intihar etmiş ne olur yardım edin:(

çoğunluk hemfikir sanırım bu konuda ? sen duruşunu bozma ne güzel lişkini bitirmişsin kararını vermiş ve uyguluyorsun bundanda emin konuşuyorsun dahası kafanı karıştırmaktan öteye gitmez.

Bu intihar laflarına aslaaaa inanma cnm aslaaaa yasakkelime
Ben kaç tane gördüm böylesini hiçbiri bişey yapamadı :dilcikar:
Hem küfür eden bi insandan bunları beklemek çok normal
Kesinlikle görüşmemeni tavsiye ederim boşver ne hali varsa görsün
Hem aldatmış,hem küfretmiş,hemde intihar ettim diye kendini acındırmaya çalışmış böyle bi insandan ne sana hayır gelir nede başkasına :1closedeyes:

......................................

Son düzenleyen: Moderatör:
.......................................

Son düzenleyen: Moderatör:
kesinlikle ilgilenme canım duygu sömürüsü yaparak kendini affettirmeye çalışıyor bence.. annesinede haber verecek biri mutlaka vardır.. hiç ilgilenme derim ben

canım gerçekten intihar etmiş bile olsa kendine zarar verebilen bir insan sana neler yapmazki...

bunu bir düşün önce... bi insan kendini seveck ki başkasınıda sevebilsinnnn

:enbuyukkk:

canım gerçekten intihar etmiş bile olsa kendine zarar verebilen bir insan sana neler yapmazki...

bunu bir düşün önce... bi insan kendini seveck ki başkasınıda sevebilsinnnn

:enbuyukkk:

evet cnm cok haklısın malseff

Hadi intihar etti diyelim madem intihar edecek kadar çok seviyordu seni ne diye aldattı.Her şeyin bedeli vardır sonuçta aldatmanın da bir bedeli olduğunu bilmeliydi.Bırak canım ya böyle adamdan hayır mı gelir insana.

bırak yaa mirmirmirmir
aldatıcak kadar karaktersiz biriymiş, bide küfrederek karaktersizliğini ikiye katlamış. Çok üzgünüm çoook
ne hali varsa görsün, senin sorumluluğunda olan birşey değil. :lepi:
belirli yaşa gelmiş bir insan, doğru düzgün davranmayı öğrenmesi gerekirdi bu yaşa kadar.
ben olsam kılımı bile kıpırdatmam, telini de açmam. acımasızca da gelmiyor bana, hayatımda olmayan birinin sorunlarıyla ben uğraşamam ki intahar ettiyse bayaaa bir psikolojik sorunu var, herkesin kendi ayaklarının üstünde durabilmesi lazım. şakkıdı

ay çok komik:roflol:...kurtarılacağını bile bile intihar ettiği o kadar belli ki :icecream:

yapılan istatistilere göre intihar edenlerin büyük çoğunluğu kurtarılacağını bile bile intihar edermiş

evet aynen ve özellikle hapla ya da bileklerini keserek intihar edenleryerimseniben

hayır nedrn seni intihar ettiğine inandırmaya çalışıyor...
"bak ben senin için intihara teşebbüs ettim sende bana geri dön" mesajımı veriyor yani..
Rica ediyorum sakın kanmayın.. sizde biraz naiflik var sanırsam..
Biz şimdi buradan tutupta ay yazık git yanına falan desek yumuşayıp gidecekmiş gibisin, sakın böyle bir hataya düşme..

