intihar etmiş ne olur yardım edin:(

......................................

Son düzenleyen: Moderatör:
......................................

sen ona acıyıp insan olarak yanında olursan asla peşini bırakmaz uzaklaştığını gördüğü an yine aynı şeyleri tekrarlar,küfreder,intahar edicem der...ne durumda olursa olsun seni üzmüş kırmış aldatmış,asla geri dönüp bakma bile.Seni rahatsız etmeye devam ederse son çaren savcılığa başvur.Bu onun için caydırıcı olabilir...

..........................................................

Son düzenleme:
ayy sakın arkada bile bakma
hem seni aldatsın zor durumda bıraksın küfürler ettsin
gitsin o cehenneme direk olsun
sakın canını sıkma

canım gerçekten ölmek isteyen ınsan hapı denemez. hapla ıntıhar edenler psikolojısı kendini acındırmak ılgı çekmek oluyor genelde. e bu çocukta madem o kadar aramış. ıntıhar ettıgınde de bayılmadan once bır msj yazar değil mi şuanda gidiciyim benı affet dıye:) banada yalan geldi. doğru bıle olsa çok ucuz bır numara bu:)

cnm allah kurtarmış seni,sakın yeme bu oyunları asla açma o telefonunu

....................................

arkadaşlarında dediği gibi bence de kesinlikle numara yapıyor.intihar girişiminde bulunmamıştır.amacı zaten seni geri kazanmak lütfen uzak dur ondan.böyle biriyle arkadaşım çıkmıştı.şimdi neden ayrıldılar hatırlayamıyorum.öğrenciydik ozaman.aramalar mesajlar tehtidler sonunda kapıya dayandı elinde silahla .kendimi öldürücem dedi alnına dayadı.dışarı çıkardı kızı busefer kıza dayamış silahı.
bu çocuk kesin problemli ondan uzak dur.kararından dönme seni aldatmayabilir ilerde ama en ufak bir pürüzde canını yakabilir.annesine de sölye bence çünkü numara yapıyor annesine itiraf eder.iyi bir anne azarı işitirse kendine gelir bence.

bence bırak hıç ılgılenme bence o ıntıhar falanda etmemıstır sen ıcını ferah tut

Arkadasi da nasil arkadassa...once ailesine, annesine haber versin
gerçi dogru olmus olsa, hastane arardi, sende arkadasindan hastanenin ismini ogrenip dogru olup olmadigini bilirdin
banada yalan geldi...çocukluk bu..aglamalar, kufurler, ve intihar...
inanasim gelmedi cidden...umarim hakliyimdir

arkadaşlarında dediği gibi bence de kesinlikle numara yapıyor.intihar girişiminde bulunmamıştır.amacı zaten seni geri kazanmak lütfen uzak dur ondan.böyle biriyle arkadaşım çıkmıştı.şimdi neden ayrıldılar hatırlayamıyorum.öğrenciydik ozaman.aramalar mesajlar tehtidler sonunda kapıya dayandı elinde silahla .kendimi öldürücem dedi alnına dayadı.dışarı çıkardı kızı busefer kıza dayamış silahı.
bu çocuk kesin problemli ondan uzak dur.kararından dönme seni aldatmayabilir ilerde ama en ufak bir pürüzde canını yakabilir.annesine de sölye bence çünkü numara yapıyor annesine itiraf eder.iyi bir anne azarı işitirse kendine gelir bence.

evet cnm problemlı oldugu kesın , su saate kdr aramadı ama arıycagına emınım acmıcam asla telı, umarım en kısa surede vazgecer benden cunku artık cok yoruldum hemde cokbenneyaptımkibenneyaptımki

bana hiç inandırıcı gelmedi walla.Seni sevse sana kıyamaz ve ne aldatır nede incitici bi söz söyler.Seninki maşallah küfür falan hak getire.Ayrıca gerçekten ölmeyi dilese arkadaşını arayıp haber vermez di.Blöf yapıyo

