intihar etmiş ne olur yardım edin:(

canım boşver ... bu zamana kadar nasıl kararlıysan aynı şekilde devam et... üzülme de hiç ... seni aldatırken o hiç mi düşünmemiş çok mu yanlışım ; ona karşı gaddarmıyım ; saygısız mıyım diye...
aldatmak onun seçimi ; sana hakaret etmek ; huzursuz etmek onun seçimi ... intihar da onun seçimi... herkes seçimlerinin sonucuna katlanmak zorunda ... sen de huzuru ve mutluluğu seçmiş olursun bence ondan uzak durarak... hiç "umarım" filan gibi sözlerle kendi aklını karıştırma... ummak yok bu durumda "kararlı " olmak var...
ilk iş olarak TELEFON NUMARANI HEMEN AMA HEMEN DEĞİŞTİRİYORSUN...
hem ondan haber alamazsan daha rahat ilerlersin yolunda... :)

intihar ettiğine eminmisin canım???? arkadaşıyla komplo kurmuş olabilir..
benim 2,5 yıllık ilişkim aldatma üzeri bitti intihar ederim dedi ama aldırmadım en son hakaret etmesiyle ''daha fazla küçülme gözümde '' diyip tamamen bittirdim

canim inanma ya,intihar etmis bir belge var mi yok zaten sana gelip arkadasi diyorsa hic inanma ailem duymasin,aileme dersen seni affetmem demesi hep yalani ortaya cikmasin diye...ayrica intihar etti diyelim yinede bu kisiyle olur musun?bi kere kisiligi oturmamis birisi demektir ve herseyde seni intiharla tehtid edecek bence inanma kendi yoluna bak...haa ayrica intihar edecek adam aldatmazdi,hic düsünüyor musun o seni aldatmis yani o zaman seni sevmiyormus simdi canina zarar mi verecek pehh....inanmadim ama ALLAH yinede günah yazmasin bana:)

benimdeböyle bi ilişkim vardı..
her ayrıldığımızda ya bileklerini kesiyodu!!!!!
ya hap içiyodu!!!!
sağolsunlar hep arkadaşları arıyodu!!!
ailesi nedense bilmiyodu..
yani güzelim inanma bu klasik numaralara...
benim eski sevgili turp gibiymiş maşallah..
ben evlendim...
o kendinde hala yaşama gücünü buluyo ne güzelll

1) intihar edecek kadar seni seven adam aldatmaz,aldatırken aklı nerdeymiş

2)zaten adam belli ki hasta ne olursa olsun böyle birinden uzak dururdum

3)sana küfürler hakaretler etmeye devam ediyor,sen bununla barışsan da birşey değişmeyecek emin ol..

4)intihar etmiş,arkadaşı seni aramış fln...çok duyduk,okuduk böyle şeyler burda bence hiç inandırıcı değil..

5)yine de endişeleniyorsan annesini ara,oğlunuzun bir sorunu varmış ben detaylarını bilmiyorum ama bir gidin,bakın de, intihar olayının yalan olma olasılığı var,kadının da yüreğine inmesin...sen kesinlikle gitme..anneme söylersen affetmem demiş..seni affetse nolur affetmese nolur bu saatten sonra...

:hooray::hooray:düşüncelerime tercüman oldun kardeş sağol aynen katılıyorum arkadaşa pink uzak dur bence Allah fırsat vermiş tanı diye işte yumuşama bu saatten sonrayasakkelime :lepi:

intihar edecek adam neden aldatsinki?
bencede uydurma arkadasinida kullanmis
ayrica annesine neden haber vermeni istemiyor ?
oda sacma geldi bana ilk bencede ailesine haber verilir ugruna intihar ettigi kisiye degil

seni gerçekten seven biri kesinlikle aldatmaz 1.
karakteri sağlam olsa intihar gibi insanı küçültücü saçma bir duruma kendisini sokmaz ya da böyle bir yalan söylemez 2.
seni bu kadar düşünse gece 12 de evini arayıp aileni de rahatsız edip seni kötü bir pozisyona sokmaz 3
sana küfür edebildiğine göre ya çok asabi kendini bilmeyen yada gerçekten kişiliği oturmamış bir insan 4. ortada sana değer verdiğini gösteren hiçbir şey yok arkadaşım hiç dert etmene bile gerek yok bırak o layığını bulsun seni haketmiyor demekki...

canım kesınlıkle haklısın.. bugun bı kac aradı hıc acmadım msj fln attı cvp vermedım ve aslada vermıycem..

canım boşver ... bu zamana kadar nasıl kararlıysan aynı şekilde devam et... üzülme de hiç ... seni aldatırken o hiç mi düşünmemiş çok mu yanlışım ; ona karşı gaddarmıyım ; saygısız mıyım diye...
aldatmak onun seçimi ; sana hakaret etmek ; huzursuz etmek onun seçimi ... intihar da onun seçimi... herkes seçimlerinin sonucuna katlanmak zorunda ... sen de huzuru ve mutluluğu seçmiş olursun bence ondan uzak durarak... hiç "umarım" filan gibi sözlerle kendi aklını karıştırma... ummak yok bu durumda "kararlı " olmak var...
ilk iş olarak TELEFON NUMARANI HEMEN AMA HEMEN DEĞİŞTİRİYORSUN...
hem ondan haber alamazsan daha rahat ilerlersin yolunda... :)

evet canım hergecen gun daha da kararlı oluyorum zaten yarın da ilk işim tel numaramı değiştirmek. onunla ilgili hiçbişeyi duymak görmek istemiyorum artık..

bende inanmıyorum açıkcası erkeklerin 2 sözünden 1i yalan hele bu seni aldatmış sabıkalı bir şahıs...bence 10 kere düşün 1 kere yanıt ver karakter değişmez, bir insan önce neyse sonrada odur, ii şanslar..

X