intihar etmiş ne olur yardım edin:(

bir insan okadar cabuk intihar etmeye kalkmaz. senin ilgini cekmek icin arkadasiyla öyle bir plan yapmis olabilir. ama genede ona ianniyorsan o ister istemez hemen onun akrabalarini, öbur arkadaslarini ve en önemlisi onun annesini ara. oglun intihar etmeye calismis söyle. sonra herseyi birak onun annesi onunla ilgilensin. kusura bakmayin belki biraz kalpsiz yaziyorum ama ben bu durumda gene böyle yapardim.

kızlar destek oldugunuz ıcın cok tesekkurler ınanın buna cok ıhtıyacım vardı.. kendımı okdr kotu hıssettım kı kendımı sucladım,çok mu sert davranıyorum dedım, benım zaaflarımı cok ıyı bılıo bundan yararlanmak istiyor:1no2:

sen git hastaneyi öğren,sonra da hastaneyi ara böyle biri var mı diye...
gerçekten varsa annesini arar oğlunuz şu hastanedeymiş dersin kadın da gider oğluyla ilgilenir...
sen de huzurla oturursun evinde....senin bir suçun yok çünkü..

Hahahayyy..kaydirigubbakcemile3
Hem seni aldatmış hem de geri döndürmek için intihar teşebbüsleri etmiş..
Doğru bile olsa gitsin gidebileceği yola kadar...:mymeka:
Boşver arkadaşım dönüp bakma..
Seni üzmeden önce düşünseydi,o msndeki kızlar gitsin ziyaretine,teselli etsinler garibi:lepi:

İntihar eden kişi eder işi bitirir. İlaç içip arkadaşını aramaz. Bence bu intihar olayı yalan. Sakın inanma güzelim.
Sonra seni aldatan bir insana bir daha aslaaa ve aslaaa güvenme. Sen zaten kararlı gözüküyorsun. Hiç acıma ve kendi yoluna devam et. Zaten küfür falanda etti diyorsun. Kusura bakmada eski sevgilinden bi halt olmaz.
Boşver ne yapıyorsa yapsın, sen vicdanını rahat tut.

Benim sevgili görümcemde sevgilisini böyle kandırmıştı.Bende kaldığı bir akşam adam dayanı verdi kapıya başım belaya girecekti...
İntihar edecek olan haber vermez merak etme...

İnanma canım bunlara.bunlar sevgiliyi geriye getirmek için oynanan basit oyunlar.aracılarda en yakın arkadaşlardır .ve sana küfürde etmiş daha ötesini arama napıyım diye niye düşünüyorsun bu ilişki uzarsa canının defalarca daha çok yanıcagını düşünüyorum.bence o seni hak etmiyor dönüp arkana bile bakma.
a.s.:1hug::1hug:

hadi ilaç içti fenalaşmaya başlayıncada pişmanalık ve korku sardı arkadaşına haber verdi diyelim ki hiç inandırıcı değil ama
öyle olduğunu varsayarsak bile bu nasıl bir arkadaştır ki böyle bir durumda bu kadar önemli bir konuda nasıl olurda
ailesine haber vermek yerine kız arkadaşını arayıp vicdan yapar...
Şahsen benim arkadaşım böyle bir şey yapmış olsa ben kanlı bıçaklıda olsalar mutlaka ailesine haber veririm, doğrusuda budur değil mi?

hap içme en çok kullanılan yönetm biraz da palavra-*kendide su içerek kusabilir kaldı ki yanında arkadaşı varmış..silahı dayasaydın şakağına deseydin o zaman daha garanti olurdu .bir de intihar edecek insanlar normal insanlar gibi davranır asla da renk vermez..

