açılması kesin gibi gorunuyo ve anlayıp anlamamazliktan gelmeniz karşı tarafı umutlandirabilir bile iyice çözülmez hale gelir sonra
haklisiniz acilirsa isler benim icin daha zor olur... hem kendiside daha cok rencide olmus olur.

Hoşlanıyor olabilir,yalnız kalma ni istemeyip görüşmek istiyor olabilir,sizi kendine yakın hissediyor birlikte vakit geçirmek istiyor olabilir.
bunlar ihtimaller eğer gereksiz ilgisinden rahatsız san iz soğuk davranın mesajlarına dönüş yapmayın oda anlayacaktır benzer durumu yaşamıştım ve uzaklasmistim

Merhaba arkadaslar...

daha önceki konularimda evliligimde yasadigim olayi, ve bosanma sürecinde oldugumu belirtmistim...
bu sefer sorunum ils arkadasim ve bana olan ilgisi.Bu zorlu sürecte ailem kadar yakin bayan /erkek is arkadaslarimda yanima oldu. Bazilari evine cagirdi( esi ve cocugu ile birlitke ) yemek yedik konustuk, bazilari ise tatilinden bile beni unutmayip mesajalrla destek oldular hala oluyor. Ama Birtane is arkadasim var yaklasik benden 4-5 yas büyük, onunla bu olaylari yasadigimda uzun uzun oturup konusmustuk, hep icimi dökmüstüm, kendisi bilgili oldugu icin (ve bir erkek oldugu icin) bana güzel yol göstermisti hukuki acidan da. olay tazeyken bana izinden bir resim getirmis altina güclü olup hayata gülümsemelisin diye mesaj yazmis bunu masama koymustu. buraya kadar hersey tamam.

Yavas yavas bu ilgi mesajlar hediyler artmaya basladi. Bana durmadan whatsapp üzerinden yazmalar , nebileyim dondurma yemeye götürmek istemesi, yemek yemege götürmek istemesi...Masamin üzerinde sabahlari buldugum cikolatalar. Örnek vermek gerekirse isyerimizde tamir icin isciler bulunmustu biri benim arkamdan bakmis, bana mesaaj atiyor is arkadasim bununla ilgil, bende farketmedim vs felan diyorum, kendisi bunun üzerine " sen kendinin farkinda degilsin herhalde, sen cok güzel bir bayansin, böyle baskalari gibi cekici yapmaya calismadigin icin dahada cekici geliyorsun baskalarina... ayrica meslegini aldigin egitimin sana katiklarini hatirlatmak istemiyorum bile, artik kendi degerinin farkinda o" yazmis bana.

bunun haricinde ben kendimi bu aralar eve kapatim yani is-ev bunu bildigi icin gel buraya gidelim, hata ben senin evine geleyim sen bana evini göster, sonra suraya buraya gidelim mesaji ( bu eve gelme konusunda tavrimi net belli ettim) . En sonunda ben hayir yalniz kalmak istiyorum dedikten sonu is arkadasim bir komedyenin gösterisi icin bilet almis, artik bundan kacamassin davetlimsin yazmis.

Esimle yaklasik 7 yil birliktelik ( bunun sadece 2-3 ayi evlilikti) bir süre gecirdim, kendisi hayatima giren ilk erkekti, ve ben baskalariyla flört felan yasamadim yada etmedim (esim haric disari karsi tam bir odundum) acikcasi yanlis anlasilmasin"tecrübem" olmadigi icin karar veremiyorum. Bu ilgi mi yoksa destek mi? dün yine sacma bir mesaj atmis, "eee saatleri öne aldin mi" diye, cevap yazmadim belki anlar diye. Bu insana sinirimi nasil koyabilirim? kendisini is arkadasi olarak cok seviyorum ve asla kirmak istemiyorum.

Ayrica ona karsi bisey hissetmiyorum, birsey hissetmem de söz konusu olmaz. Kültür olarak din olarak farkliyiz, ayrica dis görünüs olarak da kesinlikle birsey hissedebilecegim biri degil...

