Is ariyorum

Yetkinsonla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2020
84
9
27
Merhaba arkadaşlar ben bir yıllık evliyim evlendiğim günden beri kaynanam altınları istedi ben vermeyi direkt girince Eşim beni evden kovdu 2 aylık kızımla baba evindeyim ailem bana ilk başlarda mama Ne bileyim bez alıyorlardı ama kardeşime evlendiriyorlar altın beyaz eşya derken onların da durumu kötüleşti ve kızımı onlara vermemi söylüyorlar bakamayacaklarını söylüyorlar kızım da beslenme yetersizi var anne sütü emmesi lazım Bir de kızım onları vermek istemiyorum Acaba evde yapabileceğim bir iş var mı Bir de köydeyim bana yardımcı olur musunuz Lütfen alay etmeyin çok kötü durumdayım

Pislik herife dava aç tedbir nafakası bağlasınlar. Ne olursa olsun sakın dönme o ayıya. Bebeğin biraz büyüsün çalışırsın şuanlık ailenden isteyeceksin bi şekilde, belediyelere de başvur

Görücü usulü ile evlendim evliliğim de annem istedi Ben istemedim Annem karar verdi bunu alacaksın dedi bitti
O zaman söyleyin annenize o torununa gül gibi bakacak. Hiç öyle bakamıyoruz babasına ver demeyi aklından bile geçirmesin. Kendinizi de bebeğinizi de ezdirmeyin sakın.

O zaman söyleyin annenize o torununa gül gibi bakacak. Hiç öyle bakamıyoruz babasına ver demeyi aklından bile geçirmesin. Kendinizi de bebeğinizi de ezdirmeyin sakın.
Söyledim Sen beni verdin Ben adama aşık mı oldum gittim dedim alacaksın dedin istemediğim halde zorla verdim şimdi Ben boşanmak istiyorum kızım da yanımda olmasını istiyorum dedim bir sana bakamıyoruz dedi o gündür bugündür annem benimle konuşmuyor Babam da ikide bir bez istesem ya da başka bir şey çocuk için babasına ver diyor

Çocuğunu gönderme ,ailen de çocuğunu göndermeyi nasıl teklif eder? Çocuğumu gonderecegime ben de giderim.

Çocuğunu gönderme ,ailen de çocuğunu göndermeyi nasıl teklif eder? Çocuğumu gonderecegime ben de giderim.
Demedim mi sanıyorsunuz Aslında benim de gitmemi istiyorlar halam amcam teyzem herkes bana kızıyor Biz de kocalarımızdan dayak yedik bu zamana kadar boşanmadık çocuğunuz var bir de Boşanmak ayıp adın çıkar kimsenin besleyecek kimsenin evinde kalmana izin verecek babanla Annem bugün verdi Yarın yok abilerin ablaların Sana bakmaz perişan olursun rezil olursun aslında bir iş bulsam ya Şimdilik ufak ufak ama ben kendime bir yer açmak istiyordum ailem hiçbir zaman izin vermediği için yapamadım biraz kendimi toparlasam bana yeter yani Ama çocuk olduğu için Kıpırdayamıyorum

Mehir için şahit var mı ? Altınların mehrine mi ait. Kaç Gr ortalama ? Eşin ne iş yapıyor mal mülk vs var mı ? Detay ver ki insanlar sana yol gostersin canım. Evde yapacağın işler sana kazandırmaz ,dolandirilma ihtimalin var bir yere girip çalışsan çocuğu göndermek isteyen anne baba sen isteyken o çocuğa bakmaz. Ya kocanın evine dönüp hayatını en azından şimdilik yoluna koymaya bakacaksın, ya da boşanıp mehir, nafaka vs geçinmeye çalışacaksın.

Mehir sadece lafta Bizim burada çok boşanma olmaz Hatta hiç olmaz bu yüzden Mihri istesem de vermezler Mehir 2 metre zincirim bir de maşallah çeyrekli

Sen bana kalırsa geri dön. Altınlarını garantiye al kocandan da ufak ufak gizli saklı birikim yap. Varsa lise diplomam ortaöğretim kpss için hazirlan. Babanın evinde o cocuk perisan olacak belli.

Gram olarak istemiyoruz sadece istediklerimiz istiyoruz örnek 2 metre zincir 10 bilezik 3 yüzük nişan hariç bir de çeyrekli künye Bir de düğünde takılanlar var odanın kimine kadar takarsa yani
Bebişim biliyorum hani kabaca hesap yapalım diye söyledim. Örneğin bizde bilezik 30 Gr dan yapılır sizde 10 grdan. Altınların iyiymiş sen gittikten sonra eşin annesine vermemiştir değil mi?

Bebişim biliyorum hani kabaca hesap yapalım diye söyledim. Örneğin bizde bilezik 30 Gr dan yapılır sizde 10 grdan. Altınların iyiymiş sen gittikten sonra eşin annesine vermemiştir değil mi?
Veremez dedim ya benim iznim olmadan veremez ya evlendiğimin haftasında altınları geldi benden istedi bozduracakmış sürekli çatışıyorduk ama burada ya geleceğimizi hiç sanmıyordum verirlerse Ailem beni göndermez ama çocuğu elimden alır gönderirler ablam bizzat bana söyledi bir çocuğa ancak babası bakar kimse bakamaz

Senin eşinle sorunun yok demek ki ? Senin iznin olmadan altınları vermediğine göre. Eğer eşinle bir sikintin yoksa tek sorun kayın ailesiyse geri dön. En azından toparlanana kadar. Ailen sana hayatı zindan edecek ne farkı var el kapısından ?

Evet eşimle pek sorunum yok hatta hiç yok iyi anlaşıyorduk ama annesi altınları istediği için bir de annesinin sözünü dinliyor senden vazgeçerim annemden vazgeçmem diyor ama ben eşimden bayağı soğudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…