şahsen hiçmi hiç inanmadım ben intihar ettine
seven aldatmaz bikere hem ölmek isteyende arkadaşına intihar ettim demez
bence hiçç ilgilenme benim eski erkek arkadaşımda belinden silah çıkarıp beni öldür demişti niye çünkü yapamıcamı biliyodu ilaç verip içir dese neysesırnaşık şeysırnaşık şey

seni gerçekten seven biri kesinlikle aldatmaz 1.
karakteri sağlam olsa intihar gibi insanı küçültücü saçma bir duruma kendisini sokmaz ya da böyle bir yalan söylemez 2.
seni bu kadar düşünse gece 12 de evini arayıp aileni de rahatsız edip seni kötü bir pozisyona sokmaz 3
sana küfür edebildiğine göre ya çok asabi kendini bilmeyen yada gerçekten kişiliği oturmamış bir insan 4. ortada sana değer verdiğini gösteren hiçbir şey yok arkadaşım hiç dert etmene bile gerek yok bırak o layığını bulsun seni haketmiyor demekki...

GERÇEKTEN intiharı düşünen biri bunu kimseyle paylaşmaz, belki birkaç sinyal verir sadece, sonra da kimsenin müdahale etmeyeceğinden emin olur ve yapar. Genellikle sarsıcı travma veya uzun bir depresyon gerektirir, çok cesaret ister veya çok ümitsiz olunduğunda alınabilecek bir karardır.
Senin anlattığın, birkaç ağrı kesici/antibiyotik içip arkadaşına telefon eden ve hastaneye koşturan küçük bir çocuk. Bu tek bir şeyi gösterir, istediğini elde etmek için HER numarayı yapabilecek biri, bunu çok iyi düşün.

canim burda herkes sana neler diyor,
sen hala acaba cokmu gaddar davraniyorum, acaba ilgilensemmi diyorsun
olacak seymi yani
bak kocaman kizsin,
bosver sunu ya hic arama etme, telefonlarini acma, msj cvp verme, degistir numarani, uzak dur böylesinden
gerci senin pek uzak duracagin yok galiba ama yinede sen bilirsn.

İlişki bitirmek çok zor bir karar ve başlarda karasızlı acaba mı gibi şeyler de yaşanabiliyor ama eğer affetmemekte kararlıysanız hiç alakadar olmayın... daha fazla ümitlenip durmasın. İntihar etmeye kalktı ya da kalkmadı... siz kendi kararınıza bakın... artı intihar girişimi ciddi bir zayıflık... öyle bir insandan uzak durmakta fayda var...Aldatan kişi de asla iflah olmaz... Henüz olanına rastlamadım. Her fırsatta tekrarlar yaptığını...

kesinlikle bitir
taviz verme
eninde sonunda oda vazgeçicek

Ayni sey benim kuzenimin basinada geldi.

Kuzenim ilk kez biriyle cikmaya baslamisti, cocuk biraz aksi biriydi anlattigina göre ama seviyordu.
Biterse sadece beni aldatirsa biter diyordu.
Ve calistigi is yerinde bir kizla aldattigini ögreniyor.:kızgın:
Basiyor tekmeyi poposuna:mymeka:

Sonra bu herif pisma oluyor.
Yalvariyor yakariyor geri dön diye.
Kuzende dönmüyor.
Intihar edecegim diyor dönmezsen.
Bizim kuzen yine dönmüyor.

Sonra arkadasinin birinden haber geliyor intihar etti diye.
Tabi kuzenim soka giriyor, üzülüyor apar topar kalkiyor yanina gidiyor.
Meger öyle intihara tesebbüs felan yokmus.
Hepsi uydurmacaymis yani.
Tabi itiraf etmiyor, kuzen ögreniyor bir yerden.

Iste böyle canim, seninkiyle ayni olay.

X