Öncelikle yazimin uzunlugu icin ve sonra türkcem icin simdiden özür diliyorum ve cevaplariniz icin tesekkür ediyorum.
Arkadaş kendini Reha muhtar sanıyor galiba.kadınların kotu zamanlarını kullanmak isteyen bir tip daha. Akil da yok olsa bir kadının böyle bir zamanda doğru şeyler hissedemeyecegini bilirdi.mesafe koyun zira is arkadaşınız sonra işyerinde canınızı sıkar

Arkadaş kendini Reha muhtar sanıyor galiba.kadınların kotu zamanlarını kullanmak isteyen bir tip daha. Akil da yok olsa bir kadının böyle bir zamanda doğru şeyler hissedemeyecegini bilirdi.mesafe koyun zira is arkadaşınız sonra işyerinde canınızı sıkar
Aynen öyle :KK70: allahtan hisslerimden eminim ve mantikli düsünüp onu sadece is arkadasi olrak görebiliyorum.

onunla bu olaylari yasadigimda uzun uzun oturup konusmustuk, hep icimi dökmüstüm, kendisi bilgili oldugu icin (ve bir erkek oldugu icin) bana güzel yol göstermisti hukuki acidan da.
bu yüzden olabilir mi acaba? sen eşinle olan problemlerini veya özelini elin adamına anlatıp içini dökmüşsün. belki de ona ilgin olduğunu düşünmüş. gaza gelmiş.

bu yüzden olabilir mi acaba? sen eşinle olan problemlerini veya özelini elin adamına anlatıp içini dökmüşsün. belki de ona ilgin olduğunu düşünmüş. gaza gelmiş.
Olabilir ama ben yasadiklarimdan tam 6 ay sonra yani ayrildiktan sonra anlattim. Ben aylarca bu durumumu icimde yasadim. Daha dogrusu bu bir nevi is yerindede bazi konulari ilgilendirdigi icin konuyu actim, yani ona özel olrak gidip anlatmadim, sadece boyle gelisti.

Hoşlanıyor olabilir,yalnız kalma ni istemeyip görüşmek istiyor olabilir,sizi kendine yakın hissediyor birlikte vakit geçirmek istiyor olabilir.
bunlar ihtimaller eğer gereksiz ilgisinden rahatsız san iz soğuk davranın mesajlarına dönüş yapmayın oda anlayacaktır benzer durumu yaşamıştım ve uzaklasmistim
Aynen artik vermiyorum cevap, umarim anlar

Adam sirnasiyorsa kiz ne yapsin? Ben kelebegin yakin arkadasiyim.. Arkadasimin az cok huyunu suyunu biliyorum. Kesinlikle yüz vermis olamaz..

Kelebek peki eski eşin hiç seninle iletisime gecmedi mi bu süreçte? Diger kadınla aile mi oldular yani...

Yani eski eşin seninle iletisime geciyorken yapıyosa bunu bence de acılmasi yakındır, bir yarışa girebilir çünkü onunla

Kelebek peki eski eşin hiç seninle iletisime gecmedi mi bu süreçte? Diger kadınla aile mi oldular yani...

Yani eski eşin seninle iletisime geciyorken yapıyosa bunu bence de acılmasi yakındır, bir yarışa girebilir çünkü onunla
Konuyu biliyormusunuz? Arada sirada bana pismanligini dile getiriyor, yani gece 3-4 lerde uyuyamiyorum uyku tutmuyor senin gibi birini uzdugum icin ozur dilerim, yada ben kendimi affedemiyorjm hergun mumun biraz daha sônuyor, allah sahidim hergün öluyoruk ben gibi mesajlar aliyorum. Birde belirtmistim ben once olayi kabullenmedim, etrafimda pervane oldu. SOnra ben kendisinin yalanlarinaa kandim daha dogrusu gercekleri misal kadinin hamile oldugunu ve bunu bile bile benimle evlendigini sonra ogrendim. Kavgalar ettik bu kaldigimiz beraber bir kac ay , buna birden babalik duygusu vs geldi daha sonra evden kovdum. Ondan sonra adam benden resmen kacti, öcümüsum gibi. Ve gecenlerde bunun pismanligini dile getirdi. Neden karisini kazanmaya cabalamadigni neden onu yassatan insan icin savasmadigini bilmiyormus bunun icin herseyin uzerine yemin etti. Ama direk bana affet yeniden baslayalim demedi.
Duyduguma göre sadece cocugunu gidip goruyormus, oldugu kdar babalik gorevinu yerine getirmeye calisiyormus. Ama ailesinin ynainda kaliyormus, kadinla da bir iliskisi yokmus, kendisi de bunu istemedigini belirtmis.
Psikolojik olarak da cokmus, ailede kimseyle konusmuyormus kendi basina kalmak istiyor, ayrica alkol kullnmayan insan alkole baslamis.