senin bu erkek arkadaşın benim son ilişkime çok benziyor.. benim erkek arkadaşım istanbulda yaşıyordu iki farklı şehirden ilişki yürütmeye çalışıyorduk ama kendisi inanılmaz derecede sorunlu ve kaba, dengesiz yapıdaydı. sürekli olmayacak laflar eder ben de görüşmeyi keserdim. ve her seferinde durmak bilmeden arar sürekli telefonu meşgul eder baktı ki cevap vermiyorum bu sefer çirkefe bağlayıp hakaret etmeye başlardı. hatta güvenip ev telefonumu verdiğim için cebi açmazsam sabaha kadar evi çaldırıp kapatmakla bile tehdit etti ki yaptı da.. ev telefonumuzu değiştirmek zorunda kaldık annemden duymadığım laf kalmadı. yaptıkları işe yaramayınca yeni yöntemler geliştirdi tabi ki en kolayı intihar yalanıydı. bunu bi kaç kez yaptı ve ben vicdanımın sesini dinleyip geri döndüm. ama artık rutine bindi bu olay, her seferinde intihar edicem yaşamamın bi anlamı yok şudur budur demeye başladı.. son seferinde oralı olmadım pek, yok ocağı açmış pencerleri kapamış kedisini dışarı çıkarmış ailesini arayıp helalleşmiş.. bi yanım inandı bi yanım inanmadı ama artık nasıl nefret ettiysem umrumda bile olmadı artık. tabi hikayeymiş hepsi, baktı ki ben oralı olmuyorum senin için ölmeye değmez diyip vazgeçtiğini söylemişti bir de. şu an da gayet yaşıyor.

bu tip insanlarla kesinlikle ilişkiyi ilerletmemek gerekiyor çünkü ağır kişilik problemleri var, kendileri yetmiyor bir de sana zarar veriyorlar. seni tehdit etmek için intihar yalanı söylemesi korkunç, kaldı ki intihara gerçekten kalkışsa bile burada seni bağlayan birşey yok. sonuçta sen kastetmiyorsun onun canına. kimse kimseye ölüm tehdidiyle istemediği şeyler yaptıramaz madem hata yapmış sen ona geri dönmek zorunda değilsin elbette. ayrıca diyelim ki döndün, ilerde başına başka belalar açar bu tipler. her seferinde intiharla mı geri döndürmeye çalışacak? ayrıca bu tip sorunlu insanlar ilerde kendi canını bırakıp seninkine bile kastetmeye çalışabilir aman diyim.. herkes kendi yaşamından sorumludur böyle şeylere pabuç bırakmamak lazım...

Psikolojik sorunlari oldugu belli.... öyle adamlarla isin olmazsin, canini yakar......
Intihar olayinida inanmadim.....Aldanma

ay çok komik:roflol:...kurtarılacağını bile bile intihar ettiği o kadar belli ki :icecream:

yapılan istatistilere göre intihar edenlerin büyük çoğunluğu kurtarılacağını bile bile intihar edermiş
ben de tam bunu diyecektim.ölmek istese çoktan ölürdü...sadece dikkat çekmeye çalışmış...ayşe kulin'in "adı aylin"i oku.orada o çocuğun psikolojisini daha iyi anlarsın...

sadece dikkat çekmek için yapmış.ölmeyeceğini biliyordu....

sen msnlerde kız tavla,sonra git sevgilin için canına kıy...peeeee

valla benim kardeşiminde peşine böle biri takıldı sevgili falan oldular oglan yok kaza yaptım yok intihar ettim hepsi küllüme yalan acaba dedim yoksa bizim kızın sapıgımı diede düşünmeden edemedim hani

kesınlıkle bu yalana ınanma
ayrıca senı sevıyorum dıyo ınsan sevdıgıne kufur edermı çok yazık

Canım biraz düşün lütfen bir insan sevdiği birine hiç küfür edebilir mi bu ne terbiyesizliktir baktıki seni tekrar elde edemiyo küfüre başvurmuş buda yetmedi intihara kalkıştığını söylemiş. Açıkçası inandırıcı gelmedi rapor iste veya kaldığı yere git yani tabiki seviyosan geri dönmek istiyosan ona ama ben olsam bana küfür etmiş birine geri dönmem eğer şuan bu küfürleri ediyosa ileride neler yapar düşünemiyorum.

cnm cok haklısın dün cok kotu olmustum duyunca bugun daha mantıklı dusunebılıyorum,zaten geri donmke aklımın ucundan dahi gecmıyordu ama acımıstım ona şimdi ise asla telini açmamya karar verdım çünkü bana herzaman zarar vericek bir adam bu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…