canım senin başına gelenin aynısı hattaki dahada beteri benim başıma geldi ..bir musallat olmuştuki sorma.. bizde büyük kavgalar ve ayrılıklardan sonra üstüste yalanlardan sonra tamamen ayrılmıştık ve o intihar etti ama hepsi yalandı.. durumunu anlıyabiliyorum bence sen başına bela almışsın biraz zor kurtulursun ..
yapman gereken bence ondan olabildiğince uzak dur ve hayatını kurtar derim.. çünkü böyle insanlar takıntılı oluyor ben 1,5 sene bunun gibi bi insanla uğraştım psikolojimi bozdu ve en sonunda seni kaçırıcam dedi paranoyak oldum. her iş çıkışı saatimde sessiz teller geliyodu iş yerine ve patronum çıkmış oluyordu iş çıkışı nerden eve gideceğimi şaşırıyordum ama bence asla sert tavrını bırakma çünkü bu tarz insanlara taviz vermeye asla gelmiyor bunu yaşamış biri olarak söylüyorum sen bilirsin ama söylediklerime kulak ver derim... ha diceksinki sen nasıl kurtuldun ? söyliyim bende onun kadar deli olduğumu gösterdim kaçırırsan kaçır lan dedim bağırarak senden korkmuyorum ama inan kaçırsan bile kendimi öldürürüm genede senin olmam dedim.....
ha bu arada kendime kıyacağımdan değil ama karşındakininde onun kadar deli olduğunu görmesini istedim.. inan şu an anlatırken bile o günleri hatırlamak çok kötü.. çok zor günlerdi çünkü..

..........................................

Son düzenleyen: Moderatör:
intihar ediyor ama arkadaşına haber ediyor saçmalığıa bak..Ölmek isteyen adam sessiz sedasız ölür gider..Ne diye ortalığığ ayağa kaldırıyor..Çocukça bişey..Hiç arkadana dönüp bakma derim ben..Planlı programlı bişey bence bu intihar masalı...

canım benim ilk başta tel nonu değiştir
vede onun intahar ettiğine asla inanma
ihtahar eden kişi arkadaşını aramaz kurtulmaya çalışmazda
çocukca bi yalan kanma bu yalana sakın
ondan kurtul vede hayatına bir yön ver
sakın ola ona acıma acıdığın an ona teslim olduğun andır canım

ıntıhar etmıs olduguna ınanmıyorum kendı dusen aglamazmıs hıc korkma yalnız senı sahıpsız zannetmesın guclu oldugunu bellı et telını vs degıstr hıc bısekılde ulaşamasın napcak unutur gıder kımse kımse ıcın ölmez ...

haklısınız kızlar ona gucsuz oldugumu gosterdıgım anda drek ustume gelıcek bılıyorum sımdı ole bır msj atmıs kı okusanız dersınız bu adam senı sevıyo hemde cok.. ben artık ondan ne msj ne baska bırsey gormek ıstemıyorum bunun ıcın en kısa zaman da telı degıstırcem..

intihar etmiş arkadaşını aramış...
İntihar etmeye niyeti olan adam niye arkdaşını arasın .
sonuçta hemen hastaneye gidince mide yıkanınca kurtulur insan.
ilaçlar kana karışmadan mide yıkansın sonra ben senin için intihar ettim desin.
Sallaaa:)

ne güzel!!yalan üstüne yalan söylemiş
onunla ilgilenmen için yapıyor bunları :mymeka:

canım inanma benim başıma da aynısı geldi intihar edicem falan diyodu.ama yapamadı tabi ki o kadar kolay değil.kendini de suçlu hissetme sana vicdan azabı çektirmek istiyor tahminimce.bir defa taviz verirsen sürekli aynı tehditle karşılaşıyorsun.kendini iyi hissetiği an yapacağını yapar yine.sadece egosunu tatmin edecek.seni anlıyorum insan tereddüte düşüyor ,suçlu hissediyor ama ilişkiyi bu hale getiren kendisi sonuçta.nice ben sensiz yaşayamam diyenler hayatlarına öle güzel devam ediyorlar kii geriye bakan sen olmamalısın.

her yolu deniyor demek ki barışmak için.
bu kadar güçsüzce bir yöntemi bile denediğine göre..
üzüldüm açıkcası haline.
inşallah toparlar kendini.
sende kendini suçlama. yalan çünkü belli..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…