Is arkdasim insllah acilmaz, kirmak istemiyorum onu, genel olarak insanlari kirmamaya dikkat ederim, bu yuzden ona yavas yavas tepkimi belli edicem.

Konuyu biliyormusunuz? Arada sirada bana pismanligini dile getiriyor, yani gece 3-4 lerde uyuyamiyorum uyku tutmuyor senin gibi birini uzdugum icin ozur dilerim, yada ben kendimi affedemiyorjm hergun mumun biraz daha sônuyor, allah sahidim hergün öluyoruk ben gibi mesajlar aliyorum. Birde belirtmistim ben once olayi kabullenmedim, etrafimda pervane oldu. SOnra ben kendisinin yalanlarinaa kandim daha dogrusu gercekleri misal kadinin hamile oldugunu ve bunu bile bile benimle evlendigini sonra ogrendim. Kavgalar ettik bu kaldigimiz beraber bir kac ay , buna birden babalik duygusu vs geldi daha sonra evden kovdum. Ondan sonra adam benden resmen kacti, öcümüsum gibi. Ve gecenlerde bunun pismanligini dile getirdi. Neden karisini kazanmaya cabalamadigni neden onu yassatan insan icin savasmadigini bilmiyormus bunun icin herseyin uzerine yemin etti. Ama direk bana affet yeniden baslayalim demedi.
Duyduguma göre sadece cocugunu gidip goruyormus, oldugu kdar babalik gorevinu yerine getirmeye calisiyormus. Ama ailesinin ynainda kaliyormus, kadinla da bir iliskisi yokmus, kendisi de bunu istemedigini belirtmis.
Psikolojik olarak da cokmus, ailede kimseyle konusmuyormus kendi basina kalmak istiyor, ayrica alkol kullnmayan insan alkole baslamis.

Is arkdasim insllah acilmaz, kirmak istemiyorum onu, genel olarak insanlari kirmamaya dikkat ederim, bu yuzden ona yavas yavas tepkimi belli edicem.

Konunuzu biliyorum evet ve okurken etkilenmistim baya. Aldatmanın her türlüsü vardı... sizden önce olan bir cocuk olsa neyse ama oyle de degildi.. ben isin icinden cıkamamıstım kendimi sizin yerinize koydugumda. Ama siz gercekten cok iyisiniz, cok sevindim. :)

Evet birseyler hissetmiyorsanız tepkinizi koymalısınız, sonra iyi bi is arkadasınızdan olmayın. Ama eminim ki karsınıza o dogru insan cıktıgında da buraya konu acacaksınız "ayy ne giysem, ayy bana bakarken gördün vs vs.." :)

Mutlu günler olsun size. :)

adamın ilgisi (biraz rahat olsa da) iyi hoş da sende ondan hoşlansan etkilensen çok güzel bi başlangıç olurdu.. eski eşin yeniden başlayalım dese affedip kabul eder misin?

adamın ilgisi (biraz rahat olsa da) iyi hoş da sende ondan hoşlansan etkilensen çok güzel bi başlangıç olurdu.. eski eşin yeniden başlayalım dese affedip kabul eder misin?
Evet kendisinsen etkilensem cok guzek bir baslangic olabilirdi benim acimdam, amaMalesef olmasi imkansiz. Aramizda ucurumlar var.
Ama ben yeni birisiyle tanismak istiyorum, yeniden mutlu olmak istiyorum hayati dolu dolu yasayip anne olmak istiyorum.

Demiyeceginden adim gibi eminim, yani nasil diyeyim sacma olucak ama brad pitt gelir ayagima esim gelmez. Gelsede bundan sonra onunla birlikte olamam, dusunsenize evlenmeden 3-4 ay once kadinla yatio kalkmis, cocugu olmus, ve siz bunu dugundne 1 ay sonra ogrniyorsunuz. Ve sonrasinda sizi evde tek basina birakip gitmis biri. Yani ben kovdum tamam ama arkasina donup bakmadi. Ben cok kotu zamanlar gecirdim, en kotu olay ise esimin dostundan dogucak cocugunun dogumuna gitmesini gormekti, ve dogumda cocugu kucagina almis gulumseyerek pozlarini. Ve bunlari Benim gozlerim boyle seyler gordu, sonrasinda tek basima yasadiklarimi anlatmak bile istemiyorum. Siz olsaniz boyle bir insana guvenebiliri misiniz? Ben sevgimi bastirmaya calisiorum icimde, benim tek yollum bu. Bazen biseyleri birakmak, o seye tutunmaktan daha az acitir canimizi bende bu mantikla hareket ettim.

Evet kendisinsen etkilensem cok guzek bir baslangic olabilirdi benim acimdam, amaMalesef olmasi imkansiz. Aramizda ucurumlar var.
Ama ben yeni birisiyle tanismak istiyorum, yeniden mutlu olmak istiyorum hayati dolu dolu yasayip anne olmak istiyorum.

Demiyeceginden adim gibi eminim, yani nasil diyeyim sacma olucak ama brad pitt gelir ayagima esim gelmez. Gelsede bundan sonra onunla birlikte olamam, dusunsenize evlenmeden 3-4 ay once kadinla yatio kalkmis, cocugu olmus, ve siz bunu dugundne 1 ay sonra ogrniyorsunuz. Ve sonrasinda sizi evde tek basina birakip gitmis biri. Yani ben kovdum tamam ama arkasina donup bakmadi. Ben cok kotu zamanlar gecirdim, en kotu olay ise esimin dostundan dogucak cocugunun dogumuna gitmesini gormekti, ve dogumda cocugu kucagina almis gulumseyerek pozlarini. Ve bunlari Benim gozlerim boyle seyler gordu, sonrasinda tek basima yasadiklarimi anlatmak bile istemiyorum. Siz olsaniz boyle bir insana guvenebiliri misiniz? Ben sevgimi bastirmaya calisiorum icimde, benim tek yollum bu. Bazen biseyleri birakmak, o seye tutunmaktan daha az acitir canimizi bende bu mantikla hareket ettim.

haklısın o konunu hatırlıyorum... ben bile burda sinir olmuştum.. dilerim allahtan hiçbi zaman kendi içinde mutlu olamasın hep senin adını sayıklayarak hep pişman olarak yaşasın. sen de inşallah yeni birini bulur sever sevilir mutlu olursun..

haklısın o konunu hatırlıyorum... ben bile burda sinir olmuştum.. dilerim allahtan hiçbi zaman kendi içinde mutlu olamasın hep senin adını sayıklayarak hep pişman olarak yaşasın. sen de inşallah yeni birini bulur sever sevilir mutlu olursun..
Cok tsk ederim, guzel dilerklerin icin. Ben zaten dönmesini degil sadece ilahi adalet tarafindan cezasini bulmasini istiyorum :)

Konunuzu biliyorum evet ve okurken etkilenmistim baya. Aldatmanın her türlüsü vardı... sizden önce olan bir cocuk olsa neyse ama oyle de degildi.. ben isin icinden cıkamamıstım kendimi sizin yerinize koydugumda. Ama siz gercekten cok iyisiniz, cok sevindim. :)

Evet birseyler hissetmiyorsanız tepkinizi koymalısınız, sonra iyi bi is arkadasınızdan olmayın. Ama eminim ki karsınıza o dogru insan cıktıgında da buraya konu acacaksınız "ayy ne giysem, ayy bana bakarken gördün vs vs.." :)

Mutlu günler olsun size. :)
Evet cogu insanin kolay kolay atlatamacagi konuyu ben birsekilde yenmeye calistim / calisiyorum. Insallh benim esim türünun son örnegidir ve baskasi birdaha yasamaz boyle bir olayi :)
Insallah dediginiz gibi olur ve en kisa zamanda biriyle tanisir mutlu olurum. Ozamanda burda yazarim konu acip, esiminde sürundügünu tabiki belirtirim :KK70: sizede mutlu günler

Ben de istiyorum böyle bir adam :KK70:
Sabah bana çikiletalar getirsin:KK53: Notlar yazsın, sonracığıma evden çıkarsın beni. Koltukla bütünleştim malum. :KK14:
Olur dondurma da yeriz, yemek de yeriz, portakallı ördek de yeriz, böcek bile olur:KK53:

Ya konu sahibi bence sen biraz daha ilgisiz kalınca o anlar bence.

X